Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דמי רצינות כדי לראות רכב?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למישהו יצא להתקל בחברה שמבקש משמורת-מקדמה-דמי רצינות של נניח 500 שקל כדי לראות רכב?

מדובר על חברת ליסינג נגיד שהרכב לא נמצא במגרש שלה אלא כנראה במחסן כלשהו.

הם ביקשו לראות גם צילום תעודת זהות.

כמובן שבמידה ולא אהיה מעוניין ברכב הסכום יוחזר לי אבל הנוהל קצת מוזר בעיני, השאלה אם זה נפוץ היום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן זה נוהל של הרבה חברות טרייד. אתמול דיבר איתי נציג של טרייד מוביל לגבי רכב מסוים שרציתי

אמר צריך דמי רצינות לשמור על הרכב כי הוא עדיין לא נמצא במגרש. אמרתי שאני מעדיף לראות את הרכב

בלי שום התחייבות. לא מוכן להתחייב על משהו שלא ראיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד, לשלם כ"כ הרבה כסף לראות אוטו יד שניה, מצד שני, ככה מסננים אנשים לא רציניים, ויש לזכור, לחברה יש עלויות בשינוע רכבים ממגרש למגרש.
הבעיה היא שחלק מהמגרשים לא מחזירים את הכסף

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן ששולח לי לפני חוזה שבו הוא מתחייב להחזיר את הכסף..

פשוט רציתי לדעת אם זה נוהל נפוץ היום כי זה קצת מוגזם לדעתי אבל ניחא כנראה שזה הנורמה אני מבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפוץ גם באנגליה. עבור פקדון של 100 פאונד הובילו עבורי רכב (על מוביל) מרחק של כמעט 400 ק"מ בין סניפים של הדילר ונתנו לי בלעדיות עליו לכמה ימים.
כשהודעתי להם שאני לא מעוניין בו בגלל שהפנים מטונף גם אחרי הניקוי שלהם, החזירו לי את הכסף מיד. בסוף  ניקו כמו שצריך, תקנו רג'קטים והורידו במחיר ולקחתי אותו, אבל את הכסף של הפיקדון הם החזירו בלי לצייץ.

עריכה אחרונה על ידי nitch
  • אהבתי 3

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהסוגיה הזו עולה בשיחה, אני מיד מבקש לראות רכבים שנמצאים במגרש כרגע, או לחילופין, שואל לאן אני צריך לנסוע. לרוב זה פותר את הבעיה מיד.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז מסתבר שהרכב "נמכר" למרות שאמרו שיתקשרו אליי בשעה הקרובה כדי לתאם מקדמה.. 

ואז התקשרו אליי להציע רכבים אחרים... 

הרגיש כמו מלכודת של מוצר זול ואם אתה רוצה יש לנו את המוצר המשודרג בתוספת..

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידה שלי פעם שילמה בלחץ של אבא שלה 1500 שקל דמי רצינות על איזה מזדה 2 מיד פרטית.. אחרי שעה היא התחרטה אבל הגברת לא הייתה מוכנה להחזיר לה את הכסף, עד שצעקתי עליה קצת.

• מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.12.2020 בשעה 15:47, arik100 כתב:

למישהו יצא להתקל בחברה שמבקש משמורת-מקדמה-דמי רצינות של נניח 500 שקל כדי לראות רכב?

מדובר על חברת ליסינג נגיד שהרכב לא נמצא במגרש שלה אלא כנראה במחסן כלשהו.

הם ביקשו לראות גם צילום תעודת זהות.

כמובן שבמידה ולא אהיה מעוניין ברכב הסכום יוחזר לי אבל הנוהל קצת מוזר בעיני, השאלה אם זה נפוץ היום...

הגיוני לגמרי

ת.ז לא. אבל אם הוא מסיע את הרכב מסניף אחר לסניף שאתה מבקש זה לא בחינם.

אחרת כל אחד ישגע אותו להביא רכבים, יראה ויגיד לו נהיה בקשר

זה לא עובד ככה

אני במקומו בכלל לא מחזיר לך את הכסף אם אתה לא קונה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק חייב לציין שיש חברות שלא מחזירות את המקדמה הזאת של ה-500 שקל.

אבל הן מציינות את זה מראש, שברגע שהזמנת את הרכב, רק אם משהו מהותי בו (הלך מנוע/תאונת שלדה) לא תקין - אז תקבל חזרה. אחרת אין החזר. 

לדעתי - אין טעם לשלם עבור זה.

נראה לי הרבה יותר נכון לנסוע לסניף שהרכב נמצא בו ולראות אותו. הבעיה שסוכני המכירות לא מעוניינים שתעשה את זה. כי תסגור בסניף ההוא בסוף.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Nakamichi כתב:

אבל הן מציינות את זה מראש, שברגע שהזמנת את הרכב, רק אם משהו מהותי בו (הלך מנוע/תאונת שלדה) לא תקין - אז תקבל חזרה. אחרת אין החזר. 

מי מחליט מה זה "משהו מהותי לא תקין" ? אם סתם האוטו לא בא לי טוב בעין? אם מצאתי חור במושב שמטריד אותי, אבל האוטו נוסע מעולה?

נשמע כמו סחיטה. לא הייתי משלם "דמי רצינות" עבור שום רכב. אם הייתי קונה ממגרש והרכב לא היה באותו המגרש באותו הרגע - הייתי שואל לאן לנסוע כדי לראות את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות הטרייד מחזירות את המקדמה, אבל לא רואה טעם "לשמר" רכב שלא ראיתי, במיוחד שאני פדנט וכל שחיקה בהגה/ריפודים

הרכב נפסל  ישר בלי בכלל להיכנס לעלויות שלו. ( אפילו שנחתך באחוזים גבוהים, זה לא מדבר אלי)

אתמול שוב מתקשרים  מטרייד מוביל (לא אוהב להשאיר שם הודעה, הם לא מניחים לך, ככה היה ברכב הקודם)

אני אומר להם נחרצות שאני לא יכול להתחייב על רכב שלא ראיתי, שלחו לי תמונות (שללתי כמה רכבים רק על ידי תמונות)

טוענים שאין אפשרות רק להגיע למגרש ורק שם ישלפו תמונות מהמחשב. למה באתר שלהם אין בחלק מהמקרים תמונות , כנראה נוח להם ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...