Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריכה ביתית לימי קורונה

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שהילדים משתגעים כבר, הוטל עליי לקנות בריכה ביתית לילדים (13,11,8). מחפש משהו בינוני (עד 2.5 מטר) מאילוצי מקום. כ-500 ש"ח לפני אביזרים.

לפי האתרים, אני לא לבד. רוב הבריכות המלבניות עם עמודים "אזלו מהמלאי". שמתי עיני על בריכות עגולות ("שפה מתנפחת") בקוטר כ- 2.5 מטר. כ-300 ש"ח לפני אביזרים.

אשמח לשמוע אזהרות והמלצות מבעלי ניסיון בתחום.

תודה!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אתה מחפש לקנות גיגית.

זה סבבה לילדים קטנים, אבל לדעתי בגילאים שציינת, הגודל הזה יימאס מהר מאוד.

אפילו בריכות של 2.5 על 4 מאוד מוגבלות בעומק המים.

אולי אקדחי מים במקום? אותו לכלוך, פחות מסוכן, פחות תחזוקה :-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק ומציע פתרון כלשהוא גם אצלנו נפל הפור והוחלט לבנות בגינה שכשוכית לימי הקיץ. הרעיון שעלה הוא שימוש במיכל קוביה, 1000 ליטר. כמובן שחצוי לחצי. הבעיה העיקרית שלא ניתן לקפל את הבריכה הזו כמו מה שהוצע למעלה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yuvk כתב:

מיכל מטר על מטר, עומק 50 ס"מ? מתאים לפעוטות. קנה בריכה מתנפחת בכ-100 ש"ח במקום. יהיה יותר סימפטי ומרווח.

אנחנו נעשה 10 ס"מ.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוד שלי יש ילדים סביב הגילאים של הילדים שלך ולאחרונה קנה בריכה סדר גודל (אינני זוכר במדיוק) 2.5*4.5 ובעומק 80 ס"מ.

קשה לי לחשוב על משהו קטן יותר שהם יהנו בו.

יש לי במשפחה מישהו שגם מחזיק בריכה עגולה קוטר 3 מטר, אבל זה משמש מבוגרים שסתם רוצים לשבת במים ולא יותר.

ילדים צריכים מרחב, אז כדאי לך לשקול את זה.

בנוסף, חפש בשוק היד השניה. יש שם מציאות וזה יוזיל לך משמעותית את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא הייתי ממליץ על ברכות כאלו (אינטקס וחבריו) יד שניה. הדברים האלו לא שורדים יותר מעונה או 2 ריאלית (חוץ מדגמים גדולים יותר סמי קבועים - אבל בטח לא הליין שאתה מדבר עליו - האיזיסט.

אנחנו בדיוק השנה לפני כמה חודשים עשינו דבר דומה - בהתחלה הבאנו אחת שהיא 12 פיט (4 מטר עם עמודים) אבל היתה לנו גדולה מדי לחלק המרוצף בגינה ולא רצינו להרוג חתיכה מהדשא. בסוף מכרנו (ברווח) וקנינו (ביוקר) אחת של 2.5 מטר (8 פיט) ובגובה של 30״ - איזיסט.

זה אחלה גיגית משודרגת ומשמש את הילדים שנכנסים אליה ומבלים קצת זמן פעם ביומיים בערך.

אבל הילדים שלי משמעותית צעירים יותר - 7 , 5 ו3 (שנכנס עם וסט. וכמובן הכל עם השגחת הורים)

שים לב שפילטר וקצת כימיקלים זה ח ו ב ה ! (וערכות בדיקה של המים).

אחרת המים יהפכו לגיפה שאין לתאר ממש מהר. וצריך גם קצת אביזרים מעבר (לנקות את המים וכו). תזמין מראש 3-4 פילטרים ותוציא ותשטוף אותם כל שבוע.

עכשיו אני לא יודע מה המצב אצלכם - הבריכות האלו עם פילטר בד״כ 50-60 דולר , עכשיו אם תמצא בפי 2 - הרווחת.

סה״כ כולל אביזרים וכימיקלים כנראה הוצאתי 200 דולר אבל היה שווה לזמן שהם מבלים בה. זה עוד משהו לשמור על השפיות.

בתמונה - קרימינלים 😂

3A0C5ABF-3270-406C-9344-AEE22DAA0F16.jpeg

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא הייתי ממליץ על ברכות כאלו (אינטקס וחבריו) יד שניה. הדברים האלו לא שורדים יותר מעונה או 2 ריאלית (חוץ מדגמים גדולים יותר סמי קבועים - אבל בטח לא הליין שאתה מדבר עליו - האיזיסט.

יש לי בריכה סינית bestway 3*2m שזו השנה השישית שאנו פורסים אותה לשימוש.
כל שנה מפסח עד סוכות.

הטיפול הבריכה הוא:
שמירה על רמת כלור תקינה (מכניס טבליה של כלור ל3 ימים בשבוע (מוציא גם אם לא נגמרה)
פילטר עובד כל שעתיים לשעתיים
ניקוי פילטר פעם בשבוע, החלפה כל 4-6 שבועות
אלגציד פעם בשבוע
כיסוי כל הזמן.

מים צלולים, אין ירוקת וככה זה עובד לי 6 שנים

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

• רעיון טוב! 2

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע - זה לא מה ששמעתי מהרבה חברים פה.

עדיין לא הייתי קונה כזו יד שניה - כי אין לך שום דרך לבדוק את זה בלי שהיא תיהיה מלאה.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...