Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספינה יפנית מומלצת

SHIPS
שימו לב! השרשור הזה בן 1022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 26.6.2021 בשעה 18:16, farkash7 כתב:

נ.ב לא מזמן פורסמה בלוח בפורום GS450 יפיפייה ושמורה מהצורה הזו במחיר שווה לכל כיס של 64k. נמכרה כהרף עין.

הרף עין זה UNDERSTATEMENT. 

בעוונותי אני הוא זה שפרסם בפורום את ה-GS הזו עבור אבי (לאחר שהיתה אצלי כמה שנים והוחלפה אף היא ב-GS חדשה יותר - שגם היא פינתה בשבוע שעבר את החנייה לטובת רכב חדש) - ובכן, ה-GS שפורסמה בפורום עפה-טסה לה במהירות האור, הקונה ה(באמת) מאושר כמעט ונישק לנו את הרגליים כדי שרק נסכים למכור לו באותה שנייה ממש. הוא, דרך אגב, כלל לא חשש מהתפגרות הסוללה מתישהו בעתיד הרחוק מאחר וניתן לתקן\להחליף מודולים בודדים, אין צורך להחליף את כל הסוללה.

• אהבתי 2

The older you get, the better you used to be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, X9500 כתב:

הוא, דרך אגב, כלל לא חשש מהתפגרות הסוללה מתישהו בעתיד הרחוק מאחר וניתן לתקן\להחליף מודולים בודדים, אין צורך להחליף את כל הסוללה.

ביררתי קצת את הנושא. החלפת/תיקון מודול הוא ממש לא זול ומשך הזמן שזה מחזיק עלול להיות קצר בהרבה מסוללה חדשה, אז לא בטוח שהתיקון הזה משתלם יותר למי שרוכש את הרכב ליותר משנתיים-שלוש.
בכל מקרה אני חושב שזה בכלל לא משנה, כשאתה נפגש עם רכב שהתאור המדוייק ביותר שלו זה NOS שמישהו שלף מ2010 שווה לך לרכוש אותו גם אם בעוד כמה שנים תחליף סוללה בטח שההבדל בביצועים בין הגרסה הזו לסתם GS300 הוא תהומי. לא בכל יום פוגשים רכב שמור כמו של אביך. בעוונותי הלכתי לראות אותה. עד שהחלטתי מה אני רוצה היא כבר נמכרה, אבל בהחלט התרשמתי.
הדבר היחיד שקצת איכזב אותי הוא שבדור הבא של הGS הייתה כבר קפיצת מדרגה מאוד גדולה מבחינת איכות תא הנהג, מבודל בהרבה משאר הטויוטות.

תמסור לאביך היקר דרישת שלום.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, תודה! באמת שמעתי ממנו שהגיע אליו מישהו מהפורום, לא ידעתי מי! חבל שלא אמרת מראש, הייתי מתייצב לומר שלום...

ובכן, ה"דור הבא" (2016 High Premium שהיה ברשותי 4 שנים) נמצא בבעלות אבא שלי כעת, והאקזמפלר הספציפי הזה במצב "3 שניות" (קרי כמו שהיה 3 שניות לאחר שירד מפס הייצור) - תתאפק כמה שנים ותוכל לרכוש אותו 🙂

אני עברתי למשהו אחר. ממש אחר.

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הגעתי. הייתי חייב לראות אותה במו עיני. לא חשבתי בכלל על כיוון של רכב כזה, אבל המודעה הכריחה אותי ללכת ולראות. לא הייתי בשל לקניה הזו, יותר מדי התלבטויות ובמקרה של רכב כזה צריך להחליט במקום.
הבנתי ממנו שהמכירה היא לרגל שדרוג על הרכב שלך. נתאפק כמה שנים אין בעיה 😃, הדור המאוחר יותר של הGS כמו שאמרתי מרגיש יותר פרימיומי, אולי זו רק הרגשה, אבל זה הרושם שקיבלתי, ואחרי קצת מחקר אני שלם בהרבה עם רכישה של רכב כזה.

ממש אחר? מעניין... נחכה שנה לשרשור סיכום שנה.

דרך אגב פותח השרשור עלתה ללוח יד 2 GS250 שנתון 2012, בנזין לא היברידי שנראית אחלה. אם זה בתקציב - "היכון, הכן צא...". הייתי רוכש אותה לעצמי, אבל פתאום צצה לי הזדמנות לרכוש "רכב גישור" השבוע (בניגוד לX9500 אני ביצעתי רכישה הפוכה, אבא שלי נתן לי הצעה שלא יכולתי לסרב לה), אז קניית לקסוס זה משהו שלא אעשה בשנה הקרובה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור המאוחר יותר (4) אכן הרבה יותר פרימיום בכל תחום, מאיכות החומרים בתא הנוסעים ועד לנימוסי הכביש. מרגישה שונה בתכלית השינוי ועם פרספקטיבה של דור-3 מול דור-4 אני יכול לומר לך את זה בוודאות. ואם כבר דור-4, אז משנתון 2016 ומעלה (לאחר מתיחת הפנים) כי גם בנקודת הזמן הזו העלו את הרף, כולל באיבזור.

הנה אני חוסך לך שנה - עברתי ליגואר I-Pace HSE. ואם קודם חשבתי שהדוושה הימנית יכולה להפוך במהירות GS 450h מביזנס קלאס למפלצת... 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סובארו B4? בתקציב של עד 50K נכנס גם הדור הנוכחי מ-2015. היא מרווחת מאוד, נוחה, מנוע 2.5 ליטר שדיי הולם אותה והמחירים אטרקטיביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mike808 כתב:

מה עם סובארו B4? בתקציב של עד 50K נכנס גם הדור הנוכחי מ-2015. היא מרווחת מאוד, נוחה, מנוע 2.5 ליטר שדיי הולם אותה והמחירים אטרקטיביים.

די מסקרן המחירים הזולים של הB4...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, שליקו99 כתב:

די מסקרן המחירים הזולים של הB4...

למה מסקרן? רכבי מנהלים זה זן נכחד + שמירת ערך לא להיט של סובארו בתור מותג...

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.6.2021 בשעה 22:46, yonisi כתב:

למה מסקרן? רכבי מנהלים זה זן נכחד + שמירת ערך לא להיט של סובארו בתור מותג...

לגבי המנוע 2.5, זה לא שרשרת טיימינג שמניעה גם את משאבת המים? כמו שניסאן אוהבים לעשות?

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1022 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...