Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

@hans עד כמה שאני מבין הבעיה היא בבדיקות שנלקחות על ידי פקע"ר, בדיקות שנלקחות בקופות מתקבלות הרבה יותר מהר. אני זוכר את הבדיקה לקחו לי בתחילת משבר (סוף מרס) - קיבתי תשובה אחרי 6 ימים. בדיקות נוספות (ספטמבר ונובמבר) חזרו תוך 6 שעות.

אי קבלת תשובה אינה סיבה לבידוד מעבר ל-14 יום מיום החשיפה. ברור שמי שעשה בדיקה יום העשירי לא ישתחרר עד שיקבל תשובה שלילית או ישלים  14 ימי בידוד.

@yor2 טיפול רפואי הוא "סיבה מוצדקת" (ואו. חזרה לימי בית הספר) ליציאה מהבית. טיפול שיניים כלול.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיילים עכשיו מקבלים תשובה גם בפחות מיממה מרגע הבדיקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, David32 כתב:

כן, שלום שלום למציאות. בטח לזאת בתקופת קורונה.

david אפשר בתשלומים.😜

ספריאל אם אני צריך  לנסוע שעתיים אז אני מבתר בנתיים

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

@hans עד כמה שאני מבין הבעיה היא בבדיקות שנלקחות על ידי פקע"ר, בדיקות שנלקחות בקופות מתקבלות הרבה יותר מהר.

אי קבלת תשובה אינה סיבה לבידוד מעבר ל-14 יום מיום החשיפה. ברור שמי שעשה בדיקה יום העשירי לא ישתחרר עד שיקבל תשובה שלילית או ישלים  14 ימי בידוד.

@yor2 טיפול רפואי הוא "סיבה מוצדקת" (ואו חזרה לימי בית הספר) ליציאה מהבית. טיפול שיניים כלול.

זו בעיה אחרת, שלא קשורה לסגר. בכל מקרה, ממליץ לך להתייעץ עם הרופא כדי שההמתנה לא תזיק.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, איצי בר כתב:

קורולה זה לא אישי נגדך, ואני דיי מעריך את דעתך הרבה פעמים,

אבל זה פשוט מדהים איך אנשים פסימיים לא מוכנים לקבל את זה שהאנושות מנצחת את המגיפה.

אמרו לא יהיה חיסון עד 2022,   5% תמותה,   העולם ישתנה ללפני קורונה - אחרי קורונה,   מחירי הדירות ירדו ב 50%, וכו' וכו',

תכלס יש חיסון, 20% מהאוכלוסיה התחסנה תוך חודש, פרוטוקול הטיפול מתעדכן כל הזמן ויותר אנשים מקבוצת הסיכון עוברים את המחלה בקלות,

אבל אנחנו רק בפרק א' של מגיפת 2020...

יש אנשים שכל הזמן מחפשים לייצר לחץ

איך אמרת? "לא יהיו חיסונים עד 2022"

אהה יש חיסונים? אז יקח עשור עד שהם יגיעו לישראל

אהה הגיעו לישראל? אז אף אחד לא ישתף פעולה

רגע משתפים פעולה? אז לא יהיו מספיק מנות

קבלנו מנות? אז בוא נראה שהחיסון בכלל אמיתי (אז מה אם ראינו 94% יעילות)

אהה הוכיחו שהוא יעיל? אז יש ילדים שלא מתחסנים

אין לזה סוף

יש אנשים שתמיד יחפשו את העשירית כוס הריקה

לפני 3 שעות, korola כתב:

מה צדק? איך צדק?

אנחנו כתבנו שאנשים יתחתנו בקטן , הוא טען שכולם רק דוחים את החתונות או מתחתנים בענק בסתר.

מבחינתו חתונה זה כמו קניית דירה.. הביקושים רק נדחו ועוד מעט תהיה התנפלות ענקית של חתונות. 

לדעתי חתונה בחוץ עד 10 אנשים זה במסגרת המגבלות. 

אפילו מותר לנסוע מעבר ל 1000 מטר לצורך חתונה, זה מוחרג כצורך חיוני.

כרגיל אתה מעוות כל מה שאני כותב  ואז לא מבין למה אנשים פה מזלזלים בך

בזמן סגר החוק מאפשר חתונות עד 20 בחוץ 10 בפנים

אז אל תבלבל את המוח על 10 איש

עד לפני שבוע היו בארץ חתונות של 200 ו 300 איש

כל שבוע שבועיים עשו על זה כתבה בטלוויזיה

ואני אמרתי בפירוש שבזמן הסגר יש חתונות קטנות

שום דבר שאמרת לגבי ענף החתונות לא פגע ובצדק. זה לא הענף שלך ואין לך מושג בו. סתם חפשת להגיב בנושא, הגבת והוכחתי לך כמה וכמה פעמים שטעית

ובוא נייבש אותך שוב

צילום מסך טרי מהיום

בדיוק מה שאמרתי לפני שנה כשהכל התחיל.

אנשים רק מריחים שנגמר הסגר והנה חוזרים האירועים הכבדים שאני אוהב. שים לב שמדובר בשניים מבין המקומות הכי יקרים בארץ.

אתה יכול להמשיך לספר לי שחברים שלך וחברים שלו לא מתחתנים כרגע. בגלל זה חברים שלך הם לא הקהל יעד שלי

Untitled-2221.jpg

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter כשאני דיברתי על חתונות קטנות נפנפת אותי. הכתבות היו בדרך כלל על החתונות במגזרים המצפצפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, פינדר כתב:

כשבפועל יש 9000 מאומתים ביום, ומעל 1000 מאושפזים במצב קשה, אז מקדם הדבקה הוא מעניין, אבל קודם כל צריך להוריד את הלחץ על מחלקות האישפוז.

אף אחד לא אמר ש 9000 זה כלום

ואף אחד לא אמר ש 1000 זה כלום

אבל חד  משמעית מקדם הדבקה שיורד מכמעט 1.3 ל 1.14 זה משמעותי

ואף אחד לא רואה לנכון לדבר על זה

למה? כי צריך להלחיץ

לפני 1 דקה, sperial כתב:

@Transporter כשאני דיברתי על חתונות קטנות נפנפת אותי. הכתבות היו בדרך כלל על החתונות במגזרים המצפצפים.

אתה דברת על חתונות קטנות לכל אורך התקופה. נתת לנו כאן נבואות שלא יהיו חתונות עד 2025

אני מזכיר לך שכרגע אנחנו בסגר עם הגבלת 1 ק"מ מהבית. 

אז אל תבלבל את המוח

ב 7.1 היו פה חתונות כאילו אין קורונה

ואם בתקופת סגר יש פה 2-3 חתונות קטנות בשבוע, זה רק מראה לי איזה התפוצצות הולכת להיות כאן ברגע שיגמר הסגר וברגע שיגידו שאולמות נפתחים

בימים האלה אני משקיע את רוב הזמן בשיפוץ של המשרדים ומנסה לעשות את זה כמה שיותר מהר כי אני חוזה שברגע שיגמר הסגר לא תהיה לי דקה פנויה שם לשפץ

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים על זה, בל רק כקריטריון אחד מבין כמה. מדברים גם על המספרים האבסולוטיים, גם על מספרי המאושפזים והקשים (אפקט החיסונים).

אני דיברתי על זה בתקופה עם תחלואה נמוכה  יחסית - סביב 500-600 מאומתים ביום (היום 9000) וסביב 8000-9000 חולים פעילים (היום 72000) - תוצאת הסגר השני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial אתה חייב להבין שאין לך שום מושג בכל מה שקשור לענף החתונות, חיי לילה ומסעדנות

כל התחזיות שלך היו שגויות.

אמרתי לך גם בנובמבר וגם היום. עד הסגר היו פה חתונות גדולות כאילו אין מחר.

כבר עכשיו זוגות מתחילים לסגור אולמות ליוני וחוץ ממך אף אחד לא באמת מפחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח ירד המעקב אחרי שבוע של שקט. יהיה בסדר.

• לא הבנתי... 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Transporter כתב:

אף אחד לא אמר ש 9000 זה כלום

ואף אחד לא אמר ש 1000 זה כלום

אבל חד  משמעית מקדם הדבקה שיורד מכמעט 1.3 ל 1.14 זה משמעותי

ו

ואתה בכלל מבין מה המשמעות של מקדם ההדבקה ירד ל 1.14?  כל עוד הוא לא יורד מתחת ל-1 אין משמעות לירידה שלו.

הוא צריך לרדת מתחת ל1 ועל מנת שיצליחו לפתוח את הסגר, הוא צריך לגרום ל-9000 האלה לרדת עוד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

@hans עד כמה שאני מבין הבעיה היא בבדיקות שנלקחות על ידי פקע"ר, בדיקות שנלקחות בקופות מתקבלות הרבה יותר מהר.

אי קבלת תשובה אינה סיבה לבידוד מעבר ל-14 יום מיום החשיפה.

עשיתי דרך הקופה בדרייב אין. בכל מקרה, התקבלה לפני רגע. (שלילי) 

בנוגע לאלה שהחליטו להמשיך עם הבידוד עד לקבלת התשובה - אני יודע שזה לא נחוץ על פי ההנחיות, אבל זה כן מבטא אחריות אישית כלפי הסביבה. יש גם כאלה, מסתבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, korola כתב:

ואתה בכלל מבין מה המשמעות של מקדם ההדבקה ירד ל 1.14?  כל עוד הוא לא יורד מתחת ל-1 אין משמעות לירידה שלו.

הוא צריך לרדת מתחת ל1 ועל מנת שיצליחו לפתוח את הסגר, הוא צריך לגרום ל-9000 האלה לרדת עוד .

אהה אני מבין

כשהוא עולה מ 1.05 ל 1.06 צריך לדבר על זה כל היום כי זה סכנת חיים

אבל כשיורד מ 1.3 ל 1.14 זה בכלל לא מעניין ולא מראה על מגמה

הבנתי

לפני 40 דקות, David32 כתב:

אחחח ירד המעקב אחרי שבוע של שקט. יהיה בסדר.

כואב כואב כשמראים לך בפנים איך הקהל נוהר אל האולמות

ולא סתם אולמות. האולמות הכי יקרים בארץ. הפקה בהילטון או אינטר יכולה להגיע ל 800-1000 שח למנה אם אתה לא רוצה להשתולל

איפה כל אלה שאמרו שזה לא יחזור כי לאנשים אין כסף?

לא נעים להודות שמי שאומר כאן כבר שנה שהוא יודע איך הקהל בארץ מתנהג צדק בכל מילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Transporter כתב:

כואב כואב כשמראים לך בפנים איך הקהל נוהר אל האולמות

ולא סתם אולמות. האולמות הכי יקרים בארץ. הפקה בהילטון או אינטר יכולה להגיע ל 800-1000 שח למנה אם אתה לא רוצה להשתולל

איפה כל אלה שאמרו שזה לא יחזור כי לאנשים אין כסף?

לא נעים להודות שמי שאומר כאן כבר שנה שהוא יודע איך הקהל בארץ מתנהג צדק בכל מילה

תשמע, לא מבין מה אתה מנסה להציג פה? שנה אני מנסה להבין מה מהות ההודעות שלך. ברור שברגע שיהיה אפשרי אנשים יצאו לחתונות ענק ולמסיבות. כרגע המצב בעייתי כי חתונות ענק יובילו להדבקות מסיביות של אנשים, ולא ניתן לקיים חתונה גדולה תוך שמירה על מגבלות קורונה. 

ברגע שיהיה אפשרי, אנשים יעשו את האירועים הגדולים ביותר שיש. כרגע זה לא אפשרי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, garicho כתב:

תשמע, לא מבין מה אתה מנסה להציג פה? שנה אני מנסה להבין מה מהות ההודעות שלך. ברור שברגע שיהיה אפשרי אנשים יצאו לחתונות ענק ולמסיבות. כרגע המצב בעייתי כי חתונות ענק יובילו להדבקות מסיביות של אנשים, ולא ניתן לקיים חתונה גדולה תוך שמירה על מגבלות קורונה. 

ברגע שיהיה אפשרי, אנשים יעשו את האירועים הגדולים ביותר שיש. כרגע זה לא אפשרי.

מהות ההודעות שלי זה בדיוק ההפך ממה שהבנת.

אנשים כבר במשך שנה מקיימים חתונות ענק, מסיבות  (גם בסגר) והכל מתקיים כרגיל

כל כמה שבועות אני נותן לכם כתבות מהחדשות שחושפות את האירועים האלה.

גם היום בזמן שאנחנו מדברים מתקיימות מסיבות  של כמה מאות אנשים בכל מיני לוקיישנים חלקם בתל אביב.

חתונות- מותר לקיים לפי ההנחיות ואכן מתקיימות (היו כאן כאלה שטענו שאנשים כל כך מפחדים שלא יעזו ללכת לחתונה ..אבל עובדה)

כשאין סגר- מתקיימות כאן עשרות חתונות של מאות אנשים בכל שבוע

אז אם לא הבנת

מאז שהכל התחיל ועד היום אנשים כאן טענו ש"גם אם לא יהיו הגבלות אף אחד לא ירצה ללכת לחתונות"

ואני טענתי שזה שטויות. אז היום אחרי שאנחנו כבר שנה בתוך זה אני אומר לך שרוב האנשים לא מפחדים ללכת לחתונות. לא בסגר ובטח לא כשאין סגר.

טענו פה שגם כשהכל יגמר לא יהיה לאנשים כסף \ לא ירצו להוציא כסף שיש \ לא יחפשו יותר אירועים גדולים

אז שוב אני מראה לך שעוד לא נגמר הסגר ואנשים כבר נוהרים לאולמות ומתכננים את היום שאחרי

גם אמרו כאן שיקח זמן עד שאנשים ירצו ללכת לשבת במסעדה. אני בטוח שכבר הבנת שזה שטויות.

אז כן

כל השטויות שכתבו כאן על ענף האירועים וחיי הלילה והמסעדנות לא קרובות למציאות. כמובן שזה לא חוכמה למדוד את זה בזמן סגר ולהגיד "תראה לי מסעדה אחת שמלאה באנשים היום"

למרות שכבר סיפרתי כאן לפני שבועיים על באיזור המרכז שקיבלה אנשים דרך דלת אחורית בישיבה סביב שולחנות והייתה מלאה  עד אפס מקום.

פשוט אנשים צריכים ללמוד שרוב האנשים לא פסימים כמוהם, אנשים יוצאים ומבלים גם בסגר, גם בין הסגרים, ובטח שאחרי שיפתחו את המשק, אתה תראה התפוצצות בחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...