Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרקטורון חשמלי לילד

POHUIST
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אשמח להתייעצות.

מחפש טרקטורן לילדה בת 4, חשוב שיסע בשטח.

תקציב 3-5 אלף, זה מה שמצאתי - https://toysandmore.co.il/ProdDetails.aspx?prodid=1980

אשמח להמלצה.

תודה

ליאור

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי שאני שואל בכזו בוטות, אבל-

אתה השתגעת? לתת לילדה בת 4 להיות אחראית לגורלה עם דבר כזה? אלו לא המכוניות המצ'וקמקות מצבר ניקל 6 קמ"ש שהיו לפני 20 שנה, הדרעק הזה מגיע למעל 25 קמ"ש. 

אני רואה ילדים בני 8 עם החרא הזה בכבישים ותוהה מי ההורים השרוטים שנותנים לילד שלהם לצאת לכביש לבד על כלי שדורש הרבה יותר אחריות ממה שיש להם בגילאים האלו. גיל 4? סלח לי, אבל זה לא בגבול השפיות.

שמור בבקשה על הילדה שלך, שקול מחדש.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל גם אני שואל מי ההורים השרוטים שנותנים לילד שלהם לצאת לכביש עם כלי כזה.

המצב אצלנו שונה, אנחנו גרים באזור שיש רק שטחים ואני עושה עם הילדים שלי טיולי שטח, אז הכלי הזה מתלבש מעולה לאזור.

דרך אגב לכלי יש 3 מהירויות שאני שולט בהם הראשונה מגיע רק עד 7 קמ"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הכלי הספציפי שבקישור אבל בגדול 36v זה מספיק חזק.

12 זה בדיחה, 24 חלש.

48/60 v זה כלים הרבה יותר חזקים כבר, אבל לגיל 4-5 ה36 מספיק מאוד. רק תדאג לקנות ממקום שיש בו אחריות.

ולדאוג למיגון. קסדה, צבי צב, מגפיים וכל השאר. אפילו אם זה נראה מגוחך.

לדאוג שבורר המצבים נעשה ע"י מפתח ולא ע"י כפתור. המצב החלש הוא ממש חלש ומספיק רגוע בשביל ילדים מתחילים.

ולכל המטיפים- תתעסקו בעניינים שלכם. אחרי זה שואלים למה אין פה תרבות מוטורית. בכל העולם ילדים לומדים לרכב ולהתחרות מגיל 3, אבל פה בישראל חס וחלילה- מי שנותן לילד שלו להרגיש מה זו מוטוריקה נחשב לשרוט, 'גוואעלד!!'

התשובות שלכם גם ככה צפויות מראש, אין טעם לבזבזב מקום על עמוס.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתייחס כרגע לאם זה חכם או לא.

יש בעידן 2000 בבית שמש ובקסטינה הנחות שוברות שוק. טרקטורון 36 וולט ב-2900 (בודי קטן מתאים לילדים), 48 וולט ב-4900 בודי יותר גדול שמאפשר מבוגר וילד עד 95 קילו. יש שם גם 60 וולט ו75 וולט במחירים מגוחכים 6900 ש"ח.

לך לשם לפני שיגמר המבצע כי אין מחירים כאלו בשום מקום. הזמנה טלפונית איסוף עצמי לדעתי, לפחות בקסטינה (שם קניתי).

אני קניתי את ה48 ואני רוכב עם הילדים שלי בן 5 ו-3. לבד לא נותן להם. אני גר במקום שיש שטח ליד הבית. הכלי מסוכן מאוד למי שחושב שזה צעצוע.

אגב, חיפשתי באינרנט מה החוקיות של הטרקטורונים החשמלים, מסתבר שזה נופל בין הכסאות וזה נחשב "צעצוע" ולא כלי תחבורה, עם זאת, מבחינת השוטרים זה כלי ממונע והם מחלקים דוחות למי שרוכב ללא רישיון/קסדה וביטוח חובה.

לא ניסיתי לחפש, אבל לדעתי יהיה קשה למצוא חברת ביטוח שתבטח ביטוח חובה לטרקטורון חשמלי.

עריכה אחרונה על ידי Opel Astra GSI

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סלט.

נותנים דוחות למי שרוכב ללא קסדה ולא על הכביש, זה החוק.

לא ניתן לבטח ביטוח חובה לכלי כזה ועד כמה שאני יודע (אולי אני טועה) לא נדרש רשיון לזה.

אולי יש הגבלת גיל אבל לא צורך ברשיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק האם הדבר הזה מכוסה, או יכול להיות מכוסה, בביטוח הדירה - בדומה לביטוח של אופניים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Opel Astra GSI כתב:

לא מתייחס כרגע לאם זה חכם או לא.

יש בעידן 2000 בבית שמש ובקסטינה הנחות שוברות שוק. טרקטורון 36 וולט ב-2900 (בודי קטן מתאים לילדים), 48 וולט ב-4900 בודי יותר גדול שמאפשר מבוגר וילד עד 95 קילו. יש שם גם 60 וולט ו75 וולט במחירים מגוחכים 6900 ש"ח.

לך לשם לפני שיגמר המבצע כי אין מחירים כאלו בשום מקום. הזמנה טלפונית איסוף עצמי לדעתי, לפחות בקסטינה (שם קניתי).

אני קניתי את ה48 ואני רוכב עם הילדים שלי בן 5 ו-3. לבד לא נותן להם. אני גר במקום שיש שטח ליד הבית. הכלי מסוכן מאוד למי שחושב שזה צעצוע.

אגב, חיפשתי באינרנט מה החוקיות של הטרקטורונים החשמלים, מסתבר שזה נופל בין הכסאות וזה נחשב "צעצוע" ולא כלי תחבורה, עם זאת, מבחינת השוטרים זה כלי ממונע והם מחלקים דוחות למי שרוכב ללא רישיון/קסדה וביטוח חובה.

לא ניסיתי לחפש, אבל לדעתי יהיה קשה למצוא חברת ביטוח שתבטח ביטוח חובה לטרקטורון חשמלי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Opel Astra GSI כתב:

לא עשיתי שום סלט

אתה חייב לי שתי דקות מהחיים. מודה, נשברתי אחרי שתיים- איך הוא מדבר לאט, אלוהים.

בקצרה הוא אומר שלא ניתן לעשות ביטוח חובה ושאין לו תשובות לשאר השאלות. ממש מידע מועיל.

זה שרצוי לעשות ביטוח (תאונות אישיות) או משהו בסגנון זה ברור. רצוי לעשות ביטוח כזה גם כשיוצרץאים לרכב על אופניים וגם כשמשחקים כדורגל, אין לזה שום קשר לשאלת החוקיות ששאל פות"ש.

לגבי משטרה, חוקי נסיעה וכו'- הוא אומר שאם לשוטר מתחשק, הוא יכול להטפל אליך תחת סעיפי חוק שונים. אז חדשות בשבילך- אם לשוטר בא הוא יכול להטפל אליך גם כשאתה הולך ברגל למכולת ליד הבית. זה ממש לא קשור לשאלת החוקיות ששאל פות"ש (שציין שהוא מתכוון לרכב בשטח ולא לעבור רמזורים אדומים בעיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...