Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לרכב 7 מקומות

yaeln
שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

תודה מראש לכל המשיבים .

מחפשים המלצה לרכב 7 מקומות בתקציב של פחות או יותר 80000₪.חשוב לנו אמינות, צריכת דלק - רוב הנסיעות בתוך העיר, אחת לחודשיים בערך נוסעים מירושלים לצפון . מתלבטים בין טויוטה ורסו, מאזדה 5, פריוס + (יודעים שכנראה יותר יקר), מיצובישי אאוטלנדר ואם יש רעיונות נוספים נשמח לשמוע, חשבנו על שנתון 2015

תודה רבה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהמאזדה 5 כולן מתאימות לדרישה 

הפריוס די נדירה אבל תחסוך בצריכת הדלק. 

ורסו מצויינת ומאוד נוחה בתימרונים בתוך העיר (לא ארוכה מידי ). 

אאוטלנדר הוא הג'יפון היחיד כאן, מאוד נפוץ, אבל יש לו שורה שניה בעייתית שלא מתאימה לשלושה. גם אין פתחי מיזוג מאחור. 

• רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על סיטרואן פיקאסו C4 2015 ומעלה.
אני יודע שאין לסיטרואן שם טוב בישראל, וכמובן שהיא לא אמינה כמו טויוטה, אבל היא לדעתי חלופה הרבה יותר טובה במחיר זול משמעותית.
בלי להבין הרבה, תכנס לתא הנהג של  פיקאסו ואח"כ תעבור לורסו או אאוטלנדר, ואני מניח שתבין לבד את ההבדל הטכנולוגי העצום בין החברות.
בנוסף, אם תעבור לשורת המושבים השנייה, תבחין שבסיטרואן כל כיסא הוא מושב בפני עצמו, לעומת שלישיית מושבים בטויוטה/אאוטלנדר, שזה אומר שבסיטרואן יש מרווח אחורי הרבה גדול יותר.
בנוסף, בסיטרואן יש פתח למזגן גם בשורה השנייה, מה שאין בטויוטה או באאוטלנדר.
כמו כן, גם שורת המושבים השלישית  של הסיטרואן היא יחסית הכי גדולה לעומות טויוטה ואאוטלנדר.
ואם כל זה לא מספיק, הסיטרואן זולה בכ-20% מטויוטה ואאולטנדר.
ולסיום הפיקאסו 2015 זכתה בתואר המיניואן של השנה באירופה.
לאור כל הנתונים האלה אני בחרתי בסיטרואן ומאוד נהנה ממנה.
אסיים ואציין, כי אמנם ירידת הערך של הפיקאסו יותר גדולה, אבל כאמור ממילא אתה רוכש אותה בהנחה משמעותית ביחס לאחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, ofiros1 כתב:

ממליץ בחום על סיטרואן פיקאסו C4 2015 ומעלה.

מדהים שפיקאסו 2012 נמכרת בישראל בסביבות 10-12K ש"ח (ראה יד 2)

כנראה שבשנים מתקדמים יותר היא השתפרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים של סיטרואן החל משנת  2015 ואילך יש מנועים חדשים ושונים, מאלו של השנים טרם לכן. 
לכן אי אפשר להשוות בין הרכבים לפני 2015 ובין הרכבים של 2015 ומעלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ofiros1 כתב:

בנוסף, אם תעבור לשורת המושבים השנייה, תבחין שבסיטרואן כל כיסא הוא מושב בפני עצמו, לעומת שלישיית מושבים בטויוטה/אאוטלנדר, שזה אומר שבסיטרואן יש מרווח אחורי הרבה גדול יותר.

בטויוטה ורסו כל כסא הוא מושב בפני עצמו (עם מסילה נפרדת שאפשר לקחת אותו קדימה או אחורה). אני גם מחפש רכבים כאלו (בתקציב טיפה יותר גבוה), והלכתי לראות בעיניים. יש גם את הקיה קרנס שיותר צפופה מהורסו, אבל גם שם כל מושב בפני עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, noam_h כתב:

בטויוטה ורסו כל כסא הוא מושב בפני עצמו (עם מסילה נפרדת שאפשר לקחת אותו קדימה או אחורה). אני גם מחפש רכבים כאלו (בתקציב טיפה יותר גבוה), והלכתי לראות בעיניים. יש גם את הקיה קרנס שיותר צפופה מהורסו, אבל גם שם כל מושב בפני עצמו.

אתה בטוח? גם בשנים 2015-2016? כי למיטב זכרוני זה לא היה, אבל יכול להיות שאני טועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...