Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחשבון דלק

toys123
שימו לב! השרשור הזה בן 955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם שמתם לב קיימים הרבה מחשבוני דלק שמחשבים מחירי דלק לפי קילומטר נסיעה  ולפי "צריכת דלק ברכבך ק״מ / ליטר".

עכשיו אין לי כוח לבדוק כמה זמן מהנסיעה היא נסיעה עירונית וכמה בינעירונית ולבדוק לפי יצרן רכב כמה ליטר הוא לוקח בעיר וכמה בבינעירוני. אז השאלה שלי אם רכבים שנוצרו משנת 2010 ומעלה שאין להם מנוע מטורף(נגיד מנוע עד 1400) אז מה הכלל אצבע לענות על השאלה "צריכת דלק ברכבך ק״מ / ליטר" ?, לפי מה שאני חשבתי בנסיעה רחוקה(נגיד מפתח תקווה להרצליה) אפשר להגיד ש80 אחוז מהנסיעה היא בינעירונית ו20 אחוז עירונית ורכב ממוצע אוכל 1 ל7 בעיר עם פקקים ורמזורים, ו1 ל15 בכביש מהיר - בינעירוני, ומכך היסקתי שהמספר הנכון להכניס הוא ממוצע של 10 . האם אני צודק? עכשיו ברור שאני לא מדבר על מספר מדוייק, אבל דיוק של עד סטיית תקן של 15-10 אחוז תיהיה מצויינת. מדוע אני שואל את זה? כי היה לי ויכוח עם חבר כמה כסף צריך לקחת על נסיעה שהוא מוציא את האוטו שלו רק מבחינת דלק.

עריכה אחרונה על ידי toys123
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק תלויה בנהג ובסגנון הנהיגה שלו, לא פחות מאשר תוואי הנסיעה וצריכת הדלק "על הנייר" שהיצרן הצהיר.

אני ממליץ לבדוק את צריכת הדלק הספציפית שלך, עם הרכב שלך בתוואי שאתה רגיל ליסוע בו. תמדוד את המרחק שנסעת בין שני תדלוקים, באותה תחנה (ועדיף גם אותה משאבה, עד שידית התדלוק עוצרת לבד). תחלק במס' הליטרים שתדלקת בתדלוק השני - ותקבל את צריכת הדלק "שלך".

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב ההבדלים בצריכת דלק זה רגל ימין שלך.

אני עם רכב מ2001 עם מנוע 2 ליטר וה הצריכת דלק שלי זה 13.5, 70 אחוז בין עירוני. (ובדרך לעבודה לרוב יש פקקים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק היא דבר שיש לה המון משתנים, גם כמובן הרגלי הנהיגה של הנהג לפעמים כשאתה לחוץ וממהר אז הרכב לוקח כפול דלק מהצריכה הסטנדרטית, כי אתה יותר לחיץ על הגז,

אבל זה גם במשתנים של מזג אויר מזגן וכו' ,כך שהדרך היחידה לבדוק צריכת דלק, היא פשוט לבדוק כל פעם כמה קילומטר נסעת עם טנק מלא, ולפי זה תידע גם לבנות הרגלי נסיעה יותר חסכוניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו אוטו יש לו, איזה גיר

ומאיפה לאיפה הוא נוסע

כדי לקבל סדר גודל

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...