Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כדאי להפעיל את הביטוח?

swimmer11
שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השארתי את הדייטסו סריון שלי מ2009 בחניון של רכבת ישראל בסוף שבוע שחזרתי ביום ראשון לרכב

גיליתי שפוצצו לרכב שלי את הצורה פוצצו לי את האגזוז וניסרו חלקים מהפגוש כמו כן שברו לי את החלון הקטן.

אני יד 2 וקניתי את הרכב שהוא היה שנה וחצי על הכביש מפרטי למזלי עדיין יש ביטוח מקיף.

האם שווה להפעיל את הביטוח?

אם אני יפעיל אותו על מה הם אמורים לפצות אותי?

האם אצא שכרי בהפסדי שבעקבות הפעלת הביטוח הפרמייה תעלה ואם כן באיזה סכום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי הנזק מצריך הפעלה, בטח באם נגנב הממיר, העניין הוא שכזכור לי כל פגיעה ברכב היא מקרה ביטוחי בפני עצמו, אז עדיף לך למצוא מקום שיתקן את הכל , אחרת אם תצטרך לשלם השתתפות עצמית על האגזוז ובנפרד על הפגוש זה לא משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך חזר אליי,

התיקון יעלה 4000 ₪.

השתתפות עצמאית 1490

יהיה לי בכיס 2000 ₪ שווה להפעיל את הביטוח עבור הסכום?

בהנחה שיש לי שני מכוניות בכמה אחוז הפרמיה של הביטוח תעלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כוונתך 'יהיה לי בכיס 2000 ש"ח'? (ההפרש הוא כ2500).

על פניו נראה לי שלא כדאי לך להפעיל ביטוח. 

אולי כשתראה שהעניין הזה מתבצע (אי רישום תביעות עד 5000 ש"ח), תתבע את הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשתתפות העצמית צריך להוסיף גם את עלית הפרמיה ב-3 השנים הבאות. ככלל אצבע זה מסתכם בקצת פחות מחצי הפרמיה השנתית לפני הנחה - אבל תלוי פוליסה, עליך לבדוק מול סוכן/חברת הביטוח שלך, יש פוליסות ללא "עונש" כזה.

תוסיף לכך גם את הסיכון להפוך מסורב ביטוח אם תהיה לך תביעה נוספת ב-2-3 השנים הקרובות.

אישית לא הייתי תובע נזק של 4,000 ש"ח, אבל זה שילוב של גישה כלכלית, תנאי פוליסה, התיחסות לסיכון לתביעה נוספת ומה שתגרור, ויכולת לספוג את הנזק. עליך לשקלל לפי מצבך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע זה בינארי - יש או אין תביעה. אבל, כפי שכתבתי קודם, שאל את סוכן הביטוח. אם ההפרש לא גדול שקול לא לתבוע כדי לא להגיע לסירוב ביטוח אם תהיה תביעה נוספת. לשיקולך לפי הסכומים והיכולת שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר של רכב כזה?

אם מתאים לך בשלב זה להחליף לרכב אחר, אולי תמצא שמאי שיעריך את הנזק ב55% מערכו של הרכב. 

תקבל מחירון מהביטוח ונגמר סיפור.

אם אתה מעדיף לתקן ולהמשיך איתו, תתעלם ממה שהצעתי כמובן.

תפעיל ביטוח, ובחידוש הבא אל תעשה מקיף. ככה הנחת היעדר תביעות לא תשפיע, על הרכב הזה לפחות. 

על רכבים אחרים כן.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...