Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוייתן כחול או רכישה של סיטרואן סי4 גרנד פיקאסו 2016.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, save כתב:
מתיחת פנים = מתיחת לקוח.
הלוגו מאחור עבר מילוי בשחור במקום כסף.
אני רגיל לבדוק את מנועי הדיזל 2.0 של פיאקסו. רכב שמור נחטף ובמחירון . אין הרבה כאלה

הדיזל בהחלט נמכרות בקירוב למחירון או מחירון, אולי עם מעט סבלנות הייתי מוצא משהו בתקציב אבל לא כיוונתי לשם מראש.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 264
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 43 דקות, system_x כתב:

בטרייד מוביל על רכבים עם נתונים טובים מ 2016 רצו מעל 70 אש''ח כמובן וטענו שזה אחרי מתיחת פנים שלא מוכרת לי. אבל זכותם!

קודם כל, תתחדש !

בנוגע למתיחת פנים - השינוי החיצוני (למיטב ידיעתי) הוא *רק* בפגוש הקדמי (יש הבדל בין 2016 ל 2017).
אם עשו שינויים במקומות נסתרים או בתא המנוע\שלדה\וכד' - טרם גיליתי.
במאמר מוסגר: אני אומר "טרם גיליתי" כי ניסיון העבר שלי עם דגם אחר (עם ברלינגו 2006 ו 2007, שנראות כמובן זהות לחלוטין מ 2003 ועד ל 2012) לימד אותי שיש לעיתים שינויים נסתרים שלא נראים לעין (כדוגמא: מנגנון פתיחת דלת צד משופר, תותבים למוט מייצב מחוברים באופן שונה [אותו המקט אבל החיבור לגשר התחתון שונה], גומיה פנימית לציריה שונה [אותו המנוע ואותה הציריה בגדול], מנגנון דוושת גז שונה למרות שמדובר באותה מערכת הזרקה בדיוק וכו').

בשביל ללמוד: האם מעבר לטיפולים שגרתיים ובלאי (ברקסים\צמיגים\מצבר) היה משהו בהיסטוריה או שהכל נקי ?

בלי קשר לרכישה שלך הספציפית - מצב המכוניות המשומשות (עבור חובבי רכב פנדטיים) הוא בלתי נסבל.

אנשים משחיתים רכוש שקנו במו כספם בלי למצמץ, שלא לדבר על החוסר חינוך של הילדים שנראה גם בתוך הרכבים. פשוט גועל נפש.
שמח שמצאת אוטו שמור.

תודה :-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איציק, בהיסטוריה של הרכב היו חריגים וממה שהבנתי אלו תקלות נפוצות, ניתן לומר אף מחלות.

1. בכמעט 40 אק''מ הוחלפה מצערת (תקלה נפוצה).
2. 67 אלף ק''מ החלפת מיכל דלק וקניסטר (גם זה דיי נפוץ ושמעתי על כמה מקרים).
3. טיפול אחרו הוחלף שסתום ואקום לטורבו + צינורות.

אלו הדברים הלא שגרתיים, את 1 ו- 2 אני מכיר והבנתי שזה מאוד נפוץ אז כנראה עדיף שהרכב אחרי.

חבר שהייתה לו אקסלוסיב 2015 שילם על מיכל דלק 2500 ש''ח, מצערת על פי אורן שירותי רכב עולה סביב ה 3000 ש''ח (כמה שזכור לי מהקבוצת ווטסאפ).

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• רעיון טוב! 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

למצערת יש באמת מק"ט מחליף (במקרה של תקלה לא משביתה, החלק בחו"ל לא יקר כמו בארץ, 130$ - לינק).
עניין המיכל דלק אכן הוזכר לא מעט פעמים כאן.
בעניין השסתום וואקום וצינורות - גם לשסתום מצאתי מק"ט מחליף (החלק בחו"ל לא יקר במיוחד - כ 40$ כולל משלוח - לינק)

איציק

• מעניין 1

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה מעולה תתחדש.
לטעמי עדיפה על האופציות האחרות שחיפשת.

פשוט בליגה אחרת של נוחות כללית.

יחידת הכוח הזו נהדרת ומספקת ביצועים שקטים וחסרי מאמץ.

אגב תקלות, יצא לי להתקל בכמה רכבים כאלו שכפתור הכיבוי הדלקה לא הגיב כמו שצריך והצריך הרבה נסיונות עד שכיבה את הרכב.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאמן שאנשים משלמים על אאוטלנדר 2013 כמה עשרות אלפים יותר מהפיקאסו 165 כ"ס 2016

הסיטרואן היא מכונית שפשוט מוכוונת משפחה, החל ממזגן מאחרו ועד רמת המראה הפיצית מעל המראה הרגילה

תתחדש!

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפתור הדלקה סרבן : תקלה סדרתית . פחות נפוצה. גם להזמין מחו"ל.
לא מעט אנשים מוכנים להתפשר ברכב רק כדי לקבל אמינות מופתית . כאן האוטלנדר נכנס לתמונה . אפשר גם להבין אותם. לא כל אחד אוהב למצוא מק"ט חלופי בפולין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, save כתב:

כפתור הדלקה סרבן : תקלה סדרתית . פחות נפוצה. גם להזמין מחו"ל.
לא מעט אנשים מוכנים להתפשר ברכב רק כדי לקבל אמינות מופתית . כאן האוטלנדר נכנס לתמונה . אפשר גם להבין אותם. לא כל אחד אוהב למצוא מק"ט חלופי בפולין

כן, אמינות מופתית

כי כל מה שמתקלקל זה רק בלאי

ציריות, אלטרנטור, מדחס מזגן

כל זה התקלקל בשנה וחצי באאוטלנדר של השכן דלת מולי.

בלאי שוטף כאמור.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, איציק נ. כתב:

תודה,

למצערת יש באמת מק"ט מחליף (במקרה של תקלה לא משביתה, החלק בחו"ל לא יקר כמו בארץ, 130$ - לינק).
עניין המיכל דלק אכן הוזכר לא מעט פעמים כאן.
בעניין השסתום וואקום וצינורות - גם לשסתום מצאתי מק"ט מחליף (החלק בחו"ל לא יקר במיוחד - כ 40$ כולל משלוח - לינק)

איציק

תודה!

החלפתי כעת שסתום אצל גבע, עלה כ1500 שקל!

כדאי לקנות למחסן או שזה תקלה נדירה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב נהדר למשפחה וגם לילדים. איך הכניסה אליו אחרי ששהה בשמש הישראלית?

מצד אחד ריבוי הזכוכית זה מצוין, מצד שני נכנס המון חום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מאד, עוקב.
בקרוב מאד נכנס גם לחיפוש רכב 7 מקומות.
שאלה, ראיתי ששמת 2 בוסטרים וסלקל, האם קיימים עוד מושבי ילדים ברכב?
איך הכניסה למושבים 6-7?
תודה

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

האם זה שלוח המכוונים נמצא במרכז הדאשבורד ולא מול הנהג מבלבל? נראה לי מאוד מוזר ולא בטיחותי, אלא אם כן יש תצוגה נוספת מול הנהג (מהתמונה שלך נראה רק אינדקציה של הילוכים). 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...