Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לוחית רישוי פלסטינית בשטחי ישראל

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תגדיר כל מקום? 

בירושלים אתה יכול לנסוע או לטייל בכל אזור חופשי? בלוד/עכו/ לבקר חבר שגר ביו"ש?

נראה שעדיף להציג אישור ולא לרוץ אחרי משרד הביטחון לתקן לך שמשה במקרה הטוב.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, ניקו פ. כתב:

טוב תראה, אם הקוזאק היה מתפוצץ באוטובוסים ועושה פיגועים עם נשק חם וקר, אז סביר שגם הוא היה צריך לעבור מחסומים. 

אף אחד לא עושה מחסומים משיקולי גזענות, לכן אני חולק על דעתך.

שאלה מאוד פשוטה, היום בין הירדן לים, מה עדיף להיות פלסטיני או ישראלי?

היית מתחלף עם תושב רמאללה? (אגב שים לב שהקיטור שאליו התייחסתי הוא לא כלפי תושב רמאללה ממוצע אלא לVIP שיש לו אישור כניסה עם רכב לשטחי ישראל.)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנחנו לא צריכים להתנצל על זה שטוב יותר לחיות אצלנו מאשר שם.

• אהבתי 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

חי ההבדל הקטן, שהם צריכים לעבור בדיקות ומחסומים ואישורים ואתה יכול לנסוע לכל מקום חופשי על הבאר, חוץ מלתוך הערים שלהם.

זעקת הקוזאק הנגזל.

אז אצלנו הם עוברים בדיקות, אצלם אנחנו מקבלים סלעים בראש סה"כ הוגן אה?
עורכים להם בדיקות כי הם שוחרי שלום ואנחנו סתם גזענים נכון?

עריכה אחרונה על ידי Electron
  • אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט הזוי שזה קורה, כי רק לפני שבוע שמענו מה קרה לזוג יהודים שנכנס אליהם וכמעט ולא יצא!!!https://www.ynet.co.il/news/article/bjwgji9b9 מוזמנים לקרוא

עצוב שכך נראים חיינו במדינת ישראל ואולי הגיע הזמן לעשות לכך סוף כי שהם מגיעים משם אנחנו לא באמת יודעים מי נמצא ברכב אם זה רופא שמאושר לו או איזה איש שרוצה לבצע מעשה איום ונורא!!

האכיפה פה בעייתית ולכן קוראים המקרים ההזויים כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שתיכף השרשור יינעל, אז מי שמעוניין להמשיך את הדיון מוזמן לשרשור הפוליטיקה באוף טופיק.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

היית מתחלף עם תושב רמאללה? (אגב שים לב שהקיטור שאליו התייחסתי הוא לא כלפי תושב רמאללה ממוצע אלא לVIP שיש לו אישור כניסה עם רכב לשטחי ישראל.)

ברור שישראלי. אבל מה הקשר בין השאלה הזו לעניין שהוא מתלונן על כך שאנחנו רוצים שלום (לרוב) והפלשתינים רוצים שנעוף מפה (לרוב). להגיד שהוא קוזאק נגזל על כך שהוא מתלונן על (תסמין של) העובדה שאין לנו פרטנר אמיתי לשלום לדעתי לא ראוי ולכן חלקתי עליך. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

זה הסטת הדיון באופן מובהק.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר להסיט:

לאחרונה נמאס לי קצת מהשאלות הקבועות במחסום. החלטתי לגוון קצת, ואני עם הילדה ברכב:

בודקת: מאיפה מגיע?

אני: קיביא

בודקת: מה עשית שם?

אני: ביקרתי חברים.

בודקת: אלו חברים?

אני: חמי וחמותי.

בודקת: מה???

אני: כן. אשתי גיורת וחמי וחמותי גרים שם בכפר.

הבודקת: והילדה איתך?

אני: כן. זה סבא וסבתא......

• מצחיק 5

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.5.2022 בשעה 18:00, adi89 כתב:

יחי ההבדל הקטן, אצלם יקבלו אותם בתל אביב ללא שום חשש עבור עצמם ואם לוחית רישוי צהובה רק תתקרב לאיזורים שלהם...

כאשר אני נוסע למרכז אני עובר של מידי פעם למסעדות וקצת קניות, כבר שנים כך, ורואה הרבה יותר רכבים עם מספר צהוב מאשר לבן בכבישים שלהם.

אם אתה לא נוסע אין לך הרבה מה להפסיד, מה שכן די זול ויש להם כמה מסעדנות ומתוקים ממש מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, daniel204 כתב:

לאו דווקא רופאים, בשירות הסדיר ובמילואים נתקלתי עשרות פעמים במחסומים/ צק פוסטים בבעלי תעודות vip /BMC וכו שרשאים לנוע מחוץ לרשות הפלסטינאית רובם אנשי עסקים/סוחרים וחלקם גם רופאים. 

אגב נכתב פה באחת התגובות שאלו היתרים שניתנו מ2015, אני מכיר את ההיתרים האלו הרבה לפני השנה הזו.

ה-BMC זה אנשי עסקים בכירים, התחילו לתת את האישורים האלה עוד ב-2007 שאני הייתי משרת במעברים.

היתרון שלהם היה שהם היו יכולים להכנס לשטחי הקו הירוק דרך המחסומים ולא דרך המעברי פועלים - בגדול המחסומים הראשיים (כביש 5, כביש מעחה אדומים - ירושלים) נועדו למעבר ישראלים בלבד, והפועלים הפלסטינאים היו מגיעים דרך מעברים ספציפיים (מעבר 300, קלנדיה, צופים, תרקומיא).

ה-BMC בהתחלה לא היו מגיעים עם הרכבים שלהם, אלא עם רכב ונהג ישראלי או מוניות.

ב-2016 התירו להם להכנס עם הרכבים, וכנראה שגם הרחיבו את הקריטריונים - ראיתי למשל בקריית גת קבלן שיפוצים פלסטינאי מעמיס כלי עבודה לתוך יונדאי סנטה פה חדשה עם לוחיות פלסטינאיות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...