Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 12 דקות, Transporter כתב:

אם תחזור אחורה תראה שכתבו שאנשים בכלל לא יתחתנו כרגע וגם אחרי שהכל יגמר לא יחזרו לאירועים הגדולים

גם כתבו שאף אחד לא ימהר ללכת למסעדות (או לפחות הרוב), ושיקח כמה שנים עד שאנשים יחזרו לטוס לחול

ברור שגם עכשיו כשאני כותב את זה אני מרגיש מטומטם, כי מההתחלה זה נכתב מתוך שיעמום ורצון לייצר נושאי שיחה. 

מי שכתב את זה לא מבין בפסיכולוגיה של אנשים. אשמח לאיזה לינק או שניים לאיפה זה נכתב באחד מ-1300 העמודים של השרשור הזה. ברור שאנשים יחזרו לכל זה. ויעשו את זה גדול יותר ונוצץ יותר כדי להשכיח את התקופה הקשה של הקורונה...

לפני 15 דקות, Transporter כתב:

אז מה הנקודה?

אם שמים את התקופה של הסגר בצד

יש כאן חתונות, אנשים מתחתנים, אנשים רוצים ללכת לחתונות, אנשים מקיימים גם חתונות גדולות ואפילו סוגרים אירועים מפוארים לקיץ הקרוב

אנשים גם הולכים למסעדות, ועל נתבג אני לא צריך לספר לך

הסיבה היחידה שכרגע אין לך מאות חתונות בכל שבוע, זה בגלל שאנשים לא רוצים לקבל דוח . לא בגלל שמפחדים להדבק ולא בגלל שאין כסף.

נכון. מסכים עם הרוב. כן יש אחוז מסויים שחושש להדבק (לא יודע להגיד כמה), אבל לרבים זה לא באמת אכפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

אהה אני מבין

כשהוא עולה מ 1.05 ל 1.06 צריך לדבר על זה כל היום כי זה סכנת חיים

אבל כשיורד מ 1.3 ל 1.14 זה בכלל לא מעניין ולא מראה על מגמה

אז כן, עלית בדיוק על הנקודה.

כל מספר מעל 1 אומר שאנחנו עולים, כל מספר מתחת ל-1 אנחנו יורדים

שעולים מ1.05 ל 1.06 ... אז זה מראה שאנחנו מאיצים את העלייה שלנו, אבל אף אחד לא מדבר על מגמות בשינוי של מקדם ההדבקה.

וכן שהוא מעל 1 ועולה זה רע.

בסגר זה ברור שהוא צריך לרדת, התקווה שהוא ירד כבר מתחת ל-1, לפני שבועיים שהטילו את הכאילו סגר, דיברו על ירידה ל 0.6.

אז ברור שנכשלנו בכאילו סגר הראשון.

עכשיו ירידה מ 1.3 ל 1.14 , זאת ממש לא סיבה לחגיגה,  זה אומר שההדבקות נמשכות,

ולצערי זה לא אומר שאנחנו במגמה לרדת מתחת ל-1.

ואני יכול להסביר לך שוב לגבי המוטציה הבריטית - כן אני יודע שלא תנסה אפילו לקרוא את זה, אבל נעשה את זה צבעוני.

תניח שיש לך סל מלא סוכריות פלא.

עכשיו יש לך 9000 סוכריות..  6000 אדומות 3000 כחולות.

את האדומות אוכלים לך.. לכן הם יורדות לך במקדם של 0.8.

את הכחולות לא אוכלים לך, אבל השליח שלוולט כל הזמן מביא לך עוד במקדם של 1.2.

אז יכול להיות שתראה ירידה בכמות הסוכריות שלך עכשיו, כי האדומות יורדות יותר מהר ממה שהכחולות עולות.

אבל תוך שבועיים , הכחולים כבר יתחילו לעלות יותר מהר מקצב הירידה של הכחולות.

וזאת הבעיה שלנו עכשיו.. האם הסגר מצליח להוריד את ה R של הכחולות מתחת ל -1 ?

אגלה לך סוד קטן... הבריטים לא מצליחים... אותו עם שהצליח בסגרים הקודמים, לא מצליח עכשיו.

אתמול מתו להם 1500 איש מקורונה...  ורק לפני כמה ימים הם עמדו על 1000 איש. 

אתה מוזמן לשחק עם הגרפים.. אנחנו והבריטים פשוט מתלכדים לגרף אחד

זה לא קורה עם מדינות אחרות 

image.thumb.png.6f382dafe3e9f663ab962c12e73ffa4f.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, garicho כתב:

מי שכתב את זה לא מבין בפסיכולוגיה של אנשים. אשמח לאיזה לינק או שניים לאיפה זה נכתב באחד מ-1300 העמודים של השרשור הזה. ברור שאנשים יחזרו לכל זה. ויעשו את זה גדול יותר ונוצץ יותר כדי להשכיח את התקופה הקשה של הקורונה...

חבל שלא היית פה כשכתבו שכנראה לא נראה טיסות בשנים הקרובות

ואנשים גם לא ילכו למסעדות

ואנשים יחיו בצימצום ויחסכו כל שקל

זה בטח מסביר את התמונות מהקניונים ונתבג

אתה יכול לחזור אחורה למרץ-אפריל זה היה שם איפשהו. כי במאי כבר הבינו שמי שכתב ותמך בזה עשה מעצמו צחוק

ושוב, זה בדיוק כמו לחזור ולכתוב כאן כל יום:

אין מספיק חיסונים, אין דרך לספק , אין דרך לחסן, אין היענות, אין פייזר, אין מודרנה, הנתונים שיקריים, עוד יומיים תצא מוטציה יותר חזק

זה טיפשי בדיוק כמו לכתוב שאנשים יפסיקו ללכת למסעדות כי הם יפחדו.

עוד חודשיים אתה תקרא את זה ותגיד איזה מטומטמים אנחנו שבאמת בזבזנו זמן בלענות לו על התאוריות המטומטמות האלה.

זה בדיוק מי ששיכנע אותנו לאגור אוכל. הדבר היחיד שאני מצטער עליו שלא קניתי כבד אווז כשעמד על 200 שקל לקילו והיום אני צריך לקנות ב 350.

עריכה אחרונה על ידי Transporter
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, Transporter כתב:

* ד"א אין כסף

עזוב שאין שום הנחות בסוכנויות רכב

אני מחפש כמה דגמים והיחידים שמצאתי נמכרים 20-30 אלף מעל המחירון

אז כסף יש לאנשים, וגם ביקוש יש, אחרת המוכר לא היה כזה עקשן. הכל בסדר

כל הנבואות על צימצום, אין כסף, אין טיסות, אין מסעדות, אין חתונות, אפשר לדחוף לפח

וגם את הנבואות על חיסון פעם פעמיים בשבוע

גם אני קניתי רכב בתקופה הזאת. דווקא בגלל ולא למרות הקורונה. יש הרבה אנשים שלא נפגעו כלכלית מהקורונה. יש הרבה שנפגעו קשה. ויש אפילו כאלה שהתעשרו ועשו את המכה של החיים שלהם בתקופה הזאת. העולם הוא לא שחור ולבן. יש גוונים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, korola כתב:

המון המון המון המון 

מידע מיותר

ולא רלוונטי

כמו להגיד לכם לאגור אוכל

דיי מספיק.

יש מה שנקרא מגמה

כשעמדנו על 1.2 ואז 1.21 ואז 1.24 ואז 1.27 היינו במגמת עליה

אבל כבר שבועיים אנחנו יורדים מ 1.3 ל 1.14 אז כן אנחנו במגמת ירידה

זה לא מעניין אותי אם היעד זה 1 או 0.7

אני מדבר איתך על מ ג מ ה

המגמה כרגע היא ירידה

ואתה יכול להמשיך לספר סיפורים וגרפים כמה  שתרצה. אתה גם הוכחת לנו איך יהיו כאן עשרות אלפי מתים עד יוני 2020

אז הוכחת. לא נורא

לפני 2 דקות, garicho כתב:

גם אני קניתי רכב בתקופה הזאת. דווקא בגלל ולא למרות הקורונה. יש הרבה אנשים שלא נפגעו כלכלית מהקורונה. יש הרבה שנפגעו קשה. ויש אפילו כאלה שהתעשרו ועשו את המכה של החיים שלהם בתקופה הזאת. העולם הוא לא שחור ולבן. יש גוונים.

אני לא רמי לוי ולא עשיתי את המכה של החיים שלי ולא קרוב לזה, ולדעתי ככה גם רוב האנשים.

אני רק טוען שהמצב רחוק ממה שחלק מהאנשים מתארים כאן

יש כאן אנשים שמנסים כבר כמעט שנה לגרום לנו להאמין שהעולם הולך להעצר לכמה שנים ושכולנו נצטרך להסתפק בלחם פג תוקף עם גבינה, ומתעלמים מכל מה שקורה סביבם שמוכיח שהמצב ממש לא ככה.

אני יושב מול מוכר, אומר לו שיפסיק לזרוק לי מחירים הזויים מעל המחירון ושאנחנו בקורונה ולא יבוא אף אחד לקנות, והוא מראה לי כמה פניות יש לו מלקוחות רלוונטים

אז כן, אם יש כל כך הרבה אנשים שמתעניינים ברכבי יוקרה שנמכרים הרבה מעל המחירון

תהיה בטוח שיש גם מי שיתחתן, ולא חתונה של 20 איש אלא חתונת פאר של 1000 איש שעולה הרבה פחות מהרכב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Transporter כתב:

אני רק טוען שהמצב רחוק ממה שחלק מהאנשים מתארים כאן

יש כאן אנשים שמנסים כבר כמעט שנה לגרום לנו להאמין שהעולם הולך להעצר לכמה שנים ושכולנו נצטרך להסתפק בלחם פג תוקף עם גבינה, ומתעלמים מכל מה שקורה סביבם שמוכיח שהמצב ממש לא ככה.

אני יושב מול מוכר, אומר לו שיפסיק לזרוק לי מחירים הזויים מעל המחירון ושאנחנו בקורונה ולא יבוא אף אחד לקנות, והוא מראה לי כמה פניות יש לו מלקוחות רלוונטים

אז כן, אם יש כל כך הרבה אנשים שמתעניינים ברכבי יוקרה שנמכרים הרבה מעל המחירון

תהיה בטוח שיש גם מי שיתחתן, ולא חתונה של 20 איש אלא חתונת פאר של 1000 איש שעולה הרבה פחות מהרכב הזה.

מי מתאר? איפה? לא חושב שיש מישהו (במיוחד בשרשור הזה) שחושב שנחזור לתקופת הצנע לחיות על מרגרינה ולחם אחיד. 

ברור שיהיה מי שיתחתן בחתונות ראווה. ויקנה רכבי יוקרה. ורולקסים. ומטוסים פרטיים. שוב, מה הנקודה? 

אני מרגיש שאני מפספס פה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתונה ורכב הם לא דוגמאות טובות.

יש מספיק מטומטמים שיקנו רכב חדש בלי שקל על התחת.
יש מספיק אנשים מטומטמים שיעשו חתונה ב500K ויזמינו את אייל ואז ישארו עם חוב שמצריך משכנתא.

*אלו גם אותם אנשים.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, garicho כתב:

מי מתאר? איפה? לא חושב שיש מישהו (במיוחד בשרשור הזה) שחושב שנחזור לתקופת הצנע לחיות על מרגרינה ולחם אחיד. 

ברור שיהיה מי שיתחתן בחתונות ראווה. ויקנה רכבי יוקרה. ורולקסים. ומטוסים פרטיים. שוב, מה הנקודה? 

מצחיק שכתבו פה בדיוק את המילים תקופת צנע

וכשאני כתבתי לאותם אנשים שהם מדברים שטויות היו פה הרבה שכתבו לי שאני מדמיין

אז היום הכי קל להסתכל אחורה ולהגיד "אין מצב שאמרו לך שלא יהיו טיסות ושלא ילכו למסעדות"

יום אחד שישעמם לך תרוץ אחורה לכיוון מרץ-אפריל ותראה.

כבר כתבתי לך כמה פעמים

הנקודה היא להפסיק לזרוק שטויות באוויר.

להפסיק להראות לנו גרפים עם 3843928432948 מתים בישראל, כשעומדים על 100 מתים

להפסיק להגיד לנו לאגור אוכל כשכל הרשתות אומרות שהמחסנים מפוצצים בגיבויים

להפסיק לספר  לנו שהחיסונים האלה בטח לא רלוונטים כי מחר תהיה מוטציה יותר חזקה, בזמן שרואים איך אנחנו יוצאים מזה

יש כאן אנשים שכל מה שהם עושים כבר שנה זה לכתוב תאוריות שסותרות את המציאות ומוכיחות שתכף חצי מדינה הולכת להמחק. חלאס, פספסתם בכל התחזיות, שחררו

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

חתונה ורכב הם לא דוגמאות טובות.

יש מספיק מטומטמים שיקנו רכב חדש בלי שקל על התחת.
יש מספיק אנשים מטומטמים שיעשו חתונה ב500K ויזמינו את אייל ואז ישארו עם חוב שמצריך משכנתא.

*אלו גם אותם אנשים.

אפשר להגיד את זה על כל דבר אתה יודע.

יש גם אנשים שילכו למסעדה ואין להם כסף, ויש גם אנשים שיתחייבו לדירה ואין להם כסף

אבל כשאתה רואה את התמונות מהקניונים ונתבג אתה רואה יותר מדי "מטומטמים"

אז אולי אלה לא המטומטמים אלא כל הציבור. אנשים בישראל אוהבים לחיות וימשיכו לחיות

אף אחד לא מפחד לצאת מהבית, אף אחד לא מפחד לשבת במסעדה ואף אחד לא מפחד ללכת לחתונה.

עזוב כסף. שיפחדו

וגם אמרו כסף כסף כסף. אבל אתה רואה שזה שטויות

ד"א

גם בשביל לקבל הלוואה לרכב יוקרה, צריך כסף ובטחונות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, garicho כתב:

גם אני מרגיש שאני מפספס פה משהו.

מה קרה גריצ'ו? החלטת לריב עם קיר? 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Transporter כתב:

אף אחד לא מפחד לצאת מהבית, אף אחד לא מפחד לשבת במסעדה ואף אחד לא מפחד ללכת לחתונה.

מפחדים מפחדים, בטח שמפחדים. רק חבל שלא מפחדים יותר, אם היינו מפחדים יותר כבר היינו אחרי זה.
כולם היו נסגרים בבית עד שהיו 0 נדבקים כי היו מפחדים והיינו מסיימים עם הווירוס באפריל.

קח סיפור - אח שלי פחד לבוא לחתונה שלי כי הוא קצת לא הרגיש טוב בבוקר. זה היה רק 20 איש בחצר והפחדן פחד.
אחר כך גילה שהוא נדבק. מזל שפחד אחרת היה הורג את סבתא.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, David32 כתב:

גם אני מרגיש שאני מפספס פה משהו.

מה קרה גריצ'ו? החלטת לריב עם קיר? 

תשמע, ירדו פה עכשיו 20 סנטימטר שלג. הכל סגור גם ככה. ניסיתי לראות אם אני מבין את הבחור, אבל נראה לי שאנחנו משדרים על תדרים אחרים...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א מה שקורה פה דומה לקבוצות של שוק ההון

@farkash7 אמרת שאתה מתעניין

לפני עשור הייתי בכמה קבוצות כאלה. בכל קבוצה כזאת תמיד יש אחד שהולך נגד המגמה

כל השוק עולה, כל המנתחים הכי גדולים בעולם צופים עליה, והוא מספר לכולם שהוא שם 100,000$ על ירידות

בהתחלה זה כולם נהנים לשמוע את ההסבר שלו כי תמיד כיף ללמוד ממישהו שיכול להראות לך כיוון אחר (וגם לחסוך לך הפסדים)

אבל הניתוחים שלו לא מתממשים. 

עובר חודש והוא חוזר ואומר שהנה זה אוטוטו מגיע, מעלה גרפים, אומר לנו שהוא מרחם על מי שעדיין נמצא בשוק, מסביר  לנו למה הכסף שלנו בסכנה

ונחשו מה? השוק ממשיך לעלות

יש אנשים שפשוט לא מוכנים לראות שלאורך כל הדרך הם הולכים וטועים. אני לא מדבר פה על דעה כי אי אפשר להתווכח על כמות המתים, או על כמות הטסים לחול או על כמות האנשים שהציפו את המסעדות והקניונים.

לפני 3 דקות, farkash7 כתב:

מפחדים מפחדים, בטח שמפחדים. רק חבל שלא מפחדים יותר, אם היינו מפחדים יותר כבר היינו אחרי זה.
כולם היו נסגרים בבית עד שהיו 0 נדבקים כי היו מפחדים והיינו מסיימים עם הווירוס באפריל.

מה זה מפחדים

אנשים יושבים בבית עם מסכה וכרית על הראש כדי שהנגיף לא יחדור את המסכה

בתמונה: פחדנים

16076351590611_b.jpg

cdrfj1gv__w643h482q95.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

יש אנשים שפשוט לא מוכנים לראות שלאורך כל הדרך הם הולכים וטועים. אני לא מדבר פה על דעה כי אי אפשר להתווכח על כמות המתים, או על כמות הטסים לחול או על כמות האנשים שהציפו את המסעדות והקניונים.

כמות האנשים ששלחו לינק לסרט של אורלי וגיא למרות שהוא מלא הטיות וטעויות

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, farkash7 כתב:

קח סיפור - אח שלי פחד לבוא לחתונה שלי כי הוא קצת לא הרגיש טוב בבוקר. זה היה רק 20 איש בחצר והפחדן פחד.
אחר כך גילה שהוא נדבק. מזל שפחד אחרת היה הורג את סבתא.

זה לא דוגמא טובה.

הם דיברו על זה שאנשים יפחדו לצאת למסעדה כי יש סיכוי שהם לא יחזרו משם אמאלה ואבאלה, לא אנשים שמרגישים להם תסמינים ושומרים על המשפחה שלהם.

זה שאח שלך הרגיש לא טוב (ואני לא מדבר על כאבי בטן או כאבי גב) והחליט לא לבוא זה בסדר גמור

גם אני לא מכניס אליי למשרד לקוחות שמספרים לי שהם משתעלים או מקוררים וכו'.

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

כמות האנשים ששלחו לינק לסרט של אורלי וגיא למרות שהוא מלא הטיות וטעויות

אני לא אוהב אותם באופן אישי אבל חושב שהם הראו בסרט מחדלים שעוד ידברו עליהם בעתיד

פשוט עוד 5 שנים כשידברו על הקורונה אתה כנראה לא תטרח לקרוא כי זה לא יעניין

כמו שהראו בחדשות איזה כתבה על מלחמת המפרץ ואת מי זה מעניין היום בחייאת.

אבל אתה לא צריך לשכנע אותי

כבר ראיתי "תחקירים" מגמתיים שלהם שנועדו רק להכפיש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קם היה לו קצת חום. חיכה שעה, מדד חום לא היה חום. 

תראה בסוף אנשים רוצים לחיות יותר ממה שהם מפחדים למות. גם כשיש ווירוס בחוץ.
אנשים עושים דברים הרבה יותר מטומטמים ביום יום, אז אין סיבה שהווירוס הזה יפחיד אותם.
זו גם חלק מהבעיה כן? אם כולנו היינו פחדנים ורק שמים מסכה לאורך כל היום כנראה שהיינו מסיימים כבר עם הווירוס הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...