Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פד מעולה, יש לי זוג כבר כמה שנים. החיסרון שהבד סופך לתוכו כמות נכבדה של אוטם, לכן צריך לשים ממש מעט מנזרנה.

הכללית מנזרנה מיישמים עם ממש מעט חומר, צריך שכבה מזערית. (יותר מידי, לא תורם להגנה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, yogev20 כתב:

פד מעולה, יש לי זוג כבר כמה שנים. החיסרון שהבד סופך לתוכו כמות נכבדה של אוטם, לכן צריך לשים ממש מעט מנזרנה.

הכללית מנזרנה מיישמים עם ממש מעט חומר, צריך שכבה מזערית. (יותר מידי, לא תורם להגנה)

מצוין אלך מחר אקנה לי כאלה ואעדכן בתמונות שאסיים 😀

ולגבי הipa 

70% אלכוהול יחס 50:50 זה סבבה נכון?

אחרי שטיפה של הרכב לעבור עם זה ולנגב?

עריכה אחרונה על ידי Creedex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yogev20 כתב:

IPA בא אחרי פלסטלינה או פוליש, להורדת שומנים כדי ליצור משטח סטרילי לאוטם צבע. (עמידות משופרת)

כן אני יודע אבל אם אני לא עושה פלסטלינה ולא פוליש.

הכוונה אני שוטף את הרכב טוב טוב מייבש, ואז עושה IPA ואז רק אוטם צבע .

או שלא צריך IPA , אמרו לי שרצוי IPA לפני האוטם צבע כדי שהאוטם צבע יוציא את המקסימום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yogev20 כתב:

חובה בכל מצב IPA.

כאמור, משטח נקי משומנים ולכלוך כהכנה לאוטם צבע שיישב על הצבע ללא הפרעה. 

אוקי מצוין עכשיו השאלה שלי היא האם זה יחס טוב?

אלכוהול 70% יחס 50:50 מים.

משפריץ ומנגב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...