Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר מזגן לפורד פוקוס 2008

yaniv572
שימו לב! השרשור הזה בן 1301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין לרכוש ולהחליף עצמאית פילטר מזגן לפורד פוקוס 2008.

מצאתי המון חנויות חלפים, אך רק ב"אבי חלקי חילוף" היו פילטרים לא מחברות סיניות ( maleh ועוד אחת).

האם ההתעקשות שלי על "לא סיני" בפילטר מזגן נכונה? 

ההפרש במחיר לטעמי זעום (50 שח) ואם זה אומר שננשום אוויר נקי יותר - לי זה נשמע שווה.

הבעיה היחידה עם "אבי חלקי חילוף" זה המיקום (לא ממש רחוק, אבל לא אפשרי באמצע שבוע להגיע לשם).

האם יש המלצה על עוד מקום באזור בני ברק/רמת גן/חולון?

עשיתי טלפונים ללא מעט אבל כולם מחזיקים רק סיני.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ההתעקשות על פילטר מחברה ידועה הוא דיי במקום.

מה גם שהפרש המחירים (שהוא אולי גם אפילו עלות פילטר זול) לא גבוה.

איני מכיר את החברה שציינת (אולי אחרים כן ויוכלו לשתף).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, yaniv572 כתב:

היי,

אני מעוניין לרכוש ולהחליף עצמאית פילטר מזגן לפורד פוקוס 2008.

מצאתי המון חנויות חלפים, אך רק ב"אבי חלקי חילוף" היו פילטרים לא מחברות סיניות ( maleh ועוד אחת).

האם ההתעקשות שלי על "לא סיני" בפילטר מזגן נכונה? 

ההפרש במחיר לטעמי זעום (50 שח) ואם זה אומר שננשום אוויר נקי יותר - לי זה נשמע שווה.

הבעיה היחידה עם "אבי חלקי חילוף" זה המיקום (לא ממש רחוק, אבל לא אפשרי באמצע שבוע להגיע לשם).

האם יש המלצה על עוד מקום באזור בני ברק/רמת גן/חולון?

עשיתי טלפונים ללא מעט אבל כולם מחזיקים רק סיני.

תודה

השאלה איזה פילטר הציעו לך. לרכבך קיימים 2 סוגים עיקריים של פילטר למזגן. אחד מסנן רגיל והשני מסנן פחם פעיל שהינו יותר אפקטיבי בסינון מזהמים ומחירו עשוי להיות פי2-3.

ראה דוגמא להמחשה:

פילטר פחם פעיל תוצרת MANN

https://www.ebay.com/itm/FILTRE-DE-CABINE-MANN-FILTER-CUK-2440/264799148403?epid=4018351229&hash=item3da7425973:g:0b4AAOSwDl9fEYn6

בכול מקרה לדעתי תוכל לרכוש או להזמין פילטר מתאים באוטוסטור חולון.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב"אבי חלקי חילוף" היה מסנן  של mahle עם מסנן פחם פעיל ב 100 שח.

אני אנסה לבדוק גם בחולון, למרות שיכול להיות שבשישי יסתדר לי לנסוע לרחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

רק מעדכן למען צופי העתיד.

אכן רכשתי את הפילטר שרשום מעלה. ביצעתי את ההחלפה לבד (לא מבין מי המהנדס שחשב על המיקום הזה...). לקח בסיביבות השעה וחצי וכלל המון פיתולים של הגוף (השתמשתי בצ'יטים שאת הברגים של המכסה פילטר הוצאתי עם מברגה).

השתמשתי בסט ראצ'ט 1/4. התלבטתי הרבה אם לרכוש 3/8 ומזל- אני חושב שהעבודה שם עם ידית גדולה יותר הייתה הופכת להרבה יותר מאתגרת בסביבת הדוושות.

צריך בוקסות 10 (לדוושה) ו 7(למכסה של הפילטר עצמו).

הפילטר שיצא היה חסום לחלוטין, בטוח שאנחנו לא החלפנו אותו (6 שנים שהרכב אצלנו) ולא יודע מתי החליפו.

זרימת האוויר השתפרה פלאים (אפשר להגיד אפילו 50 אחוזים) - לפני כן אפילו על עוצמה 4 הרכב לא היה מתקרר, היום עוצמה 3 מספיקה לקרר את הרכב ו 2 כדי שישאר קריר.

שורה תחתונה - סהכ 200 שח כאשר הסט בוקסות (שגם עלה 100 שח) יכול לשמש אותי גם לעתיד, כניראה זול ב 20-30 אחוז מכל מוסך שהייתי הולך אליו שיבצע את העבודה.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...