Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספרות טכנית לאודי 80 שנת 1982

Voland
שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתחיל לשפץ (או יותר נכון להחזיר לחיים) אודי 80 שנת 82. בשנת 1987 הוחלף המנוע המקורי (1300סמ"ק) למנוע של 1600סמ"ק. הרכב "מוקפה" מזה 7 שנים ומאז לא הניעו אותו. לקחתי על עצמי את האתגר אבל אני מתקשה למצוא ספרות, רוב הספרות מדברת על '86 והלאה. בבקשה תעזרו לי, וגם תגידו: אספנות זה 25 או 30 שנה?

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים לשעבר של אותו רכב בדיוק אאודי 80 שנת 82' 1300 ידני שנמכרה לפרוק לפני כשלושה חודשים.

אם אתה רוצה יש לי את ספרי הרכב המקורים גם בעברית וגם באנגלית, שסתם שוכבים בארון.

פנה אליי בה.פ

יוסי.

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים לשעבר של אותו רכב בדיוק אאודי 80 שנת 82' 1300 ידני שנמכרה לפרוק לפני כשלושה חודשים.

אם אתה רוצה יש לי את ספרי הרכב המקורים גם בעברית וגם באנגלית, שסתם שוכבים בארון.

פנה אליי בה.פ

יוסי.

כל הכבוד לך יוסי ידידי!

חג שמח!

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קודם כל רוצה להודות ליוסו על הספרים שהביא לי (הספרים הם ספרי רכב מקוריים שמקבלים אותם עם קניית הרכב - מהם קיבלתי תמונה לאיזה רמות אני רוצה להביא את האוטו), אבל אני עדיין מחפש ספרות טכנית - המדברת על פירוק/הרכבה של כל מכלולי הרכב. אודה מאוד אם מישהו יוכל לעזור לי בעניין

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לשפץ (או יותר נכון להחזיר לחיים) אודי 80 שנת 82. בשנת 1987 הוחלף המנוע המקורי (1300סמ"ק) למנוע של 1600סמ"ק. הרכב "מוקפה" מזה 7 שנים ומאז לא הניעו אותו. לקחתי על עצמי את האתגר אבל אני מתקשה למצוא ספרות, רוב הספרות מדברת על '86 והלאה. בבקשה תעזרו לי, וגם תגידו: אספנות זה 25 או 30 שנה?

יש ל Haynes ספר שמכסה את הדגם הזה (לא את מנוע 1300 שהיה מוצר כמעט ספציפי לישראל - אבל אין לך בעיה עם זה).

שמו Audi 80, 90 (79 - Oct 86) up to D and Coupe petrol (81 - Nov 88

אפשר להשיג ב eBay.

פרטים באתר Haynes:

http://www.haynes.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10001&storeId=10001&productId=12805&langId=-1&parent_category_rn=10215

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ארנון, אתה יודע איפה ניתן להשיג את הספרים בעברית? ראיתי בפורום שדרך צומת הספרים אי אפשר ובאתר של Haynes כתוב שיש גם ספרים בעברית

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ארנון, אתה יודע איפה ניתן להשיג את הספרים בעברית? ראיתי בפורום שדרך צומת הספרים אי אפשר ובאתר של Haynes כתוב שיש גם ספרים בעברית
אני מוכן להמר בבטחון גבוה שאין ספר כזה בעברית. תצטרך לעבוד עם הספר באנגלית. יש ל Haynes מילון מונחים המתרגם מאנגלית לעברית. זה יכול להקל קצת את העניינים, אבל עדיין נדרשת קריאה אינטנסיבית באנגלית.

לדעתי אין לך סיבה להיבהל. בערב הקודם לביצוע פרוצדורה מורכבת, שב עם הספר, קרא עשרים פעמים את הטקסט, תיעזר במילון, ותבין את הצעדים לביצוע.

למחרת תוכל לבצעם כמעט בלי להיעזר בספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן להמר בבטחון גבוה שאין ספר כזה בעברית. תצטרך לעבוד עם הספר באנגלית. יש ל Haynes מילון מונחים המתרגם מאנגלית לעברית. זה יכול להקל קצת את העניינים, אבל עדיין נדרשת קריאה אינטנסיבית באנגלית.

לדעתי אין לך סיבה להיבהל. בערב הקודם לביצוע פרוצדורה מורכבת, שב עם הספר, קרא עשרים פעמים את הטקסט, תיעזר במילון, ותבין את הצעדים לביצוע.

למחרת תוכל לבצעם כמעט בלי להיעזר בספר.

אני לא נבהל מאנגלית - אני סטודנט להדסה ולכן לומד בעיקר מספרים באנגלית - אבל הבעיה זה המונחים. יש אפשרות לצלם ממך את המילון?

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נבהל מאנגלית - אני סטודנט להדסה ולכן לומד בעיקר מספרים באנגלית - אבל הבעיה זה המונחים. יש אפשרות לצלם ממך את המילון?
לי אין מילון - אני רוכש את הספרים ב eBay, ורוב המוכרים הבריטיים לא מחזיקים ברשימת מונחים בעברית...

אפשר להסתדר בקלות בלי. הרוב המכריע של המונחים ברור, ואם אתה מתלבט בקשר למונח מסוים, תוכל להתייעץ כאן. זה מה שאני עשיתי לפני מספר ימים עם מונח שלא הייתי שלם איתו (track Control Arm). קיבלתי תשובה תוך פחות משעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה, תודה

עוד שאלה: אולי אתה יודע איפה בת"א ניתן להחנות אוטו ישן (זה שאני משפץ) בלי שיגררו אותו? כי כאן גוררים גם רכבים שעומדים יותר מדי זמן באותו מקום.

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...