Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, Fixesss כתב:

הייתה לי VIOFO A119 אבל היא מיושנת לטעמי וחסרה לי הגישה האלחוטית. כל פעם הייתי מוציא את הכרטיס הזיכרון ומעביר לפלאפון וזה לא יעיל.

יש מצלמה איכותית שעונה על הדרישות? העדפה עד 75$ לפטור מהמכס

בדיוק מספר הודעות מעליך הגבתי עם המלצות והתייחסות לעניין המכס,
אמנם הן מתייחסות למצלמות דו כיווניות ואולי זה עשוי לעניין אותך.

האם התקציב מוגבל?

יש לך את ה-DDPai mini5 שהיא מצלמה מעולה, ובפרט כל מצלמה דו כיוונית ניתן לרכוש רק את הקדמית ללא האחורית במידה ואתה לא רוצה דו-כיוונית.

שווה לך לחכות עוד 4 ימים ליום הרווקים הסיניים ב11/11, יהיו אחלה מבצעים עם מחירים שווים.
אני אפרסם באותו היום קופונים למצלמות מומלצות.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שתיהן מומלצות ויש להן wifi עם אפליקציה לשליטה והעברת סרטונים.

הMINI5 מצלמת באיכות טובה יותר והיא גם יותר יקרה.

לZ40 יש אפשרות לחבר מצלמה אחורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, FiS כתב:

שתיהן מומלצות ויש להן wifi עם אפליקציה לשליטה והעברת סרטונים.

הMINI5 מצלמת באיכות טובה יותר והיא גם יותר יקרה.

לZ40 יש אפשרות לחבר מצלמה אחורית.

דגם ה mini5 כבר ירד ל $140 באמזון משום מה לא שולחים לארץ) אבל זו ירידת מחיר משמעותית מאד

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המשמעות של המודול gps שמציעים עם המצלמה? אני חושב האם שווה לקנות עם או שזה מיותר וסתם עוד 8-10$ שאפשר לוותר עליהם

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, kobi_g כתב:

דגם ה mini5 כבר ירד ל $140 באמזון משום מה לא שולחים לארץ) אבל זו ירידת מחיר משמעותית מאד

לחנות הרשמית של DDPai אזל המלאי,

אבל מאליאקספרס לא מהחנות הרשמית (אבל מומלצת) המחיר ביום הרווקים יהיה 120$ עם קופון.

לפני 15 דקות, ik3 כתב:

מה המשמעות של המודול gps שמציעים עם המצלמה? אני חושב האם שווה לקנות עם או שזה מיותר וסתם עוד 8-10$ שאפשר לוותר עליהם

אתה יכול לצפות אחר כך במסלול הנסיעה ומהירות הרכב בכל קטע.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ik3 כתב:

היה לי פעם מצלמה עם gos.

תוספת נחמדה, אפשר אחרי זה בבית לראות את הסרטון עם תצוגה על מפה שמראה את מסלול הנסיעה.

אפשר לעשות חתכים של מהירות ממוצעת/מקסימלית ועוד.

פעם, פעמים התלהבתי ואחרי זה היה סתם פיצר שלא בשימוש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה "עבריין מהירות" סידרתי , ה GPS יסגיר את המהירות שלך כולל מיקום בכל רגע נתון. מעבר לדיוק תיעוד הנסיעה הערך המוסף שך ה GPS ביום יום מועט עד לא קיים (אולי שעון מדוייק יותר אם זה מה שחשוב לך) . לי זה עוזר באיתור קטעים שאני רוצה לשמור על פי מיקומי המפה וחוסך בדיפדוף בין עשרות סרטונים בני דקה. 

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אליבי אולי כן, אבל בקשר לעבירות מהירות זאת לא ראיה קבילה בבית משפט מכיוון שזה לא אמצעי מדידה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, מחפשרכב2 כתב:

האם איכשהו GPS יכול להציל אותי מדו"ח?

זה חרב פיפיות. נניח שבקטע שאתה טוען נהגת במהירות המותרת. בית המשפט עשוי לדרוש את הסירטון המלא ולמשל את זה שלפניו שבו אולי אתה מתועד מעל המהירות המותרת או חלילה עובר עבירות נוספות. ואז תהיה במצב לא נעים של הפללה עצמית 😒

ה GPS זו נוחות. טוב אולי לדייק במיקרה חרום/תביעת ביטוח על מנת להוכיח מיקום אבל גם כאן, תזהר מהפללה עצמית.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, FiS כתב:

בתור אליבי אולי כן, אבל בקשר לעבירות מהירות זאת לא ראיה קבילה בבית משפט מכיוון שזה לא אמצעי מדידה תקין.

ואם אני מנתח את הסרטון ומודד את המהירות לפי כמה מהר הפסי הפרסה זזים בתמונה (או משהו בסגנון) זה תופס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח יש דרך להוכיח, אבל גם מי שיקרא את הערעור על הדו"ח לא פראייר.

אין לי מידע מקצועי בעניין הזה, אתה יכול להתייעץ בפורום ייעוץ משפטי. 

בתכלס לכל היותר הייתי משתמש בgps בשביל לבדוק שמי שמשתמש לי ברכב לא משתולל יותר מדי (למשל הורים לילדים נהגים צעירים).

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, zaf כתב:

זה חרב פיפיות. נניח שבקטע שאתה טוען נהגת במהירות המותרת. בית המשפט עשוי לדרוש את הסירטון המלא ולמשל את זה שלפניו שבו אולי אתה מתועד מעל המהירות המותרת או חלילה עובר עבירות נוספות. ואז תהיה במצב לא נעים של הפללה עצמית 😒

ה GPS זו נוחות. טוב אולי לדייק במיקרה חרום/תביעת ביטוח על מנת להוכיח מיקום אבל גם כאן, תזהר מהפללה עצמית.

בית משפט ידרוש סרטון מלא ולא ערוך (דיני ראיות 101), בית משפט לא יכול לדרוש סרטון קודם, שאולי בכלל לא שמרת.

לפני כשעה, Sparrow420 כתב:

ואם אני מנתח את הסרטון ומודד את המהירות לפי כמה מהר הפסי הפרסה זזים בתמונה (או משהו בסגנון) זה תופס?

לא, מה שתופס להוכחת מהירות זה רשימה סגורה של מכשירי מדידה, נכון להיום זה ממל"ז (אקדח לייזר נייד), א3 (מערכת נייחת 2 לולאות השראה עם מצלמה שנהנו בעבר מחזקת אמינות, איבדו אותה, ועכשיו מתנהלים משפטים להוכחת אמינות המערכת מחדש), ודבורה (מערכת מורכבת על רכב משטרתי, מודדת באמצעות גלי רדיו בתחום Ka ואפקט דופלר).

לכל מערכת יש מגבלות הפעלה.

עוד דרך נדירה יחסית זה הוכחה באמצעות שימוש במערך הטכני של היבואן כעדים מומחים, כדי להוכיח שמהירות הייתה X לפי המשפט הפלילי (מעל לכל ספק סביר).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...