Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צבע לא מקורי וקצת צבע על הפנסים

שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני במשא ומתן על רכישה של רכב והיום נסעתי לראות את הכלה...

הכלה היא רכב בן 3 בצבע שחור מליסינג.

במסגרת ההכנה למכירה צבעו מחדש את כל הרכב למעט גג מכסה מנוע ופגז', עקב מכות ושריטות (אני די משוכנע שלא הוחלפו כלל חלקי מרכב וכך גם נאמר לי בבדיקה).

שאלותי הם:

א. האם הצבע החדש צפוי לדהות/להתפוצץ/להתקלף בקצב מהיר משמעותית מהצבע המקורי? (הכוונה להרעה משמעותית במראה הרכב בשנים הקרובות ולא לשינויים זניחים שכבר כעת ניתן בעין מקצועית להבחין בהם מן הסתם)

ב. עבודת הצביעה כנראה לא נעשתה במקום הכי מקצועי בארץ וקצת צבע הגיע לשוליים של הפנסים הקדמיים, מצורפת תמונה. להבנתי אין דרך להסיר את שאריות הצבע (במידה וכן אשמח לדעת כיצד), האם עדיף להשאיר את זה כך (אסתטית זה לא אסון מבחינתי) או לעשות ליטוש?

אני מניח שהרכב יעבור טסט (הצבע בפינה של הפנס שאינה מפריע לתפקודו) ולהבנתי ליטוש יאלץ אותי להכנס ללופ של ליטושים חוזרים כל שנה, אם אחת משתי ההנחות האלה לדעתכם שגויה, אשמח שתעירו את עיני.

IMG_20210621_102059.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שמצב הצבע לא מזהיר וזה פקטור מבחינתך לקניית הרכב. אם כך, פשוט דלג לרכב הבא? אלא אם אתה קונה פורשה קאיימן בת 14 שנים ויש רק אחת כזו בארץ, לא רואה סיבה למה להיתקע על דבר כזה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבדיקה מטעמך או מטעם המגרש?

הצביעה נראית חובבנית מאד, אבל לא מאמין שיעשו על זה בעיה בטסט.

במקומך, הייתי מחפש רכב אחר דומה או פשוט מבקש הנחה משמעותית על המצב של הרכב כי זה נראה רע.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שממש עייפתי כבר מהחיפוש אחר רכב...

הבדיקה מטעמי כמובן במקום שאני מכיר וסומך עליו.

לא באמת אכפת לי איך הרכב נראה חיצונית (במקרה הטוב אני עושה שטיפה חיצונית פעם בשנה ...🥴) מוטרד רק מאפשרות של ירידת ערך דרמטית אם הצבע יראה מזעזע בעוד כמה שנים וזאת השאלה מבחינתי.

בנוגע לצבע על הפנס ללטש בכל מקרה זה רעיון גרוע אני מבין, האמנם? יש דרך להוריד את השאריות האלה איכשהו?

עריכה אחרונה על ידי אמת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה חונה בשמש בעבודה או בבית באופן קבוע רוב הסיכויים שהצבע הזה יתקלף תוך כ3 שנים. גם יתקלף בקצוות של כלמני חלקים כבר מההתחלה אבל זה יהיה פחות בולט. ממליץ לא לגעת באוטו שעבר את השטות הזאת שעושים במגרשים אלא אם כן ההנחה ענקית, זה נזק בלתי הפיך.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצביעה הייתה איכותית , לא היה צבע על הפנס כלל . לשיקולך. 

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי צובע רכב בן 3? ועוד ליסינג שעושים את המינימום האפשרי?

במקומך לוקח את הרגליים ובורח.

מה גם שצביעה לא איכותית היא בעיה רצינית, אם תצטרך לצבוע מחדש העלות היא כמה אלפים במקרה הטוב ואם לא אז תספוג ירידת ערך קשה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1031 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...