Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

בתאריך 14.11.2021 בשעה 16:53, FiS כתב:

כן, פשוט לכבות את ה-Parking mode מההגדרות.

הי, 

תודה, 

אני מתכוון תוך כדי נסיעה. שאלתי את התמיכה, נראה שאין אפשרות אלא לנתק את הכבל. כן, אני יודע... אבל אני צריך את ה פונקציונאליות... 😀 

שאלה אחרת, בהגדרות של המצלמה יש משהו עם צילום לפי הוראה קולית, האם נכון או שאני לא מבין נכון את ההגדרה? איך זה עובד? 

תודה 

Subaru DL 1982 1.3 Manual | Owning: 1999-2000

Ford Fiesta 1989 1.1 5dr Manual | Owning: 2001-2003

Mazda 323 1996 1.6 Manual | Owning: 2003-2010

Subaru Impreza 2008 1.5R | Automatic Owning: 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 שעות, 323BG כתב:

הי, 

תודה, 

אני מתכוון תוך כדי נסיעה. שאלתי את התמיכה, נראה שאין אפשרות אלא לנתק את הכבל. כן, אני יודע... אבל אני צריך את ה פונקציונאליות... 😀 

שאלה אחרת, בהגדרות של המצלמה יש משהו עם צילום לפי הוראה קולית, האם נכון או שאני לא מבין נכון את ההגדרה? איך זה עובד? 

תודה 

אפשר לעשות מעקף עם מפסק on/off אבל כבר פרקטי ואסתטי יותר לנתק את הכבל פשוט.
איזו הגדרה ראית בדיוק? אני לא מכיר שיש voice command למצלמה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.11.2021 בשעה 21:25, FiS כתב:

אפשר לעשות מעקף עם מפסק on/off אבל כבר פרקטי ואסתטי יותר לנתק את הכבל פשוט.
איזו הגדרה ראית בדיוק? אני לא מכיר שיש voice command למצלמה.

אני חושב שטעיתי ואתה צודק... 

אבל מה אומרת ההגדרה שסימנתי בתמונה מצורפת? למה הכוונה? 

תמונות אפשר לקחת רק מתוך האפליקציה... לא ממש מבין את הפונקיונאליות של זה. 

Screenshot_20211116-223447~2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.11.2021 בשעה 23:15, shualy כתב:

אין תקציב.

אפשר דו כיוונית אבל לא חובה

ממליץ על DDPai Z40 בתור קדמית\דו כיוונית,
המצלמה מבוססת על קבל חשמלי שעמיד יותר בפני מזג אוויר חם מאשר מצלמה עם סוללה פנימית, 
רזולוציית צילום 2688x1944p ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום 140° בקדמית ו-125° באחורית, תמיכה עד 128GB זיכרון ויש למצלמה WIFI עם אפליקציה לשליטה והעברת נתונים ישירות לפלאפון שלך.

יש לך אפשרות לבחור מצלמה קדמית או קדמית+אחורית:

https://s.click.aliexpress.com/e/_9xgNCH

במידה ותרצה מצלמה קדמית עם איכות צילום טובה יותר יש את DDPai MINI5, לדעתי המצלמה הקדמית הכי טובה.
גם מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום מקס’ 3840x2160p, זווית צילום 140°, זיכרון 64GB מובנה (לא ניתן להרחבה) ויש WIFI עם אפליקציה.

https://s.click.aliexpress.com/e/_ADEXYz

יש לך גם את המצלמות של VIOFO מעט יותר יקרות אבל עם מוניטין מעולה,
הייתי ממליץ לך על ה-A119 V3 אבל במחיר שלה כרגע היא עולה כמו ה-Z40 בגרסה הדו כיוונית, לכן לא משתלם במיוחד (בנוסף אין לה WIFI).

או VIOFO A129 Duo, 
מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום  1920x1080p בשתי המצלמות, זווית צילום 140° בשתיהן, תמיכה עד 256GB זיכרון, WIFI עם אפליקציה
https://s.click.aliexpress.com/e/_dYMLdFT

---

לפני 42 דקות, 323BG כתב:

אני חושב שטעיתי ואתה צודק... 

אבל מה אומרת ההגדרה שסימנתי בתמונה מצורפת? למה הכוונה? 

תמונות אפשר לקחת רק מתוך האפליקציה... לא ממש מבין את הפונקיונאליות של זה. 

Screenshot_20211116-223447~2.png

הכוונה לאפשרות להקלטת קול בוידיאו

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, FiS כתב:

ממליץ על DDPai Z40 בתור קדמית\דו כיוונית,
המצלמה מבוססת על קבל חשמלי שעמיד יותר בפני מזג אוויר חם מאשר מצלמה עם סוללה פנימית, 
רזולוציית צילום 2688x1944p ו-1920x1080p באחורית, זווית צילום 140° בקדמית ו-125° באחורית, תמיכה עד 128GB זיכרון ויש למצלמה WIFI עם אפליקציה לשליטה והעברת נתונים ישירות לפלאפון שלך.

יש לך אפשרות לבחור מצלמה קדמית או קדמית+אחורית:

https://s.click.aliexpress.com/e/_9xgNCH

במידה ותרצה מצלמה קדמית עם איכות צילום טובה יותר יש את DDPai MINI5, לדעתי המצלמה הקדמית הכי טובה.
גם מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום מקס’ 3840x2160p, זווית צילום 140°, זיכרון 64GB מובנה (לא ניתן להרחבה) ויש WIFI עם אפליקציה.

https://s.click.aliexpress.com/e/_ADEXYz

יש לך גם את המצלמות של VIOFO מעט יותר יקרות אבל עם מוניטין מעולה,
הייתי ממליץ לך על ה-A119 V3 אבל במחיר שלה כרגע היא עולה כמו ה-Z40 בגרסה הדו כיוונית, לכן לא משתלם במיוחד (בנוסף אין לה WIFI).

או VIOFO A129 Duo, 
מבוססת על קבל חשמלי, רזולוציית צילום  1920x1080p בשתי המצלמות, זווית צילום 140° בשתיהן, תמיכה עד 256GB זיכרון, WIFI עם אפליקציה
https://s.click.aliexpress.com/e/_dYMLdFT

---

הכוונה לאפשרות להקלטת קול בוידיאו

הבנתי. תודה! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למומחי Viofo שלום.

התקנתי שתי ערכות של A129 Duo Plus לי ולאשתי.

אצל אשתי - מצלמה קדמית בלבד. עובדת כמו שעון, תקשורת וויפי עובדת מצויין.

אצלי (רכב מדגם אחר) - התקנה קדמית+אחורית. מהרגע הראשון יש בעיית חוסר יציבות וניתוקים בוויפי. לפעמים זמן החיבור בקושי מספיק כדי לשנות דברים בהגדרות ולשמור אותם. הניתוקים יכולים לקרות אחרי חצי דקה, או דקה, או שתי דקות, וכל ניתוק כזה כנראה מרסט את המצלמה כי בבדיקה בדיעבד נראה שאחרי כל אירוע כזה היא עוצרת את הצילום ומתחילה קובץ חדש. הנחתי שייתכן שזה בגלל הפרעות אלקטרומגנטיות, אז ניסיתי עם מנוע כבוי (סוויץ' פתוח כמובן), רדיו כבוי, אפילו BT של הטלפון כבוי. כמעט ואין השפעה. יש לציין שמשך כל הזמן הזה המצלמה לכאורה פועלת ומקליטה כרגיל.

רעיונות?

עריכה: אותו מכשיר טלפון משמש לתקשורת בשני המקרים.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, קורן בן אשר כתב:

למומחי Viofo שלום.

התקנתי שתי ערכות של A129 Duo Plus לי ולאשתי.

אצל אשתי - מצלמה קדמית בלבד. עובדת כמו שעון, תקשורת וויפי עובדת מצויין.

אצלי (רכב מדגם אחר) - התקנה קדמית+אחורית. מהרגע הראשון יש בעיית חוסר יציבות וניתוקים בוויפי. לפעמים זמן החיבור בקושי מספיק כדי לשנות דברים בהגדרות ולשמור אותם. הניתוקים יכולים לקרות אחרי חצי דקה, או דקה, או שתי דקות, וכל ניתוק כזה כנראה מרסט את המצלמה כי בבדיקה בדיעבד נראה שאחרי כל אירוע כזה היא עוצרת את הצילום ומתחילה קובץ חדש. הנחתי שייתכן שזה בגלל הפרעות אלקטרומגנטיות, אז ניסיתי עם מנוע כבוי (סוויץ' פתוח כמובן), רדיו כבוי, אפילו BT של הטלפון כבוי. כמעט ואין השפעה. יש לציין שמשך כל הזמן הזה המצלמה לכאורה פועלת ומקליטה כרגיל.

רעיונות?

עריכה: אותו מכשיר טלפון משמש לתקשורת בשני המקרים.

כבדיקה מהירה תחליף את המצלמה במצלמה מהרכב השני ותבדוק.

• רעיון טוב! 2

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה מה שElectron הציע.

במידה והבעיה היא לא בפלאפון אז נסה לעשות ריסט למצלמה בצד המצלמה איפה שרשום R עם סיכה.

נסה גם לעדכן גרסה, יש גרסה עדכנית מלפני חודש

https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000117980-viofo-a129-plus-duo-dash-camera-firmware

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב.

קריטי עניין העדכונים בויופו ?

יש לי a119 v2 בת 3 ,עובדת מצוין ללא דופי וללא קריזות/בעיות..מעולם לא חשבתי לעדכן גרסה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, ezuf כתב:

לילה טוב.

קריטי עניין העדכונים בויופו ?

יש לי a119 v2 בת 3 ,עובדת מצוין ללא דופי וללא קריזות/בעיות..מעולם לא חשבתי לעדכן גרסה.

אם לא חסר לך כלום ואתה לא נתקל בבעיות(באגים בתוכנה וכ'ו) אין ממש סיבה לעדכן, אבל תסתכל ב"patch notes" (או איך שהם לא קוראים לזה) לראות אם יש שם משהו שמעניין אותך, יכול להיות שאחד העדכונים מנצל את הסוללה טוב יותר ויתן לך יותר זמן הקלטה במצב חנייה, בV3 אחד העדכונים הגדיל את הרזולוציה המקסימלית (לא פרקטי בתאוריה כי זה לגובה ולא לרוחב, אז אתה רק רואה יותר שמיים*.

*זה שימושי במצבים מסויימים, נגיד במשאית ששמשה ישרה ואין לך מכסה מנוע מקדימה זה יכול לתת לך עוד קצת שדה ראייה, שם באמת צריך את הגובה, אבל אני בכלל לא משתמש בזה כי זה סתם עוד זכרון, אני מעדיף זמן הקלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Electron כתב:

כבדיקה מהירה תחליף את המצלמה במצלמה מהרכב השני ותבדוק.

לפני 17 שעות, FiS כתב:

נסה מה שElectron הציע.

במידה והבעיה היא לא בפלאפון אז נסה לעשות ריסט למצלמה בצד המצלמה איפה שרשום R עם סיכה.

נסה גם לעדכן גרסה, יש גרסה עדכנית מלפני חודש

https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000117980-viofo-a129-plus-duo-dash-camera-firmware

תודה. אבדוק. קצת מבאס להחליף מצלמה עכשיו - דורש קילוף המדבקה. אנסה קודם עדכון קושחה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, קורן בן אשר כתב:

תודה. אבדוק. קצת מבאס להחליף מצלמה עכשיו - דורש קילוף המדבקה. אנסה קודם עדכון קושחה.

למה לקלף? אין לי את המצלמה אבל ממה שראיתי היא מתלבשת על סטנד (מדבקה =>סטנד=> מצלמה) פשוט לשלוף את המצלמה מהסטנד וזהו...

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים,

עוד מישהו הזמין ב-11.11 מצלמת DDPAI מהחנות הלא רשמית שפורסמה פה (עם השם המעליב אתה-פין 😉) והיא טרם נשלחה?

אצלי כתוב שנשאר עוד יום וקצת שאם היא לא תשלח במהלכו ההזמנה תבוטל, וניתנת אופציה להעריך את זמן ההמתנה לשילוח.

עוד שאלה... יש דרך לדעת מראש עם איזו חברה תשלח החבילה?

לאחרונה, חבילה של 9 דולר+ 4 שילוח, שסומנה בעת ההזמנה כaliexpress standard shipping נשלחה עם חברת China J-Net ולאחר חודש וחצי במכס פשוט סומנה כנמסרה (בלי מספר מעקב של חברה ישראלית). מבחינת המוכר ועליאקספרס היא נמסרה והדיספיוט נסגר. הלך הכסף.

גם בהזמנה של המצלמה מופיע aliexpress standard shipping ואני קצת חושש שמשהו כזה יקרה. בכל זאת, זה כבר סכום יותר משמעותי.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...