Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על צמיג Maxxis 185/65R15 MAP1 88H

amos77
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

וברכב סיני או באוטובוס סיני אפשר לנסוע? 

יש דברים מצויינים ברמה מאוד גבוהה שמיצרים בסין, ויש זבל שמתפרק לך ביידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב או אוטובוס סיני?

אין מה לעשות רוב רובו של סין זה זבל, צמיגים סיניים זה מסוכן ואתה מוסיף כמה שקלים ומקבל יצור ואיכויות אחרות

אולי מקסיס חברה ותיקה וגדולה אבל עדיין לא הייתי לוקח תסיכון בשביל עוד כמה שקלים

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים האחרונות לדעתי מעל 50% האוטובוסים שנמכרים בארץ הם אוטבוסים סיניים, יש יבוא של כמה מותגים.

הטלפון או המחשב ממנו אני ואתה כותבים את ההודעות פה, 99% שמיוצרים בסין, מחוברים לאיטרנט דרך נתב או כבל שמיצרים בסין. כמעט כל מכשיר מסביבך מיוצר בסין.

רובם עובדים סבבה לגמרי.

צריך להיזר במיוחד ממוצרי מדבקה סיניים, מוצרים של יצרנים לא מוכרים או בלי מיתוג בכלל. כאלה כשלא ברור מי ייצר אותם ולפי איזה סטנדרטים. הם לרוב מגיעים באריזה חובבית או עם חוברת הדרכה עם שגיאות כתיב באנגלית, גימור גרוע במיוחד, לוגו שמדמה חברה אחרת וכו.

מה שלא כזה, יכול להיות מוצר בסדר גמור ואפילו מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בקשר למדבקה

שיאומי סינית ענקים טכנולוגיה שכל המוצרים שלה באיכות מעולה, ויש עוד אין ספור כאלה, בצמיגים שזה המגע היחיד בכביש אני לא חוסך ושם לפחות מותג ביניים כמו פאלקן שאתה מוסיף כמה שקלים ויש לך אותו, אז למה לחסוך בחיים? עוד פותח הנושא מסיע את ילדיו ברכב,

אתה רוצה להגיד לי שהיית מעדיף שהילדים שלך יסעו איתך ברכב עם צמיגים סיניים שהיית יכול להוסיף כמה שקלים ולקחת משהו יותר טוב שיכול להציל את החיים שלך ושל ילדיך? נשמע מאוד דרמתי אבל זה המצב של ימינו שהרבה מאוד ישראלים מעדיפים לחסוך על צמיגים ועל חייהם.

אין שלא תהפוך את זה זה לא משתלם בשום צורה, לא בא להכפיש את מקסיס אני אישית מכיר אותם ואין ספק שהם בולטים בין הסיניים אבל עדיין סיני זה סיני.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסיס חזקים מאוד בתחום אופני השטח ורכבי ה 4x4, בתחום צמיגי הכביש הם קצת יותר חלשים.

בכל מקרה לא משווים חברות אלא משווים דגמים. גם לדנלופ יש צמיגים שהם לא יותר טובים מסיניים עלומי שם. 

כנ"ל גם במקסיס, יש להם דגמים לא רעים בכלל ודגמים שפחות, אך איני בקיא בדגמים שלהם כדי שאוכל להגיד מה טוב ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית אומר לי מישלין או קונטיננטל הייתי אומר לך שמע בוא נשווה דגם מסוים

אבל אתה אומר לי סיני או דנלופ אז ברור שדנלופ, דנלופ זה אחת החברות פרימיום הגדולות בעולם, כנל מישלין קונט האנקוק פירלי בריג'סטון וגוד איר

ביניים נכנס כבר פאלקן טויו יוקוהמה וכו, אבל יש לך ביניים מינוס שזה מקסיס.\

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם דנלופ בינוני מינוס.
ויש דגמים פחות מומלצים של יצרנים מובילים.
לכן כן צריך לדעת מה הדגם. אגב,
אחד הצמיגים הסיניים ( באמת סיני ) שנמכר בכל מקום בעולם ( GT Radial Champiro) משתתף במבחני צמיגים באופן קבוע. לא מדובר ביצרן אלמוני.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, admtaynov13? כתב:

אם היית אומר לי מישלין או קונטיננטל הייתי אומר לך שמע בוא נשווה דגם מסוים

אבל אתה אומר לי סיני או דנלופ אז ברור שדנלופ, דנלופ זה אחת החברות פרימיום הגדולות בעולם, כנל מישלין קונט האנקוק פירלי בריג'סטון וגוד איר

ביניים נכנס כבר פאלקן טויו יוקוהמה וכו, אבל יש לך ביניים מינוס שזה מקסיס.\

כל מה שרשמת פה זה בליל של שטויות.

כל חברה מייצרת בהתאם לדרישות השוק, ולכל החברות הגדולות יש צמיגים טובים, ויש צמיגים זבל למדינות עולם שלישי. מייצרים מה שנמכר (כי אחרת החברה לא תשאר גדולה להרבה זמן).

משווים דגמים, לא חברות. נקודה.

ל  GT radial שהיא חברה סינית למהדרין (עם ליין מאוד זול פה בארץ) יש צמיגי מירוצים שמותקנים בתחרויות. באמת רוצה לראות את הנהג שאומר למנהל שלו "עזוב אחי מה אתה מתקין לי צמיג סיני, בוא נשים את הגודייר מטנדר שלי בחניה, עדיף!"

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Ooga כתב:

כל מה שרשמת פה זה בליל של שטויות.

כל חברה מייצרת בהתאם לדרישות השוק, ולכל החברות הגדולות יש צמיגים טובים, ויש צמיגים זבל למדינות עולם שלישי. מייצרים מה שנמכר (כי אחרת החברה לא תשאר גדולה להרבה זמן).

משווים דגמים, לא חברות. נקודה.

ל  GT radial שהיא חברה סינית למהדרין (עם ליין מאוד זול פה בארץ) יש צמיגי מירוצים שמותקנים בתחרויות. באמת רוצה לראות את הנהג שאומר למנהל שלו "עזוב אחי מה אתה מתקין לי צמיג סיני, בוא נשים את הגודייר מטנדר שלי בחניה, עדיף!"

אז בוא תשווה לי דגם של קונטי פרימיום קוןנטקט 6 או פרימסי 4 לסיני ושיהיה עם אותם נתונים, בבקשה אני מחכה.

אני בטוח ב100 אחוז שהיית לוקח חברה מוכרת "עם אותם נתונים" מאשר סיני שלא משנה איזה חברה הוא, אין מה לעשות בחיים לא ראיתי מרצדס או במו או כל רכב על אחר נועל צמיגים סיניים למרות שיש להם צמיגי ספורט אז דיי עם התמימות

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין "ייצור בסין" ו"עיצוב/תכנון" בסין.

בכל אופן, שכל אחד יעשה את השיקולים שלו. ההבדל מבחינתי בין הצמיגים המובילים הוא זניח כך שאני תמיד לוקח את הכי טוב שיש (פחות שתי ארוחות במקדונדל'ס).

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין

אייפון מיוצר בסין כי בטח זה זול ושימושי לייצור אבל התכנון לא.

יכול להיות שזה רק אצלי, אבל בפן הבטיחותי אין ספק שעדיף חברה מוכרת, כנל ברקסים שבכל מקום דוחפים סיני ומוטות בולמים וכל חלקי מתלים חשובים, בכל מקרה פותח הנושא כבר קנה צמיגים ככה שזה לא רלוונטי לפחות בשבילו.

PEUGEOT 206XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...