Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פקק תנועה, גרמניה, אפריל 1990

amosbmw
שימו לב! השרשור הזה בן 852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיתון מקור ראשון של שבת פורסמה תמונה של פקק ענק שהיה בגרמניה ב12 לאפריל 1990. זאת הייתה הפעם הראשונה שהייתה חופשה אחרי איחוד גרמניה וכל האנשים רצו לנסוע לראות את המזרח. מדובר על כ18 מיליון! כלי רכב שהיו בפקקים באותו יום בכבישית המובילים ממערב למזרח.

בנתיב השמאלי: פאסאט B2 (זוכרים שהייתה האצ'בק?) אדומה לא מזהה, לאדה 2101, פאסאט וריאנט, לא מזהה, פורשה 928, לא מזהה, סיירה, לא מזהה 2, BMW E23, פיאט 124 סטיישן, לא מזהה, אודי 100.

בנתיב הימני: פיאט פנדה, מרצדס L307, מרצדס W124, פיג'ו 505 סטיישן, BMW E28, לא מזהה, אופל קדט D.

יש עוד זיהויים?

PXL_20220108_161603077.thumb.jpg.ec3c4e80c62a7e9ed74c9265d28aa02b.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא קל.

בימני, האדומה אחרי הפאסאט נראה כמו אאודי 100 (מה שנקרא c2 ולפי הדלת העצומה זה בטח קופה);

לפני הפורשה נראית אופל קדט;

אחרי הפורשה אכן פאסאט B3, אי אפשר לטעות עם מראת הצד והגודל העצום.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיב השמאלי, רכב שני מאחורי ה-e28 יש טראבאנט - אחד הדגמים המחורבנים של הגוש הקומוניסטי.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הירוק מאחורי הסיירה זה wartburg, עוד רכב קומוניסטי מחורבן. לאדה זה שדרוג עצום לעומתו.

מן הסתם הם מהר מאוד נעלמו מהכבישים אחרי איחוד גרמניה.

מאחורי אודי 100 זה טויוטה היילקס או פוראנר.

בתאריך 8.1.2022 בשעה 20:02, amosbmw כתב:

פיג'ו 505 סטיישן, 

לי זה דווקא נראה כמו סטיישן יפנית גדולה כלשהי.

טויוטה קורונה או ניסן bluebird.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול זרקו את כל הורטבורג בשנות ה90. אבל יש היום גל של געגוע לגרמניה הקומוניסטית. ולכן יש אספנים שמשפצים וורטבורגים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.1.2022 בשעה 20:02, amosbmw כתב:

וכל האנשים רצו לנסוע לראות את המזרח.

אתה מתכוון שתושבי מזרח גרמניה רצו לראות את המערב? 

כל פעם אני חושב על זה מחדש, איך תמונה בנאלית הופכת למרתקת אחרי 30 שנה. 

הסטיישן האדומה לפני הטראבנט היא לאדה 2104, לא פיאט.  אני חושב שאני מזהה גם לאדה סמארה אדומה בסוף הנתיב השמאלי ומוסקוויץ' 2140 בצבע קרם בנתיב הימני. 

עוד משהו שתפס לי את העין - אם אלו מכוניות מזרח גרמניות, לפי התמונה לפחות, צי הרכב היה די מודרני. כמעט הכל משנות ה 80, יש ממש מעט מכוניות בתמונה משנות ה 70 ומטה. 

לגבי ווארטבורג, כרכב לא היה משהו אבל מבנה מאוד יחודי ומעניין, אחלה רכב אספנות היום. לדעתי הרכב האחרון שהיה עם מנוע 2 פעימות. 

כתבתי פעם כתבה על הדגם: 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Buki כתב:

אתה מתכוון שתושבי מזרח גרמניה רצו לראות את המערב? 

לא. בתמונה אלה המערביים שמנסים לנסוע למזרח.

יש גם תמונות של שיירות של טרבנטים שמנסים לנסוע ממזרח למערב.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...