Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה פיאט הולכת ונמחקת?

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי בארהב ואני חייב להגיד שהמסחריות שלהם הולכות ממש חזק בארה״ב - אפילו לרמת רוב המסחריות(קופסא לייק - לא מדבר טנדרים) שראיתי היו פרומאסטרים במגוון גירסאות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, omerkot כתב:

אני אחד הבודדים בארץ שקנה כזו.

המנוע (tjet) לא היה מעולה. סביר שהוא יציג אמינות גבוהה אבל לא היה לו יותר מדי כח במונחים של מנועים מודרניים והוא שתה דלק בהתאם לגיל שלו (די הרבה). 

שאר המכונית היתה בינונית מינוס (פלטפורמה סבירה, בלמים סבירים, בולמים גרועים, הגה גרוע,...) למעט התיבה הידנית שהיתה מצוינת.

קצת מוזר לי. היתה אצלנו במשפחה בראבו ידנית עם המנוע הנ"ל, מנוע נהדר, נכון רק  120 סוסים אבל הרגיש והתנהג כאילו יש לו הרבה יותר. נטול השהיית טורבו באופן מוחלט וכוח זמין ומתפרץ בכיף. לאמינות לא מתייחס, משך חמש השנים שהיה אצלנו פשוט אין צורך. היו לו גם מינוסים לאוטו הזה, כמו תנוחת ישיבה משונה, חלון אחורי צר שבצרוף קורה C ענקית היית צריך לנחש מה קורה מאחור, לראות אי אפשר, אבל המנוע היה אחד מנקודות האור הזוהרות שבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, רועי5 כתב:

קצת מוזר לי. היתה אצלנו במשפחה בראבו ידנית עם המנוע הנ"ל, מנוע נהדר, נכון רק  120 סוסים אבל הרגיש והתנהג כאילו יש לו הרבה יותר. נטול השהיית טורבו באופן מוחלט וכוח זמין ומתפרץ בכיף. לאמינות לא מתייחס, משך חמש השנים שהיה אצלנו פשוט אין צורך. היו לו גם מינוסים לאוטו הזה, כמו תנוחת ישיבה משונה, חלון אחורי צר שבצרוף קורה C ענקית היית צריך לנחש מה קורה מאחור, לראות אי אפשר, אבל המנוע היה אחד מנקודות האור הזוהרות שבו.

גם לי זה היה מוזר. אח שלי החזיק בראבו (רובוטית) עם מנוע זהה שהרגישה כמו שאתה מתאר ולא כמו הטיפו שלי.ֿ

זה מה שגרם לי להסכים לקנות כזו למרות שלא היתה להם אחת לנסיעת מבחן (טעות שלא תחזור).

ניהול מנוע שונה? יחסי העברה אחרים? חנק יורו6י? קשה לי להגיד. מהותית, לא היתה שם תחושה של מנוע חזק עם כח מתפרץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה הפנדה החשמלית שאמורה להגיע בשנת 2022 שזה ממש מעבר לפינה , למרות שאני לא מאמין שהיא תראה ככה 

https://drivetribe.com/p/fiat-confirms-new-electric-panda-G54L_2nRTqaRJoaaunh6nw?iid=P6ynY2hOReG180_6-KNuzA

ולגבי הספיידר שעדין נמכר בחול מה אתה רוצה אם התג מחיר שדפקו לרכב הזה בארץ ואם השם של פיאט שיש בארץ שבוא נודה הוא לא שיא האמינות לא היה לרכב כיסוי למכור טוב 

יש לאנשים דעה לגבי פיאט שחלקם בצדק וחלקם לא 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...