Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי פוקוס, אך תקוע על הצבע

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בחור מחיפה בשם אורן שמומלץ בפורום דיטיילינג. כנס לדביקים ראה דיטיילר ממולץ. מחיר ppf נע בין 8k ל 12k  לרכב שלם, ויש יותר יקרים. אך מדובר על הגנה הכי טובה מכל הבחינות וגם מראה ייחודי של ברק. (מסובב ראשים)

ציפוי יעלה חצי אפילו פחות בתלות מצב הצבע, וסוג הציפוי. כלומר, בין 1800 שח וצפונה. ( אפשר להגיע גם ל 4.5k בשקט )

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, robertf כתב:

אם כך אתן למישהו מהצפונים לענות, כי אני מכיר יותר במרכז (רעננה-אשדוד ככה...).

Sent from my iPhone using Tapatalk

פנק אותנו, הדרומיים 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי המתנה ארוכה, הוזמנה פוקוס ST Line בצבע אפור מגנטי, שאמורה להימסר השבוע.

האם מי מכם שהזמין כבר קיבל? אשמח לרשמים ממעמד המסירה.

בהחלט מתכוון לבצע ציפוי נאנו, ואולי גם PPF לפגושים, אשמח להמלצות של מי מכם המכיר בעלי מקצוע מומלצים באזור המרכז.

נסיעות טובות ובטוחות לכולם.

עריכה אחרונה על ידי hemi

Hemi, זה השם. כמו ה-מנוע של קרייזלר.

פלימות' פיורי גראן סדאן הרדטופ 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז PPF אומנות הציפוי בחולון תותחים ממש, ויש לי ניסיון מעולה איתם (לאחר ניסיון או שניים פחות טובים elsewhere...)

עם נאנו יש לי לא מעט ניסיון, ולצערי אני גם רואה לא מעט שרלטנים בתחום (פייסבוק מלאה בכאלה שמבטיחים הגנות שנאנו פשוט לא יודע לעשות).

יש שני תותחים שאני יכול להמליץ עליהם. אחד זה שלומי אדרת אבל אני לא סגור על זה שהוא עושה את זה כרגע (את המקום בחולון סגר) והשני זה בחור בשם דניאל גורביץ׳ באשדוד, שאם אגיד שהיריעה פה קצרה מלהכיל את המחמאות שאני יכול להרעיף על הבחור הזה אני לא אגזים. מקצועי, פדנט ואכפתי ברמות שטרם נתקלתי בהם.

מי שרוצה שירגיש חופשי לשלוח לי הודעה פרטית ואעביר את הפרטים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בדביק בדיטיילינג את כל הפרטים על דניאל וגם על שלומי.לצערי כרגע שלומי בהפסקה מכל מיני סיבות. מקווה שיחזור במהרה לעסוק בתחום, כי הוא עושה את זה בצורה מופלאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, מכיר את הסיבות ששלומי בהפסקה ומקווה מאוד גם שיחזור. אני חייב לציין שדניאל לא פחות מקצועי ממנו, לא פחות אכפתי, בעל מוסר עבודה נדיר במחוזותינו, ובטוח לא פחות פדנט (אולי יותר...).

בואו נגיד שמי שמחפש להכניס את הרכב לכמה שעות ולעוף משם, לא שלומי ולא דניאל הפיתרון עבורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, חברים.

את שלומי אדרת אני מכיר, ובעבר גם רכב שלי עבר תחת ידיו המקצועיות להפליא.

אני יודע שהוא בהפסקה, לכן תודה על ההמלצה הנוספת.

Hemi, זה השם. כמו ה-מנוע של קרייזלר.

פלימות' פיורי גראן סדאן הרדטופ 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם דניאל לא מזמן כדי לעשות טיפול דיטיילינג לרכב שלי. לא כי אני לא יודע לעשות לבד, אלא כי אני רוצה ציפוי ננו ואין לי אפשרות מבחינת מקום סגור. בינתיים עשיתי טיפול לבד אך קשה להגיע לתוצאות גבוהות עם פוליש ידני.

חוץ מזה רוצה להתפנק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.6.2020 בשעה 22:14, wildlands2019 כתב:

אני יודע שהג'נט הגדול מגיע עם ה st line x, ולא הרגילה, ובינתיים קראתי מבחן על הstline x שטענו שהנוחות נפגעת מג'נט ה18 וזה נוקשה מדי.

לא הצלחתי להבין את הכוונה שלך כאן, יכול להסביר בבקשה?

https://www.ford.co.il/Uploads//ProductPage/Management/Mifrat/200577 26258 Ford Focus Hatchback ST 2020(split) 27-5-2020.pdf

באיזה צבע הרכב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קיבלתי את הרכב, ועכשיו אני עוד יותר מרוצה מההחלטה על הצבע, נראה פשוט פגז.

סליחה על איכות התמונות, פשוט יש לי בעיה במצלמה, חטפה חבטה רצינית.

תמונות בשבש ובצל.

IMG_20200701_171751.jpg

IMG_20200701_171805.jpg

ba065841-921c-464a-b5c9-810b9367013e.jpg

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

הרכב נראה טוב מאד.

נראה שהתמונות של הצבע בשמש לא תואמות את המציאות, הצבע נראה כחול מירוצים.

הצבע בצל יפה, חשבתי שהוא יראה פחות יפה. אבל בצבע הזה הרכב נראה סולידי ולא ספורטיבי כמו כחול המירוצים. 

דרך אגב אני לא הייתי מתדלק בתחנות דלק כאלה אלא רק בחברות הגדולות פז, דלק, תן כיוצ"ב

עריכה אחרונה על ידי green
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...