Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד חשמלית לאוסף: ברוכה הבאה Hongqi E-HS9

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, PriceDevil כתב:

ולמי שתהה הם בדיוק החלו למכור גם בנורבגיה - ממלכת כלי הרכב החשמליים באירופה - הם טוענים שמכרו כבר 500 מכוניות.

לא יודע מה הם טוענים שמכרו, Hongchi הגיעו לנורבגיה באוקטובר השנה ועד עתה העלו 4 (ארבע) מכוניות בלבד.

המחיר בנורבגיה עם סוללה 84 kWh ו-435 כ"ס מתחיל בכ-256,000 ש"ח.

מחירי דגמים עם סוללה kWh 99 ו-551 כ"ס נעים בין 293,000 ש"ח ל-333,000 ש"ח.

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרונט ניראה כאילו צעיר קנה רולס רויס ורץ להתקין לו בודי קיט ספורטיבי  מאליאקספרס🤣

• אהבתי 2

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמה נהדרת לווגריות סינית במיטבה, המקבילה המוטורית לבתים שבכניסה אליהם יש עמודי שיש מזויפים ועליהם פסל סוס עם כנפיים מאש, שעליו רוכב אריה שנשר עומד לו על הראש

וקמחים, מלא קמחים של קמח

בכבישי סין יש די הרבה "יוקרתיות" בז'אנר הזה או הלבשות של גרילים מחרידים על מכוניות עממיות.

עם צורה כזו כדאי לו לנסוע כמו חלום 

עריכה אחרונה על ידי קרמבו
  • אהבתי 2
  • מצחיק 3

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל הוולגריות הזו זולגת גם למיטב השמנת - לפחות לחלקה. ולהבדיל-להבדיל-להבדיל אלפי הבדלות, ונא לא לצלוב אותי, X7 למשל מעודן פחות או יתר באותה רמה. טוב, קצת נסחפתי אבל הנקודה עברה לדעתי, ומסתמנת מגמה די ברורה.

ככה זה כשטעמו העכשווי של השוק הגדול ביותר בעולם מכתיב למחלקות העיצוב לאנשי הכספים מה לעשות. יש מצב שחלק מהמעצבים האירופיים עוד מעט ישבו לצערם פחות זמן מול המסכים ויותר זמן בחדרי השירותים להוציא את נשמתם. חלקם כבר שם כעת.

עריכה אחרונה על ידי X9500

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בארץ לוקחים מרצדס ומלבישים לו קיט של "מייבאך" או קרייזלר c300 ומפוצצים אותה בכרום ופייברגלס

אני כבר רואה לעצמי איך כל מיני וואנאביז הופכים את הרכב לחיקוי זול של בנטלי או רולס רויס.

הסינים מנצלים את זה שהשוק הישראלי מוגבל מבחינת כמויות, כי כל היצרניות באירופה מעדיפות להתמקד בשווקים האירופאים עם הדגמים הנקיים ומציפים אותנו בחשמליות סיניות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BRAVO30 כתב:

אז למה מותגים אחרים (לא מלוכסנים) גם לא משתמשים בשיטות האלה בשביל לייצר רכבים אמינים? 😂😂 

זכויות אדם וזה.

laowai, לך תבין

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, itsik170 כתב:

אני כבר רואה לעצמי איך כל מיני וואנאביז הופכים את הרכב לחיקוי זול של בנטלי או רולס רויס.

במחיר של 499000 ש"ח אפשר לקנות מכוניות יוקרתיות יותר... למשל דיפנדר או מרצדס E CLASS

• אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, X9500 כתב:

ככה זה כשטעמו העכשווי של השוק הגדול ביותר בעולם מכתיב למחלקות העיצוב לאנשי הכספים מה לעשות. יש מצב שחלק מהמעצבים האירופיים עוד מעט ישבו לצערם פחות זמן מול המסכים ויותר זמן בחדרי השירותים להוציא את נשמתם. חלקם כבר שם כעת.

סאבטקסט מושחז וכל כך נכון,ובוא זמנית גם עצוב.
בזמן שהעולם ה"נאור" עסוקים בקשקשת/ברברת על העולם המושלם,נטול זיהום אוויר,מלא זכויות האדם,הפרחת יונים,שלום עולמי ברמה הצהרתית כמובן....דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.....שי ג'ינפינג ופוטין מתפקעים מצחוק.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי פוטין, אבל שי ג'ינפינג בהחלט צוחק כל הדרך אל הבנק. שנים הוא אפשר לחברות הממשלתיות שלו לקבל את כל הידע הטכנולוגי שהיה צריך מהמערב וכעת, כלומר עוד קצת, הנמר הסיני צפוי לבלוע את מרבית תעשיית הרכב המערבית. את הידע כבר יש ועכשיו הם גם מקבל כסף רב שהמערב שופך על המעבר למוצר לא בשל שהבטיחו לנו שעד תחילת העשור הנוכחי כבר יהיה נגיש לכל כיס. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אפשר ליראות את ההתקדמות של הסינים בתחום האיכות והעיצוב, זה לא עוד התקופה של פחנועים בשקל תישעם עם חיקוים, בעשור הקרוב ניראה אותם ממש נוגסים מהעוגה של היצררנים הוותיקים עם המכוניות החשמליות שלהם.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ch2856 כתב:

אני לא יודע לגבי פוטין, אבל שי ג'ינפינג בהחלט צוחק כל הדרך אל הבנק. שנים הוא אפשר לחברות הממשלתיות שלו לקבל את כל הידע הטכנולוגי שהיה צריך מהמערב וכעת, כלומר עוד קצת, הנמר הסיני צפוי לבלוע את מרבית תעשיית הרכב המערבית. את הידע כבר יש ועכשיו הם גם מקבל כסף רב שהמערב שופך על המעבר למוצר לא בשל שהבטיחו לנו שעד תחילת העשור הנוכחי כבר יהיה נגיש לכל כיס. 

פוטין כרגע לרוב משתעשע עם אירופה עם שוק האנרגיה,דרך כלבלב שלו מבלרוס "קצת" עם מהגרים,וכולו טרוד בנושא של איכות הסביבה וזכויות אדם,ובמובן חסיד אדוק של דמוקרטיה....

סין CCP בכלל מייצג נתח שוק של שליש מכל השוק היוקרה העולמי,פעם יצרנים שאפו לכבוש את שוק האמריקאי,שנים כבר שינו פאזה כמו ש-X9500 כתב
2021-12-10_20-51-56.thumb.png.d3cd594b6367a5deb64d48d12c308d70.png

בכל זאת זה דיון על מתקפת "חשמליות סינית" זאת ספציפית מיותרת באליל,הטרנד החדש בסין זה:

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל, אני חושב שזה שילוב של מחיר הזוי, מותג עם שם בלתי ניתן לביטוי, ארץ מוצא בעייתית מבחינת מוניטין אמינות, שוק לא בשל, עיצוב מזעזע שלא התפשר על חיקוי של מותג אחד אלא ניסה לחקות כמה רכבים ברכב אחד והתוצאה מזוויעה.

אם לדבר הזה יש קהל לקוחות, האנושות באמת איבדה את דרכה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...