Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני 6 שנים רכשתי 2 מצלמות Viofo A118C אחת לאחורה ואחת מקדימה.

האחורית כבר התחילה לזייף ושבקה לה חיים לפני כמה חודשים.

הקידמית מתחילה להראות סימני מצוקה😆🩺

אני מעוניין לרכוש אחת חדשה מאותה סידרה כי אני ממש מרוצה.

חשוב לי שתהיה עם קבל ושיהיו בה את האופציות שיש לי היום.

כמו כן חשוב לי שהיא תתחבר לאותו כבל מיני USB שיש לי היום כדי לא לחווט שוב.

מה הייתם ממליצים?

והאם יש קופוני הנחה ?

עריכה אחרונה על ידי rafi_vk
התנגדות של בידוד איננה לינארית ואם המתח השאריתי באזור הזליגה של גוף החימום כשהאפס מחובר נמוך מספיק לא תהיה זליגה משמעותית. כשהאפס מנותק מלוא המתח מופיע בנקודה החלשה ונוצרת פריצה להקפיץ את הפחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, rafi_vk כתב:

שלום לכולם,

לפני 6 שנים רכשתי 2 מצלמות Viofo A118C אחת לאחורה ואחת מקדימה.

האחורית כבר התחילה לזייף ושבקה לה חיים לפני כמה חודשים.

הקידמית מתחילה להראות סימני מצוקה😆🩺

אני מעוניין לרכוש אחת חדשה מאותה סידרה כי אני ממש מרוצה.

חשוב לי שתהיה עם קבל ושיהיו בה את האופציות שיש לי היום.

כמו כן חשוב לי שהיא תתחבר לאותו כבל מיני USB שיש לי היום כדי לא לחווט שוב.

מה הייתם ממליצים?

והאם יש קופוני הנחה ?

יש כרגע שני קופונים שנותנים הנחה:
קופון SF4 נותן 4$ הנחה בקניה ב 40$ ומעלה

קופון SF11 נותן 11$ הנחה בקניה ב 100$ ומעלה

הנה ההמלצות למצלמות של VIOFO, כולן מתאימות לחיבור  mini USB

יש לך את A119 V3, מצלמה עם איכות צילום מעולה ביום ובלילה.
חיישן תמונה Sony IMX335, רזולוציית צילום גבוהה 2880x2160p, זווית צילום 140°, תמיכה עד 256GB זיכרון. אין לה Wifi.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9z0Nis

או שיש לך אפשרות לבחור מצלמה דו כיוונית:
יש את VIOFO A129 Duo הגרסה הרגילה, עם איכות צילום טובה ביום ובלילה.
חיישן תמונה Sony IMX291 בקדמית ובאחורית. רזולוציית צילום 1920x1080p, זווית צילום 
140° בשתי המצלמות,  תמיכה עד 256GB ויש לה Wifi עם אפליקציה לסמארטפון.
https://s.click.aliexpress.com/e/_dYMLdFT

או שיש את גרסת הPlus של A129, שזהה לקודמת רק שהמצלמה הקדמית עם איכות צילום משופרת יותר.
חיישן תמונה Sony IMX335 בקדמית ו-Sony IMX307 באחורית, רזולוציית צילום 2560x1440p בקדמית ו-1920x1080p באחורית. שאר התכונות זהות.

https://s.click.aliexpress.com/e/_dWAn8Vx

בשורה התחתונה:
אם אתה מחפש דו כיוונית לך על A129 Duo, עם הקופון יוצא מחיר ממש טוב.
אם אתה רוצה איכות צילום משופרת לך על A129 Plus.
אם אתה מחפש מצלמה פשוטה אבל עם איכות צילום מעולה אז יש את ה-V3.

עריכה אחרונה על ידי FiS

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.10.2021 בשעה 22:54, FiS כתב:

לMini 5 יש איכות צילום מעולה, A119 אתה מתכוון לV3?
יש לMini 5 יתרון עליה באיכות הצילום, יש לה גם Wifi וזיכרון מובנה של 64GB.

הקיט אמור להתחדש עוד ב-17/10 לפי המוכר.
כאן את המצלמה זמינה במלאי

https://s.click.aliexpress.com/e/_ADEXYz

איפה אתה רואה שהקיט אמור להתחדש בתאריך הזה? (שואל כדי להבין..) ואתה מתכוון יתרון באיכות הצילום בגלל שהיא 4k והשנייה 2k? אם כן, אז הרזולוציה היא רק מרכיב אחד ולא תמיד הכי חשוב בצילום. ממבחנים שראיתי ביוטיוב דווקא a119 הצטיינה בקריאה של לוחיות זיהוי ועם המיני זה היה פחות טוב. אני חושב שהדבר שהכי חשוב לי זה שהמצלמה לא תסתיר את שדה הראייה. מהבחינה הזאת המיני רחבה והviofo יותר מלבנית, לא הצלחתי להבין איזו מהן אפשר למקם מאחורי המראה ככה שהן יהיו מוסתרות ככל האפשר.

אגב, למישהו יש ניסיון עם המצלמות האלה?

₪ 166.63  25% Off | JOOYFACT A7H Car DVR Registrator Dash Cam Camera Video Recorder 1080P Novatek 96672 IMX307 WiFi Fit for VW VolkswagenandSkoda Cars
https://a.aliexpress.com/_vcC4Us

זה נראה לי הפתרון הכי קלאסי. חיבור מובנה לחלק העליון של המראה בלי שרואים משהו כמעט. יש כל מיני מצלמות כאלה, השאלה היא האם אין בעיות איתן?

ותגידו, מה הקטע שכל המצלמות האלה מלפני שנתיים בערך? אין משהו חדש בשוק? ממה שאני מכיר כל שנה יוצא משהו חדש ובדרך כלל משופר.

עריכה אחרונה על ידי avilior
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

איפה אתה רואה שהקיט אמור להתחדש בתאריך הזה? (שואל כדי להבין..)

ב29/09 שאלתי את החנות הרשמית באליאקספרס וענו שהמלאי יתחדש בעוד 20 ימים, ז"א בתקווה בשבוע הבא.

ציטוט

ואתה מתכוון יתרון באיכות הצילום בגלל שהיא 4k והשנייה 2k? אם כן, אז הרזולוציה היא רק מרכיב אחד ולא תמיד הכי חשוב בצילום. ממבחנים שראיתי ביוטיוב דווקא a119 הצטיינה בקריאה של לוחיות זיהוי ועם המיני זה היה פחות טוב

הMini 5 עדיפה על V3 גם מבחינת חומרה טכנית.

מלבד רזולוציית צילום גבוהה יותר 3840x2160p לעומת 2880x2160p,

חיישן התמונה בmini 5 מסוג Sony IMX415 טוב יותר מאשר IMX335 שב-V3.

ציטוט

אני חושב שהדבר שהכי חשוב לי זה שהמצלמה לא תסתיר את שדה הראייה. מהבחינה הזאת המיני רחבה והviofo יותר מלבנית, לא הצלחתי להבין איזו מהן אפשר למקם מאחורי המראה ככה שהן יהיו מוסתרות ככל האפשר.

אין הבדלים מהותיים בגדלים בין מצלמות, כולן פחות או יותר זהות בגודל.

כל מצלמה אפשר להתקין מאחורי המראב המרכזית כך שזה לא יסתיר לך שדה ראיה.

ציטוט

אגב, למישהו יש ניסיון עם המצלמות האלה?

₪ 166.63  25% Off | JOOYFACT A7H Car DVR Registrator Dash Cam Camera Video Recorder 1080P Novatek 96672 IMX307 WiFi Fit for VW VolkswagenandSkoda Cars
https://a.aliexpress.com/_vcC4Us

זה נראה לי הפתרון הכי קלאסי. חיבור מובנה לחלק העליון של המראה בלי שרואים משהו כמעט. יש כל מיני מצלמות כאלה, השאלה היא האם אין בעיות איתן?

לא הייתי ממליץ על המצלמה שצירפת, מותג גנרי בלי יותר מדי המלצות או איזכורים בגוגל.

ציטוט

ותגידו, מה הקטע שכל המצלמות האלה מלפני שנתיים בערך? אין משהו חדש בשוק? ממה שאני מכיר כל שנה יוצא משהו חדש ובדרך כלל משופר

כל הזמן יוצאות חדשות ויש עדכוני גרסה זמינים. למשל יש לך את VIOFO A139 ו-T130 שעוד לא יצאה, DDPai הוציאו לא מזמן את הZ40.

גם לא מזמן יצא עדכון גרסה לA119 V3 ששיפר את רזולוציית הצילום שלה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, שאלה לגבי ההתקנה של המצלמה. 

האם כדאי להשתמש במדבקה האלקטרו סטאטית שמגיעה עם הערכה? 

או שלהדביק ישירות על השמשה?

האם המדבקה האלקטרו סטאטית עמידה ולא נופלת? 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ להדביק את המצלמה על המדבקה מכיוון שיהיה קל יותר להסיר אותה במקרה הצורך במקום להתעסק עם הדבק של התושבת.
המדבקה יושבת טוב על השמשה ואין מצב שתיפול ככה סתם.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושב לחפש מצלמה שתעשה צילום של נסיעה קדימה ואחורה, ואני רוצה גם שיקליט במהלך החנייה(צריך גם בלילה מן הסתם)

מה הן האפשרויות העומדות מולי?

הדבר הכי חשוב לי זה שיהיה אמין- המצלמה הקודמת שלי הייתי מאיזה יצרן כאילו רציני וגם עלתה לא זול בכלל(סדר גודל של כ400 שח בארץ), הבעיה הייתה שמבחינת אמינות היא הייתה בגדר הטלת מטבע, והסיכוי שלאחר נסיעה שהיא אכן צילמה הוא היה באיזור ה10%, מבחינתי זה פשוט לא מקובל בכלל.

כיום יש לי 70MAI סינית שעלתה גרושים(לא חושב שיותר מ20$) ועד כה עושה עבודה טובה מאוד, ובאופן עקרוני לא נראה שיש בעיות,פעם ב קורה שהנורה הופכת לאדומה(לא מצלם) ואני מנתק מהשקע ומחזיר והכל טוב- גם העובדה שיש אינדיקטור של עובד\לא זה פלוס ענק.

בקרוב אני מחליף רכב, וכנראה הMAI תשאר בנוכחי(יש שם מדבקה על השמשה- אפשר להוריד אותה בקלות יחסית, אבל לשים ברכב אחר נראה לי שלא ידבק כראוי פעם שניה)

אני רוצה שברכב החדש תהיה אפשרות של צילום בזמן שהרכב בחניה, מה אני צריך לקחת בחשבון בהתחשב בדרישה הזאת?

כיוון שחשבתי עליו הוא לחבר סוללה(powerbank) בין החיבור החשמלי ובין המצלמה וככה כשהרכב יעבוד הסוללה תתמלא, וכשהרכב כבוי הסוללה תזין את המצלמה במקום שתאכל מהמצבר.

האם יש המלצות למצלמה מתאימה? מניח שאוכל להקדיש לעניין באיזור ה70$- מעדיף פחות אם יש משהו מתאים.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, FiS כתב:

מומלץ להדביק את המצלמה על המדבקה מכיוון שיהיה קל יותר להסיר אותה במקרה הצורך במקום להתעסק עם הדבק של התושבת.

מנצל"ש.קיבלתי השבוע שתי ערכות של A129 Duo לשני הרכבים שלנו. בכל ערכה יש רק מדבקה אלקטרוסטטית אחת. מה בדיוק אני אמור לעשות? לחתוך אותה לשניים? אני מניח שזה לא מומלץ וכנראה זו לא הכוונה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, FiS כתב:

אני מתעניין לגבי A119 V3.

האם מדבקה כזו מצורפת למצלמה הנ"ל?

בסרטון הנ"ל, בדקה 02:40 מצולמת מדבקה שחורה - האם על זה מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Daniel009 כתב:

אצלי הייתה מדבקה כזאת אבל שמתי לב שהיא קיימת רק אחרי שהדבקתי את המצלמה לשמשה. בכל מקרה לא כל כך קריטי, לא קשה מדי להוריד את הדבק עם החוט המצורף (שאיתו "מנסרים" את הדבק) וריסוס של נוזל ניקוי חלונות שמאוד עוזר.

המדבקה השחורה יושבת בין התושבת של המצלמה למצלמה, ההדבקה היא על המצלמה עצמה. לא חובה אבל מונע רעידות אם יש.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, ik3 כתב:

חושב לחפש מצלמה שתעשה צילום של נסיעה קדימה ואחורה, ואני רוצה גם שיקליט במהלך החנייה(צריך גם בלילה מן הסתם)

מה הן האפשרויות העומדות מולי?

הדבר הכי חשוב לי זה שיהיה אמין- המצלמה הקודמת שלי הייתי מאיזה יצרן כאילו רציני וגם עלתה לא זול בכלל(סדר גודל של כ400 שח בארץ), הבעיה הייתה שמבחינת אמינות היא הייתה בגדר הטלת מטבע, והסיכוי שלאחר נסיעה שהיא אכן צילמה הוא היה באיזור ה10%, מבחינתי זה פשוט לא מקובל בכלל.

כיום יש לי 70MAI סינית שעלתה גרושים(לא חושב שיותר מ20$) ועד כה עושה עבודה טובה מאוד, ובאופן עקרוני לא נראה שיש בעיות,פעם ב קורה שהנורה הופכת לאדומה(לא מצלם) ואני מנתק מהשקע ומחזיר והכל טוב- גם העובדה שיש אינדיקטור של עובד\לא זה פלוס ענק.

בקרוב אני מחליף רכב, וכנראה הMAI תשאר בנוכחי(יש שם מדבקה על השמשה- אפשר להוריד אותה בקלות יחסית, אבל לשים ברכב אחר נראה לי שלא ידבק כראוי פעם שניה)

אני רוצה שברכב החדש תהיה אפשרות של צילום בזמן שהרכב בחניה, מה אני צריך לקחת בחשבון בהתחשב בדרישה הזאת?

כיוון שחשבתי עליו הוא לחבר סוללה(powerbank) בין החיבור החשמלי ובין המצלמה וככה כשהרכב יעבוד הסוללה תתמלא, וכשהרכב כבוי הסוללה תזין את המצלמה במקום שתאכל מהמצבר.

האם יש המלצות למצלמה מתאימה? מניח שאוכל להקדיש לעניין באיזור ה70$- מעדיף פחות אם יש משהו מתאים.

יכול להמליץ לך על המצלמות של VIOFO, הנה ציטוט של הודעה:

בתאריך 12.10.2021 בשעה 14:38, FiS כתב:

יש כרגע שני קופונים שנותנים הנחה:
קופון SF4 נותן 4$ הנחה בקניה ב 40$ ומעלה

קופון SF11 נותן 11$ הנחה בקניה ב 100$ ומעלה

הנה ההמלצות למצלמות של VIOFO, כולן מתאימות לחיבור  mini USB

יש לך את A119 V3, מצלמה עם איכות צילום מעולה ביום ובלילה.
חיישן תמונה Sony IMX335, רזולוציית צילום גבוהה 2880x2160p, זווית צילום 140°, תמיכה עד 256GB זיכרון. אין לה Wifi.

https://s.click.aliexpress.com/e/_9z0Nis

או שיש לך אפשרות לבחור מצלמה דו כיוונית:
יש את VIOFO A129 Duo הגרסה הרגילה, עם איכות צילום טובה ביום ובלילה.
חיישן תמונה Sony IMX291 בקדמית ובאחורית. רזולוציית צילום 1920x1080p, זווית צילום 
140° בשתי המצלמות,  תמיכה עד 256GB ויש לה Wifi עם אפליקציה לסמארטפון.
https://s.click.aliexpress.com/e/_dYMLdFT

או שיש את גרסת הPlus של A129, שזהה לקודמת רק שהמצלמה הקדמית עם איכות צילום משופרת יותר.
חיישן תמונה Sony IMX335 בקדמית ו-Sony IMX307 באחורית, רזולוציית צילום 2560x1440p בקדמית ו-1920x1080p באחורית. שאר התכונות זהות.

https://s.click.aliexpress.com/e/_dWAn8Vx

בשורה התחתונה:
אם אתה מחפש דו כיוונית לך על A129 Duo, עם הקופון יוצא מחיר ממש טוב.
אם אתה רוצה איכות צילום משופרת לך על A129 Plus.
אם אתה מחפש מצלמה פשוטה אבל עם איכות צילום מעולה אז יש את ה-V3.

בנוגע לשאלה השנייה

ציטוט

בגדול המצלמות של VIOFO מבוססות על קבל חשמלי, ז"א שהן חייבות לקבל מתח בשביל לפעול גם כשהרכב כבוי (שלא כמו מצלמות עם סוללה פנימית שלא חייבות מקור מתח חיצוני בזמן חנייה).
הקטע הוא שמצלמות מומלצות שמבוססות על סוללה יש ל-70mai אבל הקטע שנדרש לחבר קיט חנייה בשביל שהן יפעלו בזמן חנייה. ז"א למרות שהסוללה הפנימית - בלי חיבור קיט לקופסת הפיוזים היא לא תפעל.
לכן ל-70mai אין איזשהו יתרון על פני המצלמות של VIOFO.
---

לחבר powerbank זה נחמד אבל יש פתרונות אחרים לשם כך כמו מצב חנייה (Parking mode).
אפשר להגדיר מספר מצבים למצלמה במצב חנייה:  
- Auto Ditection שבה המצלמה נמצאת בעין מצב שינה ומתחילה לצלם ברגע שנקלטת תזוזה בעדשה (שומרת 30 שניות לפני ו-15 שניות אחרי התזוזה)
- אפשרות לצלם ב-FPS נמוך, ז"א אם בוידיאו רגיל המצלמה מצלמת 30 פריימים בשנייה, במצב של FPS נמוך המצלמה בפחות פריימים, כמו למשל 5FPS והדבר חוסך באנרגיה כך שהמצבר יתרוקן יותר לאט.

לצורך הדוגמה הנה נתונים על כמה צורכת הA129 לשעה:
1. Front 1080p 60fps 1.74W

2. Front+Rear 1080p 30fps 2.89W
3. Parking Mode 5fps Front 1.33W
4. Parking Mode 5fps Front+Rear 2.23W

אם בצילום רציף רגיל בשתי הזוויות המצלמה צורכת 2.28W אז לפי הנוסחה P=V*I זה יוצא 0.578mAh.
אם אתה מחבר סוללת גיבוי פשוטה של 20,000mAh המצלמה יכולה לפעול 34.6 שעות.
אם במצב של 5FPS אז עם סוללת גיבוי של 20,000mAh המצלמה תוכל לפעול 44.8 שעות.

יחד עם זאת לא הייתי ממליץ להתעסק עם סוללה ניידת כי תצטרך לתקלט כל פעם בין הכבל של הסוללה לשקע מצית\חיבור לקופסת פיוזים וזה לא כיף. רק בתור פתרון ארוך טווח של להשאיר את הרכב ליומיים+ מבלי להניע הייתי מוסיף סוללה ניידת.

לדעתי חיבור עם ערכה לקופסת הפיוזים יתאים.

בנוגע לתקציב, 70$ זה מעט מדי בשביל מצלמה דו כיוונית טובה. ממליץ להגדיל למינימום 90$ בשביל ה-70mai A500S,
או לחכות מעט ליום הרווקים הסיניים ב-11/11 שיהיו מבצעים טובים ומחירים טובים.

לפני 18 שעות, קורן בן אשר כתב:

מנצל"ש. קיבלתי השבוע שתי ערכות של A129 Duo לשני הרכבים שלנו. בכל ערכה יש רק מדבקה אלקטרוסטטית אחת. מה בדיוק אני אמור לעשות? לחתוך אותה לשניים? אני מניח שזה לא מומלץ וכנראה זו לא הכוונה.

מוזר, בדר"כ מצורפות שתיים.
לפני שאתה גוזר לשתיים תתאים את המדבקה לתושבת של המצלמה הקדמית שגדולה יותר ותגזור לפי הגדול.
ישאר מספיק מקום למצלמה האחורית שבה התושבת קטנה בהרבה.

לפני 16 שעות, Daniel009 כתב:

אם אתה קונה מהחנות הרשמית אז הם מספקים מדבקה אנטי סטטית.

לפני שעה, Daniel009 כתב:

מנסיונכם, עד כמה נוח להשתמש בזה ועד כמה זה עמיד?

https://www.viofo.com/en/accessories/50-suction-cup-mount-for-viofo-a119-a119s-a119pro-a119v3-car-dash-camera.html

נוח מאוד, משתמש באחד כזה ל-V3 ומחזיק לי כבר שני קיצים בלי בעיה.
תקנה מהחנות הרשמית, המתקן איכותי.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, יש לי DDPAI Z40, אבל רק מצלמה קדמית עם GPS. 

האם אפשר לרכוש מצלמה אחורית גם? (רק את האחורית)

אשמח ללינק כי לא מצאתי בחנות הרשמית באליאקספרס

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Daniel009 כתב:

מנסיונכם, עד כמה נוח להשתמש בזה ועד כמה זה עמיד?

https://www.viofo.com/en/accessories/50-suction-cup-mount-for-viofo-a119-a119s-a119pro-a119v3-car-dash-camera.html

יש לי את זה כבק כמה חודשים, עובד טוב לרוב

נופל מידי פעם, נראה לי שהוא נופל שניהיה הבדל טמפרטורה ממתי שחיברתי אותו? עדיין בחקירה..

אם אתה צריך זרוע יניקה זה האופציה הכי טובה שמצאתי

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...