Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דמי רצינות כדי לראות רכב?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה טועה ומטעה. מגרשי יבואן (טרייד אין וכד') יביאו לך איזה רכב שאתה רוצה גם מאילת, במקדמה

הביאו, לא אהבת, קבל את הכסף בחזרה. למה לבלבל עם עובדות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשחפשתי בעבר רכב מקורי ומצאתי באיזה מגרש בירושלים 

התנאי להביא אותו לת"א היה תשלום של 500 שח בערך שלא חוזרים אלייך

הגיוני ביקצור

אתה סתם מתעקש. ככה זה עובד

תבקש תמונות

אף אחד לא מוכר לך רכב בלי תמונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התבקשתי לשלם במגרש בראשל"צ לפני כמה שנים.

אם אדם פרטי היה מעלה שטות כזו, 

הייתי מנתק לו את הטלפון בפרצוף.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מאדם פרטי אתה לא מבקש לגרור את הרכב שלו מירושלים להרצליה

הוא פשוט יגיד לך "אני נמצא בירושלים תגיע"

וזה בדיוק מה שאתה יכול לעשות עם המגרש.

"הרכב נמצא בירושלים, סע לשם תתרשם ללא עלות"

מאוד פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא קורה בפועל.

יותר מפעם רציתי לראות רכב ואמרו לי שהוא ב"מרכז הכנה" ואי אפשר ללכת לראות אותו או תירוצים כאלו ואחרים שבסופו של דבר - לא נתנו לי את האופציה ללכת לראות את הרכב במקום אחר.

וגם כמוכר פרטי לא פעם אתה מבקש/מבקשים ממך להיפגש איפשהו בדרך.

ירושלים/הרצליה - בוא ניפגש במודיעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא קניתי יותר מדי רכבים יד 2 בחיים שלי אבל אני מיודד עם בעלים של טרייד אין גדול

היו פעמים שרציתי להראות רכב לחבר והוא אמר "אפשר לראות את ההרכב לפני שעובר תיקונים"

היו פעמים שאמר "הרכב עובר תיקונים ואז נביא אותו"

בכל מקרה

אין פה עניין של תירוצים הוא רוצה למכור לך את הרכב לא פחות ממה שאתה רוצה לראות אותו.

אמר לך שהרכב במרכז הכנה, תשאל מתי הרכב יוצא משם ותבקש לראות מה הבעיה?

מגרש שמחזיק מאות רכבים בסניפים שלו לא הגיוני שיעשה גרירות לכל מי שמבקש בחינם. זה פשוט מאוד והגיוני מאוד

כמובן שאם אתה קונה את הרכב הגרירה בחינם

גם לקוח שמבקש ממני לבוא לראות לוקיישן, אני לא מגיע לפני ששילם מקדמה.  לא משעמם לי בחיים שאסע לכל מיני חורים בארץ בשביל הכיף שלי ובחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם יש לך חבר או מכר בפנים זה משהו אחר.

לסוכן מכירות שיושב מולך יש אינטרס לסגור עסקה עכשיו, לא שבוע הבא או עוד חודש.

זה היה הניסיון שלי. רצו מקדמה בשביל שאראה את הרכב (יביאו לסניף) ולא הסכימו לתת לי ללכת לראות אותו במקום אחר. 

הסוכן היה מספיק הוגן להגיד שהמקדמה לא תוחזר במידה והרכב לא מוצא חן בעיני.

תשמע, זה לא שישבתי ובכיתי לו שם "בבקשה בבקשה תן לי לראות את הרכב המדהים הזה!!!!".

ויתרתי בנימוס וקניתי אוטו אחר. הכל בסדר. אנחנו ילדים גדולים ושחיפשתי שוב רכב לאחרונה נכנסתי שוב לאותה רשת גדולה לחפש.

אני לא אומר שזה לא לגיטימי לבקש כסף על שינוע רכב ממקום למקום ואני לא אומר שזה לא לגיטימי שזה יהיה NON REFUNDABLE 

אבל חייבים לומר את זה מראש - אני מביא לך את האוטו. יש עלות של 500 שקל שתקוזז ממחיר הקנייה אם תקנה או לא תוחזר אחרת.

אני כן חושב שכשאדם פרטי מבקש את זה - זה קצת הזוי.

לגבי איך אתה מנהל  את העסקים שלך - זכותך המלאה כמובן לבקש מקדמה לפני שאתה הולך לראות לוקיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...