Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2017 - ריח רע מהמזגן (כותרת נערכה)

1234Chen
שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי רנו קליאו 2017 אצלי בערך חודשיים. יום אחד המזגן פשוט התחיל להוציא ריח ממש רע (סמרטוט רטוב/גרביים מסריחות) זה מחמיר מיום ליום , קראתי קצת שזה כנראה רטיבות ועובש ומסוכן לי ולנוסעים שאיתי כי ממש נושמים את זה . כמובן שכרגע לא מפעיל אותו יש משהו שאני יכול לעשות בכוחות עצמי בשביל לפתור את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ספריי במיוחד למזגן נגד בקטריות, מרססים בעיקר על הפתחים מבחוץ כשהמזגן עובד ועל הפילטר וזה עוזר. שים לב שזה לא סתם ״רימון״ ריח.

יש מקרים שהבעיה יותר קשה ונוצרת ממשהו רציני שנרקב או שיש בעיה בניקוז של המזגן ואז הריח יחזור.

תפעיל את המזגן חזק 5 דקות בערך ותראה שבאמת מים מטפטפים מתחת לרכב, אחרת כנראה יש בעיה בניקוז. תבדוק גם שאין כל מיני דברים תקועים באיזור הפתחים.

בלי קשר, אחרי שהמצב משתפר כדאי שתחליף פילטר (זה זול ופשוט) כדי לצמצם את הסיכוי שריח יחזור ובאופן כללי כדאי להפעיל את המזגן (לפחות קצת) בכל נסיעה כדי להפחית את הסיכוי להיווצרות פטריות.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר לך מנסיון,היה לי אותו הדבר.

פירקתי את הפילטרים של המזגן.

הפעלתי את הרימון עשן של מגוויארס.

חיכיתי חצי שעה.

הרכבתי את הפילטרים החדשים.

נגמר סיפור הריח הרע.

זה בדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...