Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדרסים אורתופדיים - כללית החזר

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1087 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

רציתי לשאול אם למישהו יצא לעבוד עם ההחזר כספי הזה - קיבלתי טופס אחרי בדיקה של אורותופד והאם פשוט ללכת עם זה למכון ?

איזה מכון מדרסים אתם ממליצים בכל אופן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם זה כללית אז אתה יכול להגיש באתר ואין צורך לשלוח בדואר - בכל מקרה ההחזר הוא גרושים - לזכורני בסביבות מאה ש"ח.

לא רשמת מאיזה אזור אתה.

ואם אתה שואל אותי מנסיון - חבל על הכסף. לי עלו 800 ולא יכלתי לסבול אותם, אחרי שבועיים וכמה נסיונות כיוון במקום הקניה, התייאשתי. לא יכלתי לעמוד איתם על הרגליים יותר מעשר דקות.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנתיים עשיתי מדרסים היה החזר ממש נמוך כ120 שקלים.

עכשיו באתר שלהם אני רואה שההחזר עלה ל400 שקלים, וגם יש במכון מור מדרסים בהשתתפות עצמית של 60

https://mushlam.clalit.co.il/he/products/Pages/Arch_support.aspx

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם כדאי דווקא במור.

יש לא מעט מקומות - כללית מדרסים בגוגל.

יש גם כאלה שמביאים לך 2 מדרסים כבר עם השובר הזה כי תכלס זה עולה גרושים - מה שעולה זה הזמן שלהם והבדיקה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המדרסים של מור זה די בדיחה - "בדיקה ממוחשבת" ואז נותנים לך מדרס סטנדרטי מקופסה.

- זה אמנם 60 ש'ח לך, אבל נוצל ההחזר ואם עכשיו אתה הולך למכון רציני יותר (מדרס לפי מדידה) לא תוכל לקבל החזר עליו (החזר - אחת לשנתיים).

- ניתן לרכוש מדרסים סטנדרטיים כאלה בשוק החופשי ולזכרוני באמזון בלי טובה הם עולים רק קצת יותר.

היה לי דרבן ברגל וקיבלתי הפניה למדרס.  לצערי נכנסתי קודם למכון מור לקבל את הבדיחה שלהם ורק אחר כך הלכתי למדידה ולכן לא קבלתי באמת החזר.  ניסיון כואב.

יחד עם זאת, ומעבר למדרס המדוד והאחד ממור הזמנתי מדרסים מאמזון (הלך לי טוב [תרתי] עם כאלה הממותגים כ walk hero) כך שכל הנעלים שלי ממודרסות מזמן.  עם קצת פיזיו לכף הרגל/רגל (הפניה מקופ'ח גם) + המדרסים עבר הדרבן.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אין לי דרבן.

2. יש לי פלטפוס.

3. מה הבעיה עם מדרסים ממוחשבים? סורקים לך את כף הרגל ואז מייצרים לך מדרס במקום.

4. קיבלתי הצעה גם למדרסים יותר איכותיים מגבס אבל העלות מתחילה ב900 (ואז זה יוצא בערך 400 אחרי הנחה) ונגמרת ב2000. השאלה היא אם אני צריך את זה בכלל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש לי גם פלטפוס וגם דורבן אז אני ניצחתי!!!

2. מומלץ לתת לרגל תמיכה טובה עם יש לך פלטפוס, זה דבר שיותר ויותר מפריע עם הגיל/משקל.

3. אין בעיה עם מדרסים ממוחשבים, זה מה שאני תמיד עושה, יותר חשוב מי עושה ואיזה שירות ו fine tuning אתה מקבל ממנו.

4. 900 שח זה גם נחשב בתחום הנמוך של הסקאלה, אבל אולי יספיק לצרכים שלך.

5. אני בכללית וגם אני וגם הבן שלי עשינו מדרסים בשנה האחרונה. העלות בשני המקרים הייתה 1600שח ובשני המקרים קיבלתי בחזרה בלי בעיה 400 שח.

6. שים לב למדרס שלי (כבר בן שנה), החלק הצבעוני הוא קשיח ועוזר לשמור על התמיכה לאורך זמן.

7. את המדרסים שלי עשיתי במדיפוט, אבל סניף צפוני.

midras.jpg

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 שעות, arik100 כתב:

מה הבעיה עם מדרסים ממוחשבים? סורקים לך את כף הרגל ואז מייצרים לך מדרס במקום

אין בעייה.  אבל זה לא מה שתקבל במור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מניסיון.  אני בספק שהשתנה דבר ב 24 החודשחם האחרונים.

אחרי עמידה על משטח אלקטרוני כל שהוא ל"מדידה/התאמה" יינתן לך זוג מדרסים תעשייתי מוכן מראש.  ה"מידה" הספציפית ששתקבל כנראה תלויה בתוצאות המדידה. אבל זה לא מדרס הנעשה לפי מדידה של כף הרגל האישית שלך ובהתאמה מלאה אליה ולבעיות שלך.

עריכה אחרונה על ידי dani666
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר של מכון מור אתה יכול לקרוא בעצמך, "התאמה". אין את המילים "ייצור לפי מידה".

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר.

דווקא בצבא היה מין פלטה כזאת שאתה משקיע את הרגל בפנים ואחרי שבועיים-חודש בא לקחת את המדרסים.

והמדרסים האלה לא היו וואו.

אתה אומר לי שאלה אפילו פחות טובים? 🤔

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, arik100 כתב:

מוזר.

דווקא בצבא היה מין פלטה כזאת שאתה משקיע את הרגל בפנים ואחרי שבועיים-חודש בא לקחת את המדרסים.

והמדרסים האלה לא היו וואו.

אתה אומר לי שאלה אפילו פחות טובים? 🤔

כן, אלא של הספוג לפחות מיוצרים לפי מידת כף הרגל שלך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...