Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה צריך גג פנורמי

Victor Sk
שימו לב! השרשור הזה בן 387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף פעם לא היה לי רכב עם גג פנורמי אך כן היה לי גג עם חלון נפתח,

והייתי משתמש בו הרבה מאוד בבקרים ובערב ונהנה ממנו מאוד, וזה די חסר לי בפוקוס, אך בוודאי לא דיל ברייקר, זה לא משהו שאי אפשר לחיות איתו.

לו היתה אופציה להוסיף כמה אלפים בשביל גג הייתי מוסיף בוודאות.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עבורי לא דיל ברייקר, אבל אם יש בהחלט מזמין עם.

המכונית נראית טוב יותר אתו.

מוסיף לחווית הנסיעה.

אם פאנורמי מחולק שחציו סאנרוף, זה בכלל פינוק נחמד. עדיף מפתיחת חלון. נותן גם הרגשה קצת יותר מבודדת מהסביבה גם כשפתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאנרוף היה קיים ברוב הרכבים שהיו לי,

מעטות הפעמים שנעשה בו שימוש.

אם פנוראמי או לא - אני מעדיף ללא.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • מעניין 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד
בעיה שחזרה אצלי בשני מכוניות עם גג פנורמי ובעלות וילון גלילה, עם הזמן הוילון או במקרה של ה - 307, הפנלים, שהם נתקעים וגם החלפה למנגנון חדש לא תפתור את הבעיה וזו בעיה רוחבית ולא נקודתית אצלי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Victor Sk כתב:

מישהו יכול להסביר למה אנשים קונים רכב עם גג פנורמי ?

אני רואה הזה רק חסרונות...

ומה קורה אם הרכב מתהפך ?

אין לי גג פנורמי - יש לי רכב פנורמי תכלס - DS5 - כל הגג - וכשאני אומר כל הגג אני מתכוון כל הגג - זכוכית ויש שלושה פתחים - אחד לי, אחד לנוסע ואחד רחב לילדים במושב האחורי. 

דלת תא המטען גם כן עשויה משני משטחי זכוכית ואז יש גם את השמשה הקידמית ואפילו בין קורות הA יש משולש זכוכית... 

הרכב שחור, יש ידיות מאלומיניום יצוק בכל דלת ובידית ההילוכים. 

הגג עצמו לא נפתח רק יש סוככי בד מבפנים - בד דק חצי שקוף. 

זה חם! זה לוהט! בקיץ זה ממש לא כיף - בכלל בכלל לא! 

אבל בערב, בחורף - ביום נעים - כל הרכב אור - זה נפלא, זה מהמם - הילדים מתים על זה ותכלס אם הרכב הזה חוטף מכה כלשהיא בגג - הלכה למעשה נראה לי. 

יש תחושה מאוד נעימה כשהגג פתוח - לא קלסטרופובי - יש בזה משהו. 

לא בחרתי בזה, לא רציתי בזה אבל זו עסקת חבילה שהגיעה עם הרכב - באופן אישי אני חושב שזה מיותר לחלוטין זה NICE TO HAVE בלבד. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון קצרמאד עם גג פנורמי בשכירת רכב בחו"ל. ההבהובים בנסיעה בשדרות עצים הוציאו אותי מדעתי, לא יודע עד כמה הפריע להסתגלות הראיה לתנאי התאורה המשתנים. בסופו של דבר הוילון נשאר סגור.

לא בבית ספרי.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הרכבים שלי היה סאן רוף עד הנוכחי וזה מאוד חסר. זה גם מכניס אור לרכב, גם מאפשר איוורור כיפי בימים לא חמים או בלילות . זה גם תורם למראה. 

מי שיודע לייצר אופציה נורמלית למיסוך שלו (הוילונות המחוררים האלה זו לא אופציה נורמלית) , מבטל את החסרון של ההתחממות.

בכל ה VAG שהיו לי היה מכסה פנימי דיי עבה שפשוט מכסים איתו את הפתח וזהו. 

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מעדיף שלא אבל אם זה מגיע כעסקת חבילה ברכב שאני רוצה - אני לא אפסול בגלל זה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה התנאי לרכב הבא. מעבר לזה שזו תוספת סופר אסתטית מבחינתי (בעיקר על רכב לבן), אני משתמש בו המון, בעיקר בערב קריר או בחורף.

כשהוא במצב סגור, אני עדיין משאיר את הוילון פתוח כי זה פשוט מהנה לנסוע ברכב עם עוד חלון שנותן אור טבעי.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להגיד שזה היה אחד התנאים שלי לקניית הרכב הנוכחי שלי, הסאן רופ משפר את חווית הנסיעה אם זה האור שנכנס ואם זה האופציה לפתוח ולהרגיש אוויר שלא כמו עם חלון שכל האוויר נכנס לך באגרסיביות לפרצוף

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב שהיה לי היה סאנרוף או גג פנורמי. קודם כל זה אחלה פוזה, דבר שני אין על לפתוח את הגג בחורף כשלא קר יותר מידי אחרי גשם ולהנות מאוויר צח ומשובח.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פסלתי עשרות רכבים בשביל הגג הפנורמי הנפתח. זה פשוט כיף, במיוחד בלילה וכשיושבים אנשים מאחורה ולטעמי זה גם הרבה יותר יפה.

זה מושחר לחלוטין ובחנייה התריס סגור, לא באמת כזה משפיע על החום.

להפך, ראיתי אנשים שבימים חמים פותחים טיפה את הגג בנוסף לחלונות, אני לא עושה את זה מחשש לגומיות אבל זה אכן מפזר את החום בצורה טובה יותר מאשר רק חלונות.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך, אבל יש מי שממש אוהב את זה, בין אם לנסיעה בחורף או בלילה או סתם בשביל המראה. ברגע שיש כיסוי קשיח אטום לגמרי זה לא מפריע בכלל גם למי שלא משתמש בזה, כמוני לדוגמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הקודם היה לי סאנרוף שהיה נפתח בשני אופנים שונים - הראשון זה חריץ קטן מחלקו האחורי (אוי זה נשמע רע) 

השני זה פתיחה בתזוזה אחורנית לתוך הגג. 

בימים עם גשם קל - האופציה הראשונה זה פשוט ליגה של אוויר קר ונעים. 

ובימים ללא גשם אבל עם בוקר קריר - פתיחה מלאה של הסאן רוף מבלי לפתוח את שאר החלונות זה פשוט תענוג אחד גדול.

אבל קיבלתי גם את המר וגם את המתוק והסאן רוף הזה סבל מנזילות - אמנם מאוד קלות ורק בצד ימין אבל זה לא היה כזה תענוג אחרי גשמים קשים כל פעם לנקות עם APC את ריפוד הגג - לא נורא אבל גם ממש לא הרגשה נעימה. 

לאמר שאני אפסול רכב בגלל סאן רוף - לא ממש לא, להפך - זה תענוג. 

גג פנורמי לעומת זאת - גימיק נחמד אבל לא מעבר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סאן רוף מצריך תחזוקה , כנראה המרזבים אצלך היו סתומים.

צריך לפני החורף להעביר לחץ אוויר ב4 כיוונים ולוודא שאינם חסומים, בנוסף לפתוח את מגן הבוץ של הגלגלים כדי לרוקן עלים,חול וג'יפה שמצטברת .

מומלץ גם לגרז פעם בכמה שנים.

נזילות בסאן רוף מקורי זה דבר נדיר (וגם בלא מקורי) . 

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...