Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלק מהול ב 2020 ייתכן?

Jenek
שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אצלי, אחרי שנגמר הדלק, ותידלקתי בתחנה הקבוע, רכב חזר להתניע בחצי נגיעה. 

אולי הדלק לא היה לטעמו.. 

עריכה אחרונה על ידי Jenek
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר כזה דלק חורף ודלק קיץ, בגלל הקורונה חלק מהתחנות נתקעו עם דלק חורף והוא לא מתאים לקיץ כמובן, יכול להיות שזאת הבעיה, אם אתם רוצים לדעת בוודאות אתם יכולים לשלוח תלונה מקוונת באתר מנהל הדלק ולבקש שיבדקו.

בתאריך 11.8.2020 בשעה 12:28, קורן בן אשר כתב:

לגבי תחנות מהרשתות הגדולות שמופיעות ברשימה, יש תחנות מסויימות ששמן מופיע שוב ושוב בדו"חות הללו.

יש אגב רשת אחת שלמיטב זכרוני לא ראיתי אף תחנה שלה ברשימות אף פעם. מתחיל בטית ונגמר בנון סופית.

רק שם אני מתדלק.

בתאריך 11.8.2020 בשעה 07:43, Igalz כתב:

אגדה אורבנית שמקורה כניראה באהבה של הישראלים להלקאה עצמית. איכות הדלק בארץ מצויינת.

במיוחד בשבילך:

הנה עוד כמה בדיקות מדגמיות ששמרתי מהשנים האחרונות (יש קצת אי רציפות, מי שסקרן יכול לחפש בשרשורים שהעלתי את הקבצים החסרים):

דלק לא תקני אוקטובר 2019.pdf דלק לא תקני אפריל 20.pdf דלק לא תקני יולי 20 משוחזר.pdf דלק לא תקני אוקטובר 18.pdf דלק לא תקני פברואר 2018 .pdf

Fuel_not_standart_august_2020.pdf

עריכה אחרונה על ידי lei1989
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, lei1989 כתב:

במיוחד בשבילך

תודה, אבל אני מדבר על הכלל, ואתה מצביע לי על היוצאים מהכלל. יש לך סטטיסטיקה כמה תחנות נבדקו בסך הכל? באיזה אחוז מהנבדקות נמצאו חריגות? בכמה מהתחנות נמצא שמספר האוקטן דווקא גבוה בהרבה מהנקוב?

אני עומד מאחורי האמירה שלי, בממוצע איכות הדלק בארץ מצויינת וגם המנועים הרגישים ביותר לאיכות הדלק, דוגמת מנועי ההזרקה הישירה, נוסעים בארץ ללא שום בעיה ומאריכים חיים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Igalz כתב:

תודה, אבל אני מדבר על הכלל, ואתה מצביע לי על היוצאים מהכלל. יש לך סטטיסטיקה כמה תחנות נבדקו בסך הכל? באיזה אחוז מהנבדקות נמצאו חריגות? בכמה מהתחנות נמצא שמספר האוקטן דווקא גבוה בהרבה מהנקוב?

אני עומד מאחורי האמירה שלי, בממוצע איכות הדלק בארץ מצויינת וגם המנועים הרגישים ביותר לאיכות הדלק, דוגמת מנועי ההזרקה הישירה, נוסעים בארץ ללא שום בעיה ומאריכים חיים

"בממוצע איכות הדלק בארץ מצויינת" על סמך איזה "נתונים" אתה "מביא" "עובדה" כזאת? ועוד ממוצע? אהבתי...

אין לך מושג בנתונים...

אני עוקב אחרי הבדיקות האלו כמעט 8 שנים, בזמן הזה נבדקו בבדיקות מדגמיות כ-320 תחנות מתוך 1223 שקיימות היום (לפני 8 שנים היו הרבה פחות כמובן), בכל מה שנבדק היו חריגות וזה המון!!! יותר מרבע, רק פעם אחת נתקלתי בבדיקה של תחנה שמכרה דלק עם אוקטן גבוהה מהתקן, בדיקה מתאריך 19.5.2020, ברוב מכריע של המקרים שמדובר בבנזין האוקטן היה נמוך יותר מהתקן, בחלק קטן מהמקרים בבנזין היה מים.

אז שוב פעם, אין לך מושג בנתונים ואין לך מושג על מה אתה מדבר...

"קח" עוד קצת תחנות שמוכרות דלק לא תקני, מתוך תביעה יצוגית שהוגשה בפברואר השנה.

20200209-135748.pdf

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
Detailer.gif
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסמך מעניין מאוד ומעיד שיש בעיה ומגמה עם דלקים לא תקינים בתחנות דלק.

מעניין למה לא בדקו אך פעם אוקטן 98.

אישית אני גם מרגיש לפעמים הבדלים קטנים בנסיעה לאחר תדלוקים במקומות שונים, אבל רק ברכבי בנזין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם תדלקתי בתחנה שעמוסה בנהגי מונית במרכז תל אביב, כל השבוע שלאחר מכן הבהבה לי לסירוגין נורת מים בסולר.

לא תדלקתי שם יותר מעולם. זה למי שאמר שלנהגי מוניות יש ידע ונסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 11.8.2020 בשעה 11:13, פבל כתב:

יש למי מכם נתונים על ההאשמות שאתם מפריחים כאן? כי אנחנו לא אוהבים את הסגנון הזה.

הודעות נוספות בסגנון יקבלו יחס ניהולי אוהב (להזכירכם, אחד מכללי הפורום אומר "כאשר אתם עונים ללא ידע, אתם טועים, מטעים ועלולים לגרום נזק למי ששאל את השאלה:
בעניינים מקצועיים: רכישת רכב, סוגיות טכניות, טכניקת נהיגה, עניינים משפטיים, ענייני כספים ומימון ועוד - תשובה חייבת להיות מבוססת ומנומקת").

אז עכשיו יש ידיעה רשמית על רשת עבריינים כבדים שבין שאר מעלליהם עסקו באופן נרחב במהילת דלקים. 

ציטוטים נבחרים:

ציטוט

מכרו דלק מהול בתחנות: רשת עבריינים נעצרה בירושלים

על פי החשד, כ-30 חשודים פרצו לכ-200 חברות והעבירו את רישום החברות על שמם כדי שיוכלו להנפיק חשבוניות מזויפות. בנוסף, הם מכרו דלק מהול וגרמו לנזק של מאות רכבים. היקף העבירה: 700 מיליון שקלים

ציטוט

על פי החשד הם רכשו דלקים, מהלו אותם ולאחר מכן מכרו אותם. במהלך החודשים האחרונים המשטרה דגמה תחנות דלק וגילתה שהדלקים שנמצאו באותן תחנות אינם תקינים. "יש בכך סיכון גדול לצרכנים, זיהום סביבתי", אמרו במשטרה. במסגרת החקירה נתפסו עד עתה ב-6 תחנות דלק מיכליות והאנגרים של דלקים לא תקינים. בעקבות זאת, המשטרה סגרה את המשאבות שסיפקו את הדלק המהול, וכלל התחנות כרגע נמצאות בבדיקה. מדובר במאות רכבים שנפגעו.

לכתבה המלאה:

https://jerusalem.mynet.co.il/local_news/article/HJQC8LXEv

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתדלק בתחנת דלק שצמודה למקס סטוק ומאז נדלקה לי נורת בדוק מנוע.לאחר מעבר לתדלוק בתחנת מיקה הנורה הפסיקה להופיע.לא חוזר לשם.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.8.2020 בשעה 13:51, ch2856 כתב:

אתה יודע אם יש בכלל סנקציה כלכלית לתחנות כאלו? כי נדמה לי שהם בודקים וזה נחמד אבל עולם כמנהגו נוהג.

בתאריך 12.8.2020 בשעה 10:46, yofi-keves כתב:

בדו״ח הנ״ל מופיעות 16 תחנות, פעמיים מופיעה התחנה אלעוברה, פז ברהט - מסקנה - עד שיוכח אחרת, להיזהר!

כנ״ל תחנת הדלק מצדה בראשון לציון.

801032682_WhatsAppImage2020-10-01at02_29_37.thumb.jpeg.619de1c0e9afb0572c7097e84c1cd5f5.jpeg

מצדה, היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שיש מהילה אפילו הראו מחקרים. אני מתדלק בתחנה קבועה ומידי פעם בתחנה אחרת. כשאני משנה המנוע מקרטע כשהוא קר , בדוק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1295 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...