Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים - אם אתם מחליפים לפי גיל - מה הגבול העליון שלכם?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 14.1.2021 בשעה 08:55, Shab00 כתב:

רק אל תקנה צמיגים סינים בחיים!

קיים סיכוי סביר שגם אתה נוסע על צמיגים סיניים ולא יודע מזה.

איפה אתה חושב מייצרים היום צמיגים? בשמפיין? בברלין? בלונדון? בוושינגטון? 

כל החברות בעולם מייצרות צמיגים במזרח הרחוק. 

תאילנד כן וסין לא? מלאזיה כן וסין לא? 

יש בסין מפעלי צמיגים שמייצרים צמיגים למטוסים, בתקנים המחמירים שמתאימים לכלי טייס. אז גם לא? 

כן, יש צמיגים סיניים נחותים, אבל יש גם צמיגים סיניים עם שמות מצחיקים שאנחנו לא מכירים שנותנים תמורה מצוינת לכסף, גם אם הם לא זהים ברמה למישלין PS4 או טויו פרוקסס שקר כלשהו. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעושים באוטו בילד למשל מבחן צמיגים קונים צמיגים מ50 מותגים.

בשלב ראשון עושים מבחן מרחק בלימה.

כל ה40 הנמוכים ביותר לא עולים לשלב השני, שבו בודקים את כל שאר הפרמטרים: אחיזה, רעש, צריכת דלק, ניקוז מים, התנהגות ברטוב, התנהגות ביבש ועוד כמה דברים.

מעולם לא ראיתי שצמיג עלום שם, סיני או אחר, עלה לשלב השני. אז איפה התמורה לכסף בדיוק?

אולי לדייק את המשפט במקום "אל תקנה צמיגים סיניים בייים", "אל תקנה צמיגים עלומי שם בחיים".

ובכלל מומלץ לקרוא מבחנים מקצועיים לפני שבוחרים דגם צמיג מסויים, לא רק להסתמך על ייעוץ בקארזפורום.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים גם כאן בפורום מצרפים לינקים למבחנים השוואתיים של צמיגים, במידות שונות.
דיסקו, יש הבדל מהותי בין Pirelli p7 תוצרת סין לבין Wanli תוצרת סין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, discoTD5 כתב:

קיים סיכוי סביר שגם אתה נוסע על צמיגים סיניים ולא יודע מזה.

איפה אתה חושב מייצרים היום צמיגים? בשמפיין? בברלין? בלונדון? בוושינגטון? 

כל החברות בעולם מייצרות צמיגים במזרח הרחוק. 

תאילנד כן וסין לא? מלאזיה כן וסין לא? 

יש בסין מפעלי צמיגים שמייצרים צמיגים למטוסים, בתקנים המחמירים שמתאימים לכלי טייס. אז גם לא? 

כן, יש צמיגים סיניים נחותים, אבל יש גם צמיגים סיניים עם שמות מצחיקים שאנחנו לא מכירים שנותנים תמורה מצוינת לכסף, גם אם הם לא זהים ברמה למישלין PS4 או טויו פרוקסס שקר כלשהו. 

שאני מתכוון לצמיגים סינים הכוונה זה לצמיגים שחברת האם שלהם סינית ולא ידועה.

אם מישלין תייצר בסין לא יהיה אכפת לי כל עוד בקרת האיכות נשארת זהה וחברה איכותית כמו מישלין תדאג לזה.

אולי יש צמיגים עם שמות מצחיקים שנותנים אחלה תמורה, אבל איך אני אדע שמתוך ה1000 הנחותים דווקא big shlong יותר טובים מהsmoll wong? הרי אין מבחנים של חברות כאלו מצחיקות.

אז אני מעדיף ללכת על חברות מוכרות שיש עליהם סיקורים ולדעת מה אני קונה.

ואגב המפעלים מייצרים במזרח הרחוק לא רק בגלל עניין של מחיר ייצור, אלא שרוב הגומי הטבעי בעולם בא משם והרבה יותר קל לוגיסטית לייצר שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי מחליף כל 4 שנים אם הצמיגים היו שורדים. פעמים רבות קרה לי שנהרסו ממדרכות.

כולם אגב היו גודייר , לא יודע אם מקרי או לא.

היום אני מחליף לפי המצב.

לפני כמה ימים החלפתי ברידג'סטון לאחר 6 שנים ו90000 ק"מ שהתייבש.

ברכב השני יש לי פאלקן בני 4 שנים ו 65000 ק"מ ועדיין נראים היטב. הטסט בקרוב ואם לא יגידו להחליף , לא ארוץ להחליף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.1.2021 בשעה 13:16, amosbmw כתב:

לא מסכים. תמיד תקנה את הצמיגים הכי טובים שאתה יכול למצוא, גם לרכב שהנסועה שלו נמוכה. אתה אף פעם לא יודע מתי זה יציל אותך, וזה יכול להיות ההבדל בין התהפכות רכב לתמרון התחמקות מוצלח.

יש גם שיקול כלכלי. לצמיגים הזולים יתרון גדול, הם מנצחים את הקמצנות. כאשר הישנים כבר בלויים והבן אדם לחוץ בכסף, מתלבט אם למשוך הלאה עם צמיג בן 6 או להחליף, המחסום של מחיר גבוה מעכב אותו. וצמיג בלוי ממותג יכול להיות יותר מסוכן מסיני חדש.

בתאריך 14.1.2021 בשעה 15:35, SlowRide כתב:

אם החריצים בעומק תקין ואין סדקים בגומי או שמורגש שינוי באחיזת הצמיגים אל תחליף. לא חושב שלגיל יש משמעות אלא רק מצב הצמיג. ראיתי פעם צמיג רזרבי בן 9 שלא הוחלף מעולם מיום יציאת הרכב מהמפעל ושכב בתא המטען מכוסה. המצב שלו היה חדש. 

פלסטיק וגומי נחלשים עם הזמן אפילו שזה לא ניראה לעין, כמו חלקי צנרת במערכת הקירור שהיום נראים חדשים ומחר נקרעים. לכן גם צמיג רזרבי שהבלאי שלו מועט אני מרענן בכל החלפת צמיגים, שם את אחד המוחלפים במקומו.
נסעתי כבר עם צמיגים ממותגים ועלומי שם, בכל רמות הבלאי, אבל תמיד נפטרתי מהם בגיל 3-4. כזו בוגדנות פתאומית, של צמיג שנראה שלם לגמרי ומתפרק במהלך נסיעה, חוויתי רק כשמשכתי עד 6 שנים.

• מעניין 1

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...