Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מאיפה לקנות צבע לקליפרים

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

אני מחפש מאיפה לקנות צבע לקליפרים (צבע שצובעים עם מכחול/מברשת ולא ספריי!), עדיפות לקנייה בארץ. 

דוגמה לצבע שראיתי בסרטון ביוטיוב:

אם מישהו יכול לעזור לי, אשמח מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך צבע תנורים, שעמיד עד ל400 מע'.
בנוסף - תנקה טוב טוב טוב עם מברשת ברזל את הקליפר לפני, תוריד ממנו גומיות, תמסך ניפלים וכו' וכו'.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליפרים הם לב מערכת הבלימה. לכן צביעה שלהם חייבת להיות זהירה מאד. 

קודם כל, לצבוע כאשר הקליפר מפורק מהרכב!  ללא גומיות ואטמים על מנת שאלה לא יתייבשו ויתפסו. 

צביעה רשלנית עשויה לגרום לחוסר תפקוד של הבוכנות ולאבדן יכולת בלימה. אבל היי, התאונה תראה יותר "מפוארת" עם קליפרים צבועים.😉

יש מצבעות מתמחות לצביעה של קליפרים. אישית אם זו משאת נפשך, הייתי ניגש לאחת כזו. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמורים לעשות לזה powdercoating, עד כמה שידוע לי, דורש חימום בתנור.

במובן שזה דורש פירוק מלא וניקוי יסודי שלהם.

אבל בלי קשר, למה שתרצה לעשות את זה?

אני מבין את האפיל של קליפרים אדומים/צהובים על אימפרזה WRX, אבל על יונדאי גטץ/סוזוקי אלטו/קורולה זה ייראה מגוחך.

על אחת כמה וכמה, אם אתה גם צובע גם את התופי בלם מאחורה.

זה התהליך הנכון:

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@vadim6385 

למה? כי לדעתי זה מוסיף ליופי ומייחד.

אני לא כל כך מסכים איתך, לא צריך רכב ספורטיבי בשביל שתהיה לך לגיטימציה לצבוע את הקליפרים. ואני רואה את זה בהרבה פורומים בעולם. למשל מאזדה.

3FB4433C-F891-4016-92EA-E3A924725B4F.thumb.jpeg.b910fddca52dcce945d13221c762ac8e.jpeg

4E77A21E-50C0-420C-BC57-F61B9B60E9EC.jpeg.dce6adf409b3d7f2f2d94c56f5215ef0.jpeg

3CA99464-8573-4B30-88D3-C6C0D4538E41.thumb.jpeg.29c31bdeae38ce91fd85813a3aeeff83.jpeg

8E776639-AE2D-4899-85FA-2537B3A14272.thumb.jpeg.e6166529d29a4ecad8c44354440fd8d1.jpeg

עריכה אחרונה על ידי yorng
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.6.2022 בשעה 11:27, vadim6385 כתב:

אמורים לעשות לזה powdercoating, עד כמה שידוע לי, דורש חימום בתנור.

זאת אולי הדרך הכי נכונה לצבוע מתכות, אבל לגמרי לא הדרך היחידה.
אפשר לצבוע גם עם מכחול.
עבודת ההכנה צריכה להיות (בלי קשר לשיטת הצביעה) ברמה גבוהה והצבע צריך להתאים לתנאים שבהם חי קאליפר (חום).

בתאריך 21.6.2022 בשעה 10:49, zaf כתב:

אישית אם זו משאת נפשך, הייתי ניגש לאחת כזו. 

לעשות דברים לבד זה בסדר גמור, מערכת הבלימה הרבה יותר רובוסטית ממה שאתה מתאר (אחרת היו הרבה יותר נפגעים בדרכים).
אם קצת הכוונה אפשר לצבוע לבד קאליפר בלי שום בעיה, מסכים שצריך לפרק אותו מהתושבת שלו, לא חייבים אגב לנתק את צינור נוזל הבלם, אם לא מדובר בקאליפר גדול וכבד.
לא שזה כזה סיפור לפרק אותם ולקחת הבייתה, סתם כאב ראש לנקז אח"כ מלא אוויר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...