Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ספורטיבי עדיפות ל- Hot Hatch עד 60,000 ש"ח

Roy94
שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש רכב ספורטיבי, עדיפות ל- Hot Hatch עד 60,000 ש"ח גג!

שאני אומר ספורטיבי - אפשרי גם ברמות גימור ומנוע זריז, לא חייב ספורט אמיתי, בכל זאת 60 אלף ש"ח וחשוב לי שהרכב לא יתפרק ויגזול ממני הרבה כסף וזמן על תיקונים.

אני בעיקר חושש מבעיות אמינות ומחבר'ה שהתעללו ברכב.

נסועה יומית מאוד קצרה... 10 ק"מ אולי (אלא אם יהיה שינוי משמעותי כמו עבודה חדשה וגם אז זה גג כפר סבא-ת"א).

לא סגור אם אני רוצה ידני או אוטומט, תלוי בעיקר בהמלצותיכם ובמחלות ידועות של תיבות אוטומטיות (רובוטי לא מאמין שארכוש).

חשבתי על סיאט לאון FR ידני 1400 סמ"ק 122 כ"ס 2014

אולי פג'ו GTI208 2013-2015

פולקסווגן שירוקו זה חלום ילדות  אבל בזמן האחרון קצת פחות... נראה שנותן פחות תמורה למחיר.

*לא חייב הוט האצ', פתוח להצעות מרכב שונות. אם היתה מיאטה גג קשיח בתקציב הייתי בהחלט שוקל את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקלתי הרבה זמן את האברת'... העניין הוא שאני לא יודע עד כמה מומלצים הדגמים שהם לא קומפטיציונה. 

כרגע ביד 2 אין אןפציות טובות יש 3 בתקציב והכל רובוטי

יש מקומות נוספים שמפרסמים למכירה? קבוצות של מועדון? אני יודע שהם דיי מגובשים, שזה גם אחלה בונוס תאמת 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הייתה התלבטות דומה עד לפני חודשיים.

כמה אופציות עומדות לך על השולחן:
אברט' 500, עדיפות לשנתון 14 ומעלה (שיפור ניכר בנוחות הנסיעה ביחס לשנים קודמות), בעיה היא למצוא אחת ידנית שיותר מומלצת מהגרסה האוטומטיתס. הגירסה של ה140 כ"ח לא בהכרח רעה, ואם אתה מרגיש שחסר לך כוח תמיד אפשר לשים תוכנה, עובדות טוב מאוד על הרכב. מה גם הצליל הכי טוב כאוטו סטוק.
208gti, על הנייר הרכב הכי טוב ביחס לביצועים לשקל.

גרסת ה208כוח (שנתון 15 ומעלה, אולי גם סוף 14) יותר מומלצת עקב בעיות במשאבת דלק שהייתי בדור הקודם. מגיע רק ידנית (פלוס או מינוס לשיקולך). יש המון מידע על הדגם הזה בפורום, ממליץ לחפש. מאמין שאתה יכול למצוא אקזמפלר חביב בסביבות ה65 אש"ח.
אלפא מיטו תלתן, האופציה שאני אישית הלכתי עלייה, שילוב של עיצוב וחווית נהיגה.
אם זאת ממליץ לך בחום לנהוג על הרכב לפני שאתה קונה, המתלים נוקשים והגנאט בחתך נמוך לא הכי נעים בנסיעות יומיומיות.
לגבי הגיר זה סיפור אחר, אני הלכתי על אוטומט (לא הכי נעים לנהיגה יומיומית, במידה ותצטרך להחליף קלאצים זה סיפור לא זול(כנ"ל באבארט')), ובמחשבה שנייה הייתי הולך על ידני - וגם ישאר לך עודף. מה שכן , חשוב מאוד לבדוק את הרכב ולא במכון בדיקה אלא במוסך ממוחה לאלפא, שם יוכלו לתת לך חוות דעת הכי טובה ואמינה שיש.
אופל אדם s - הכי חלשה בקטגוריה, למיטב הבנתי עם התנהגות כביש טובה. מה שכן מגיע בשנתון הגבוהה ביותר (2017 ומעלה), וסביר להניח עם נתונים טובים. יש לקחת בחשבון שיש שוק דיי דל לרכב.
אם אתה רוצה משהו פחות ספורטיבי נטו, הleon 122hp מומלצת מאוד
את כל המידע הזה הסקתי מהחיפוש שלי שעשיתי לפני שאני קניתי את המיטו שלי(לפני חודשיים בערך), אין לי ניסון פיזי על הפיזו' או על האופל, כך שתיקח את הדברים בעירבון מוגבל, ממליץ בחום לעשות חיפושים בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Roy94 כתב:

שקלתי הרבה זמן את האברת'... העניין הוא שאני לא יודע עד כמה מומלצים הדגמים שהם לא קומפטיציונה. 

כרגע ביד 2 אין אןפציות טובות יש 3 בתקציב והכל רובוטי

יש מקומות נוספים שמפרסמים למכירה? קבוצות של מועדון? אני יודע שהם דיי מגובשים, שזה גם אחלה בונוס תאמת 

מניסיוני המועט רוב האקזמפלרים השמורים לא מגיעים ליד 2 אלא נחטפים לחברים של חברים במועדון שלהם
בטוח יש קבוצות בפייסבוק למועדון אבארט ואפשר לגשש שם
נ.ב כמו שהבחור מעליי הגיב,גם בגרסה החלשה לא מרגיש שחסר לה כוח,וגם אם כן תוכנה תעשה לה רק טוב.
נ.ב2 המועדון שלהם זה בהחלט בונוס למי שאוהב את הקטע.

עריכה אחרונה על ידי airsof

כדי להיות זקן וחכם צריך קודם כל להיות צעיר וטיפש:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.12.2020 בשעה 13:48, airsof כתב:

אבארט 500 נשמע מצוין בשבילך 
ב60 תוכל למצוא אקזמפלר במצב מעולה

אני מחפש כבר כמה חודשים אבארט ידנית שמורה גם בתקציב 60 ולא מוצא, מאוד קשה למצוא אחת שמורה ולא יד עשירית או שבורה לגמרי במחיר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...