Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי רוצה אלפא רומיאו ספיידר? השתתפו בהגרלה ועזרו להציל בעלי חיים.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדאי לציין שההשתתפות בקמפיין הנ"ל כרוכה בתרומה של 250 ש"ח. כמובן שאפשר ורצוי לתרום גם סכומים נמוכים יותר, אבל זה בלי קשר לאלפא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית פחות מאמין בהגרלות של מוצרים כדי לגייס כסף.

Fun fact: התקנון מציין מינימום של 4,000 כרטיסים לביצוע ההגרלה, כאשר כל כרטיס עולה 250 ש"ח, קרי מיליון שקלים חדשים.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Fraysa כתב:

אני אישית פחות מאמין בהגרלות של מוצרים כדי לגייס כסף.

Fun fact: התקנון מציין מינימום של 4,000 כרטיסים לביצוע ההגרלה, כאשר כל כרטיס עולה 250 ש"ח, קרי מיליון שקלים חדשים.

מתחת למינימום יש להם זכות לבטל את ההגרלה אבל אז הם חייבים להחזיר את דמי ההשתתפות. סיכוי טוב ששווה להם להגריל את הרכב גם אם ימכרו פחות כרטיסים, היות והאפשרות האחרת שלהם היא למכור את הרכב בשווי שוק כדי לגייס כסף.

לפני 7 שעות, om2 כתב:

בלי שום קשר.

כמה מכונית כזאת עולה בשוק החופשי?

(בערך.. כן בערך...)

בנושא קשור, אם אני מבין נכון הזוכה המאושר גם יצטרך לשלם למדינה מס בשווי 30% מערך הזכיה, קרי 35,000 ש"ח. כמה זה ביחס לשווי הריאלי של רכב כזה, אין לי מושג, יכול להיות שיותר זול לקנות כזה ישירות ממישהו.

ובכל זאת, תרמתי 😁

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להיות הורס החלומות , 

אבל אם מעיינים בתקנון של ההגרלה  (https://animals-now.org/raffle/terms)

כתוב במפורש ששווי הרכב הוערך ל 116,600 (סעיף 2.9)

וכן כתוב במפורש בסעיף 10.5 שהתשלום של המיסים והאגרות הן על חשבון הזוכה 

האגרות הן מן הסתם אגרת העברת בעלות 

והמיסים הם מיסים על פרסים הגרלה.

לצורך חישוב עלות המס ניגשתי למחשבון הקיים באתר מפעל הפיס (https://pais.co.il/info/tax.aspx)

ועל פרס של 116,600 עלות המס היא 40,810 

להוסיף את אגרת העברת הבעלות ומגיעים לכ 41K שח. אשר נדרש הזוכה לשלם על מנת לקבל את הזכיה. 

אני חושב שחבל שדבר כזה מוצנע היטב בתקנון , שרוב האנשים לא קוראים . 

בכל מקרה בהצלחה לכל המשתתפים. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבורך שתורמים לבעלי חיים אבל בגדול אין כאן שום הגרלה כשצריך בסופה לשלם 

מס יחסת גדול כדי לקבל את "המתנה הזו" ושוב רואים שאין פה שום רצון לתת משהו באמת .

רוצים לתת מתנה אז גם בלי שהמדינה צריכה לאכול ממנה והינה לנו ווין וויו משני הצדדים גם הזוכה וגם בעלי החיים .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.5.2022 בשעה 17:18, YaronNahum כתב:

מצטער להיות הורס החלומות , 

אבל אם מעיינים בתקנון של ההגרלה  (https://animals-now.org/raffle/terms)

כתוב במפורש ששווי הרכב הוערך ל 116,600 (סעיף 2.9)

וכן כתוב במפורש בסעיף 10.5 שהתשלום של המיסים והאגרות הן על חשבון הזוכה 

האגרות הן מן הסתם אגרת העברת בעלות 

והמיסים הם מיסים על פרסים הגרלה.

לצורך חישוב עלות המס ניגשתי למחשבון הקיים באתר מפעל הפיס (https://pais.co.il/info/tax.aspx)

ועל פרס של 116,600 עלות המס היא 40,810 

להוסיף את אגרת העברת הבעלות ומגיעים לכ 41K שח. אשר נדרש הזוכה לשלם על מנת לקבל את הזכיה. 

אני חושב שחבל שדבר כזה מוצנע היטב בתקנון , שרוב האנשים לא קוראים . 

בכל מקרה בהצלחה לכל המשתתפים. 

כתבתי את זה כבר לפני שבוע.

חלקנו יודעים לקרוא תקנון ועדיין מעוניינים. נכון שהיה יותר נחמד אם עלות המס היתה מגולמת בהגרלה (לא יודע אם זה אפילו חוקי), אבל בסופו של דבר המדינה תמיד רוצה את ליטרת הבשר שלה, אין מה לעשות. כמו שכתבתי, לא יודע מה שווי השוק של הרכב, אבל אם הערכת השמאי אפילו קרובה לנכונה זה עדיין שווה.

מה שלא ברור מהתקנון, אגב, ויכול להיות חשוב, זה האם תתאפשר בדיקה של הרכב לפני שהזוכה מחליט אם לקבל את הפרס או לא.

במקרה הכי גרוע - ניתן לוותר על הזכיה וסתם תרמת 250 ש"ח. היות וברור לי שלא אזכה זה המיינד סט שלי בכל מקרה. אם איכשהו כן אזכה אז אחליט אם שווה לי לרכוש בהזדמנות אלפא ספיידר ב 40K 😁

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה זה למען מטרה טוב ואם סכום לא מבוטל של איזה  מיליון או 2 היה אפשר שבעלי ההגרלה ישמו את זה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...