Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים מאזדה CX-5

נתי אמסלם
שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 
יש לי 2 צמיגים אחורים של חברת minerva והם במצב טוב
ויש לי 2 צמיגים קדמים של חברה לא מוכרת וכבר צריך להחליף אותם הם יבשים

השאלה היא האם הצמיגים החדשים שאני רוצה להחליף של חברת Continental להעביר במקום האחוריים ואז האחורים יהיו במקום הקדמיים או פשוט רק להחליף את הקדמיים???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.7.2021 בשעה 22:09, LEGACY 1.8 כתב:

בהחלפת זוג צמיגים קדמי - מעבירים את האחוריים קדימה ואת החדשים מתקינים מאחור.

מה הסיבה שעושים את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על minerva אבל הכלל שלי הוא שהאיכותיים יותר שבולמים טוב יותר יהיו מקדימה, אם שניהם אותו הסוג אז אלו עם היותר בשר שם.

רוב הבלימה של הרכב נעשת מקדימה ושם אני רוצה את האחיזה הטובה ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה שם זוג טרי מקדימה האחיזה בציר הקדמי יותר טובה מהציר האחורי שמאכלס זוג צמיגים שחוקים ויבשים.. הדבר עלול ליצור מצב של היגוי יתר במצבים מסויימים.

רכבים עם הנעה קדמית בנויים לייצר תת היגוי נשלט במקרה של איבוד אחיזה לכן עדיף להתקין את החדשים מאחור.

באופן אישי - תמיד מחליף סט שלם איכותי ולא חוסך בבטיחות.

• אהבתי 1

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על מקרים די קיצונים, אל תשכח שיש לנו היום ESP במצבי קיצון ואתה לא תגיע למצבים שזה משנה יותר מדי בנהיגה רגילה.

אם זוג במצב טוב הייתי משאיר אותו חבל על הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה להעביר את האחוריים קדימה במקרה הספציפי הזה, כדי לגמור כמה שיותר מהר את הצמיגים הסיניים האלה ( Minerva), בכל זאת הקדמיים נשחקים מהר יותר, ולקנות זוג נוסף מחברה רצינית. 

אני מניח שאת המינרבה הזאת מכרו לך (או לבעלים הקודמים של הרכב) בטענה לקשר כלשהו לחברת קונטיננטל. הקשר הוא בכך שמדובר באותו היבואן המקומי שמייבא את שתי החברות לארץ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vladclar כתב:

הסיבה להעביר את האחוריים קדימה במקרה הספציפי הזה, כדי לגמור כמה שיותר מהר את הצמיגים הסיניים האלה ( Minerva), בכל זאת הקדמיים נשחקים מהר יותר, ולקנות זוג נוסף מחברה רצינית. 

אני מניח שאת המינרבה הזאת מכרו לך (או לבעלים הקודמים של הרכב) בטענה לקשר כלשהו לחברת קונטיננטל. הקשר הוא בכך שמדובר באותו היבואן המקומי שמייבא את שתי החברות לארץ.

מה זה בכלל הצמיג הזה minerva 

לא מוכר בככלל 

כרגע הם בגלגלים הקדמיים ונראים טוב ויש להם בשר 

האם כדאי להחליף אותם??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים סיניים, יש המון כאלה בשוק. 

חבל לזרוק צמיגים תקינים. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...