Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 5008 שנת 2015 165 כ"ס פירמיום pk

יצחק 43
שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

את הקארנס אני לא מכיר בכלל.

אם אתה נוסע נסיעות קצרות ומועטות יחסית בעיר, נראה לי שסניק בנזין יכולה להיות פיתרון סביר. למיטב הבנתי בעיר אתה יכול לקבל ממנו בצריכת דלק של 1:7, מחוץ לעיר כנראה שהמצב משתפר אבל עדיין לא אידאלי  אם אתה נוסע הרבה, הייתי מחפש גם במקומות אחרים על הקארנס, יכול להיות שאנחנו מפספסים אותה.

למיטב ידיעתי ה-5008 אחרי מתיחת הפנים הגיע גם עם המנוע הקודם (156) וגם עם החדש (165). אני לא חושב שתמצא 5008 עם המנוע המעודכן בתקציב כזה.

@menir1, ה-3008 היא 5 מקומות (וגם היא מאוד גבולית לתקציב, אם בכלל) למיטב הבנתי פות"ש מחפש 7 מקומות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אני מחפש 7 מקומות. 1/7 זה המון...

טוב תודה רבה לכולכם עזרתם לי המון!  באמת אנסה לברר על קיא קארנס, במקביל אברר גם על ה 5008  אם מופיע ברשיון שיש לו את המנוע החדש. במידה וכן  ואם לא תהיה ברירה כנראה שאקח אותו, נקווה שלא יהיו תקלות כאלו ואחרות ושאהנה ממנו.

השם יעזור!

שוב תודה לכולכם.

דרך אגב למה כל כך נדיר למצוא את ה 5008 עם המנוע החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בזמנו ייבאו בעיקר כאלו עם המנוע הישן. למה? אולי כי הוא היה זול משמעותית, אולי מישהו נתקע עם מלאי איפשהו, אין לדעת.

בהצלחה!

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.10.2020 בשעה 23:30, admtaynov13? כתב:

165 כוח זה מנוע משופר מתוצרת BMW אמין וכל התקלות במזרקים הכל טופל. קח תרכב ותהנה ואחלה רכב שבעולם בכלום כסף.

הפוך..הצרות היו במנוע שב.מ.וו תיכנן,פיגו לקחו את המנוע ,החליפו בו הכל,השאירו רק את הבלוק בלי הבוכנות{החליפו}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה

בתאריך 30.10.2020 בשעה 17:02, save כתב:

תודה

שאלה.

במידה והחלטתי לרכוש רכב, כיצד אני יודע שאכן האיש שמדבר מעבר לקו אכן הוא בעל הרכב ולא איזה סוחר.

קרה לי לפני מספר שנים שדיברתי עם איש שנשמע מאוד נחמד וכו' כאשר הגעתי למקום המפגש כדי לקחת את הרכב לבדיקה גיליתי שהבנאדם סיכם עם המכון בדיקה למכור לי שקרים שהרכב מעולה וכו'.. והוא סוחר ממולח וכו'

תודה להשם שיצאתי מזה בנס.

האם יש לכם עצה/ות כיצד להינצל מרמאים?

שאלה נוספת מישהו יכול להמליץ על מגרש רכבים/סוכנות רכבים אמין? (אזור חדרה והסביבה) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2015 נמכרו 66 יחידות בלבד של ה-5008, מתוכן 8 יחידות בלבד עם המנוע 165 כ"ס.

להלן רשימת מספרי הרישוי שלהן. כל השאר הן עם המנוע הישן.

6979134
6980434
8273634
8280534
8428334
8855430
8956330

8993930

ב-2016 נמכרו 7 יחידות מתוכן 2 עם המנוע החדש ו-5 עם המנוע הישן. להלן מספרי הרישוי שלהן:

4277039
8549234

בדקתי בלוח יד 2. כל כלי רכב עם מספר גלויים שמצויין שהם עם 165 כ"ס - הם עם 156 כ"ס (כמה לא מפתיע)

אין מצב שתמצא פיגו עם מנוע 165 כ"ס בתקציב שלך.

ההמלצה הטובה יותר שאוכל לתת לך היא להעלות את התקציב ולחפש סיטרואן 2014 מהצורה החדשה (כי ב-2014 יש גם מהצורה הישנה עם המנוע הידוע לשמצה)

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בשביל זה משרד התחבורה מפרסם את מאגר מספרי הרישוי של  כלי הרכב הנוסעים על כבישי ישראל - רק חבל שצריך דוקטוראט כדי לדעת להוציא ממנו נתונים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, יצחק 43 כתב:

תודה

תודה

שאלה.

במידה והחלטתי לרכוש רכב, כיצד אני יודע שאכן האיש שמדבר מעבר לקו אכן הוא בעל הרכב ולא איזה סוחר.

עצה פשוטה אך יעילה - כשעונים לך, פשוט תגיד בקשר לרכב - בלי פרטים מזהים. אם זה סוחר, הוא ישאל איזה רכב...

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, zvit כתב:

בדיוק בשביל זה משרד התחבורה מפרסם את מאגר מספרי הרישוי של  כלי הרכב הנוסעים על כבישי ישראל - רק חבל שצריך דוקטוראט כדי לדעת להוציא ממנו נתונים.

בדיוק.

הרכב המדובר מודל 2015 עם ה 94000 ק"מ מופיע ביד-2.
לפי המספר רישוי שלו, מדובר בקוד מנוע 5FV, שזה אומר 156 כ"ס (מנוע EP6CDT).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שיטה לסנן: הכלים שעלו ב-2015 עלו באוגוסט-נובמבר. כך שאם מדובר על רכב שהטסט שלו בחודשים אחרים, זה הוא בטוח לא.

ב-2016 רכב אחד עלה בינואר, השני במאי.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, menir1 כתב:

עצה פשוטה אך יעילה - כשעונים לך, פשוט תגיד בקשר לרכב - בלי פרטים מזהים. אם זה סוחר, הוא ישאל איזה רכב...

גדול! אהבתי. תודה.

איציק נ.

zvit

תודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, menir1 כתב:

לא בהכרח - המקצוענים מחזיקים כמה מכשיר סלולריים - אחד לכל רכב שהם מוכרים.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאין לי יותר מדי ברירות בתקציב הזה לא אוכל להביא משהו נורמלי, אצטרך לדחוק את עצמי עוד קצת...

מה אתם אומרים על הרכבים האלו?

סיטרואן C4 פיקאסו Comfort PK אוט' דיזל 7 מק' 2.0

רנו גרנד סניקExpression אוט' דיזל 7 מק' 1.5 

- מה ההמלצה? לקחת את הסטרואן או הרנו?

- איך הרכבים הללו מבחינת אמינות טיפולים ודלק?

- והאם עדיף בסיטרואן מנוע בנזין? (ראיתי שיש מלא דגמים)

עריכה אחרונה על ידי יצחק 43
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...