Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם ביצעתי טסט לפני הדד ליין, שנה הבאה זה יישאר לפי תאריך אחרון?

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

ב18.9 נגמר לי הרישיון לרכב ואני צריך לבצע טסט, רציתי לדעת אם אני אבצע טסט מחר לצורך העניין, האם התאריך שנה הבאה לטסט יהיה 18.9.22? או שהוא יהיה לפי התאריך שאבצע את הטסט? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתב קודמי את הטסט האחרון ביצעתי חודש וחצי לפני שפג תוקף הרשיון ולאחריו קיבלתי רשיון רכב עם תוקף לשלוש-עשרה וחצי חודשים קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיום הולדתך הוא תאריך קבוע, ולא משנה באיזה תאריך אתה עושה מסיבת יומולדת, כך גם יום הולדתו של האוטו לא משתנה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד כדאי לעשות טסט חודש וחצי+- לפני סיום הרישוי, כך שלא תהיה בלחץ.

העניין הוא שככל שאני בודק יותר ויותר רכבים ב www.meshumeshet.com אני מגלה שרוב האנשים עושים או באותו תאריך בדיוק (או יום לפני..) או חודשיים-שלושה-ארבעה אחרי התאריך.

לתאריך הראשון יש לי הסבר - הרי הם במחשבה כפי שהייתה לך, ולא בדקו, שתוקף הטסט הוא לשנה החל מתאריך ביצוע המבחן.

לתאריך השני יש לי הסבר שאני פחות בטוח לגביו - חלקם לא מודעים לתאריך ומזניחים, וחלקם נכשלים בפעם הראשונה ואז לוקח זמן עד שהם מתקנים וניגשים לטסט נוסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אסטרונאוטים עם כמה רכבים כמוני

השיא שלי היה טרקטורון, 7 חודשים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר את תאריכי תוקף הרישיון של כל הרכבים שלי (וגם של חבריי ומשפחתי) כמו שאני זוכר את ימי ההולדת של הקרובים אליי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התאריך נשאר אותו דבר, תמיד רצוי להקדים מעט מאשר להגיע חלילה לטסט לא לעבור וללכת לתקן והזמן עובר. 

יש לנו נוהל קבוע בבית לוקחים את הרכבים חודש לפני להיות רגועים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wheelhoude? בשבילי ז  מונח ימי, אבל בזכותך הכרתי עוד כמה פירושים.

לוח שנה הולנדי, מכיר?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהרכב ניגש לטסט חודשיים לפני הזמן ונכשל, הוא עדיין צריך תוך שבוע לחזור לטסט חוזר אחרי התיקון ומעבר לכך לא חוקי לנסיעה. הרישיון הישן שבתוקף כביכול לעוד חודשיים, בעיקרון לא בתוקף יותר אחרי ביצוע טסט. 

בגלל אי יעילות המערכת של משרד הרישוי, בה הדיווח מתבצע בסיום הטסט ולא בתחילתו, זה נופל בין הכיסאות והרישונות הישנים לא מובטלים אוטומטית ברגע שהרכב נכנס לטסט. 

בגלל זה אני לא רואה טעם לבצע חודשיים לפני או חודש לפני אלא פשוט בזמן הכי נוח לך בטווח שבין קבלת הרישיון החדש לבין סיום תוקף הטסט הקודם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...