Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אני מחפש ווקס מומלץ לרכב,  הרכב שלי הוא 2019 במצב טוב אבל רוצה לשמור לו על הצבע ושיראה טוב גם כן.

איזה ווקס מומלץ ושישאר לטווח ארוך כמה שיותר ולא לשבוע.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי לא מזמן על הבדלים בין ווקס, לאוטם צבע. בגדול חפש אוטם צבע, כי יש לו עמידות יותר גבוה מאשר ווקס

שמבוסס על חומרים טבעיים שיורדים לאחר שטיפה בודדה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, imprezadude כתב:

מה שאתה מחפש זה אוטם. תראה את השרשור על האוטם של וולפגנג שהומלץ במהלך הסופש, יכול להיות אחלה בחירה. 

כן ראיתי השאלה מה עדיף:

Wolfgang Concours Series WG-5500

Menzerna PL

?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, imprezadude כתב:

היה כאן מישהו שאמר שמדובר באותו החומר. וגם אם לא, שניהם מעולים, לך על הזול מביניהם. 

סבבה אקנה את המנזרנה , אפשר לעשות גם על חלונות / פנסים / גנטים ?

או רק על פח הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אפשר, רק תיזהר שלא ייגע בחלקי פלסטיק, כי זה עלול להשאיר כתמים לבנים. כנ"ל לגבי גומיות. עם זאת, צריך לזכור שהחומר יועד לצבע, כך שהוא ייתן את התוצאות הטובות ביותר עליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, imprezadude כתב:

כן, אפשר, רק תיזהר שלא ייגע בחלקי פלסטיק, כי זה עלול להשאיר כתמים לבנים. כנ"ל לגבי גומיות. עם זאת, צריך לזכור שהחומר יועד לצבע, כך שהוא ייתן את התוצאות הטובות ביותר עליו. 

הרכב שלי בצבע לבן האם החומר מתאים לרכב בצבע לבן? או שזה לא משנה איזה צבע הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש במנזרנה על רכב לבן וזה מצוין.

על פנסים אפשר ומומלץ לשים, על חלונות לא כדאי. ג'נטים לא ניסיתי.

שים לב ליישם בצורה נכונה כדי שהחומר באמת יחזיק להרבה זמן.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על ג'אנטים אפשר ליישם אוטם צבע. אני נוהג לעשות את זה כל הזמן, כי זה עוזר בניקוי יסודי יותר. (לאוטם יש גם חומרי ניקוי)

העניין שזה לא מחזיק מעמד בגלל החום.  גם על שמשות זה אפשרי, אך כדי להגיע לתוצאות גבוהות ללא מריחות, חייבים לעשות ניקוי יסודי

שכולל פלסטלינה -לכן אני מוותר על זה. אבל מיישם QD מעל השמשות כל פעם שאני מנקה את הרכב בשילוב QD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור קניתי את המנזרנה.

קניתי עוד בקבוק ספריי שיהיה לי לIPA אני אשים אלכוהול 70% יחס 50:50 .

וקניתי 2 מטליות מייקרופייבר וספוג ליישום האוטם צבע, עכשיו השאלה שלי הספוג ליישום שקניתי יחסית זול האם זה משנה כל כך?

https://www.justmotor.co.il/product/12-יח-פד-ספוג-צהוב-לפוליש-ווקס-4-אינטש

זה מה שקניתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, ממש חרא של ספוג. קניתי כאלה כדי למרוח חומר על הצמיגים ולזרוק, אבל גם בזה הם לא עושים עבודה טובה ומתפוררים.

תעשה לעצמך טובה ותקנה אפליקייטור מיקרופייבר, זה ממש משמעותי במריחת אוטם.

• רעיון טוב! 1

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...