Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטראז' במקור ליסינג/צה"ל ב- 20K - מציאה או מלכודת?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לחבר קצין כזו (או הייתה עד לא מזמן לפחות). לא הייתי קונה כזו עם עבר לא ידוע ביותר מ 10 בחיים. מתחת לזה אולי שווה את ההימור.

אם יש לך 20 אלף מיותרים, יש לי גולף עם פחות קילומטרג' שטופלה טוב בהרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אישית לא מחזיק מיצובישי אטראז' אבל יש לי כמה שאלות א. מדוע רעש המנוע שלו הוא נוראי (כנ"ל לגבי מיקרה)

ב. מדוע משדכים לרכב רחב מנוע 1.200 שסוחב עליות לא הכי הכי..

הספייס סטאר טובה ונחשבת שקטה וחסכונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבא התחיל 'לחלק' אותן כשהייתי בסוף השירות שלי, לא הבנתי בהתחלה מה הפח אשפה המרעיש הזה, מעבר לכך שכנראה רובן היו מונעות בחניות צבאיות מחוץ למשרדים במשך 60 70 אחוז מהיום, כי אנשים לא היו מכבים את המנוע, שהמזגן יעבוד... 

ב20 אלף זה מחיר לא רציני, כי אפשר לקנות רכבים טובים יותר עם קמ נמוך מפרטי שנה אחת אחורה בתקציב הזה.

הרכבים האלו עברו גיהינום כבר יותר מכל רכב אחר. בעשיריה עוד אפשר להגיד שזה הימור ששווה לקחת. אבל עשרים? הצחקתם אותי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, פבל כתב:

אני לא אגיב לגבי המצב של המכוניות המשומשות. אני מניח שכמו בכל דבר בעולם, יש ספקטרום - החל ממכוניות כמו זו של בעלה של חברה של אשתי שנוסע בעיקר בתוך תל אביב ולהורים בצפון ועד מכוניות שנראות כמו הדימקס שנהגתי עליה באחד המילואימים האחרונים שלי, שאחרי 130 ומשהו אלף ק"מ, רק רציתי לקחת אותה לאיזו דיונה מאחורי צאלים ולגאול אותה מייסוריה. 

האטראג' באופן כללי... איך אומר זאת בעדינות? היא גורמת לספייס סטאר מההודעה של @GhostBuster להרגיש כמו פרי האהבה של C63 עם בנטלי מולסאן. למיטב זכרוני, האטראז' היא המכונית הכי גרועה שיצא לי לנהוג בה. ובפער לא קטן. ונהגתי בכמה וכמה מכוניות לא מאוד טובות.

לא הייתי מנסח טוב יותר.

אני ממתין ליום בו יקחו את פח האשפה הזה מאישתי ויתנו לה משהו נורמלי ( נשתדל לקבל איביזה ששם הבעיה אחרת- תא מטען קטן שעשוי לאלץ אותי להצטרף לעולם הסדאן בקונסטלציה מסויימת)

אגב הרכב של אישתי שנת 2015 עם 70 אלף ק"מ מהסיבה הפשוטה שאנחנו כמעט לא משתמשים בו .משמש לה לבית עבודה בלבד , כל הנסיעות המשפחתיות עם הרכב שלי למרות שיש ליסינג בבית. בטח יילך מעל המחירון בגלל קמ נמוך :-D 

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • מצחיק 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, EliC25 כתב:

מעבר לכך שכנראה רובן היו מונעות בחניות צבאיות מחוץ למשרדים במשך 60 70 אחוז מהיום, כי אנשים לא היו מכבים את המנוע, שהמזגן יעבוד... 

הקטע הזה בצבא היה מטמטם אותי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לעובדה שזאת זוועה מוטורית,אפשר למצוא טובות.

שכן שלי,טייס ח"א, נסע באטראז' ושמר עליה מאד יפה.

אבל ככלל,המחיר גבוה מדי עבור רכב צבאי.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאטראז' בכללי היא מלכודת.

סרטון של Doug DeMuro שמסביר למה המיראג' (ספייס סטאר) היא המכונית הכי גרועה/זולה בעולם, שזה פחות או יותר אותו רכב.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם מפונקים - צריך להחזיר אתכם לשנות ה-70 וה-80 כשהיה עודף ביקוש עצום למשומשות והרבה מאד אנשים עם תקציב מוגבל קנו כרמל משופץ (צבאי לשעבר) מ"רכב ישראלי" ביפו, ושמחו מאד שהיה להם במה לנסוע 😜

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, אייל כתב:

לא הייתי מנסח טוב יותר.

אני ממתין ליום בו יקחו את פח האשפה הזה מאישתי ויתנו לה משהו נורמלי ( נשתדל לקבל איביזה ששם הבעיה אחרת- תא מטען קטן שעשוי לאלץ אותי להצטרף לעולם הסדאן בקונסטלציה מסויימת)

אגב הרכב של אישתי שנת 2015 עם 70 אלף ק"מ מהסיבה הפשוטה שאנחנו כמעט לא משתמשים בו .משמש לה לבית עבודה בלבד , כל הנסיעות המשפחתיות עם הרכב שלי למרות שיש ליסינג בבית. בטח יילך מעל המחירון בגלל קמ נמוך :-D 

תא המטען של האיביזה עד כדי כך קטן?
משירותי הצבאי אני זוכר את תא המטען של האטראז' כסתם סדאן קטנה, כסא תינוק נכנס אחרי שאתה מתפתל קצת בגלל הצורה המוזרה של תא המטען ופתח העמסה לא נוח בעליל.
היתרון הגדול בהאצ'בק זה פתח העמסה גדול והעובדה שיש לך X ליטר במצב ה"רגיל", בערך עוד 30 אחוז אם מפרקים את המגש ובערך פי 3 מזה עם מושבים מקופלים, כשאתה צריך להוביל משהו גדול ומגושם שעל סדאן היית חולם להוביל אולי עם גגון (ואז אני מדמיין את הנדנוד של האטראז' עם משהו כבד על הגג...).
בכלל, מעבר למחיר טיפה זול יותר - איזה יתרון פרקטי לעזאזל יש לסדאן? למד אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, המחליף כתב:

אני אישית לא מחזיק מיצובישי אטראז' אבל יש לי כמה שאלות א. מדוע רעש המנוע שלו הוא נוראי (כנ"ל לגבי מיקרה)

ב. מדוע משדכים לרכב רחב מנוע 1.200 שסוחב עליות לא הכי הכי..

הספייס סטאר טובה ונחשבת שקטה וחסכונית

אטראג היא בעצם ספייס סטאר גדולה יותר ומרווחת יותר.

הספייס סטאר ממש לא נחשבת לשקטה, חסכונית כן.

הרעש נובע עקב גיר רציף ובידוד לקוי.

• מעניין 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות רכב שהיה בצבא לא מומלץ.

תחפש ביד 2 ותראה מספיק מציאות.

תחפש את הגרסה עם הבקרת שיוט והמולטימדיה.

בעיקרון הרכב מאוד חסכוני ואמין, יש נטייה  להחליף רפידות מוקדם בגלל שחיקה (אין כמעט עצירת מנוע).

אם לא מעניין אותך מרוצי רכב , ואתה רוצה לנסוע בשלווה, זה הרכב בשבילך.

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, yosilogen כתב:

לקנות רכב שהיה בצבא לא מומלץ.

תחפש ביד 2 ותראה מספיק מציאות.

תחפש את הגרסה עם הבקרת שיוט והמולטימדיה.

בעיקרון הרכב מאוד חסכוני ואמין, יש נטייה  להחליף רפידות מוקדם בגלל שחיקה (אין כמעט עצירת מנוע).

אם לא מעניין אותך מרוצי רכב או בטיחות, ואתה רוצה לנסוע בשלווה מפני הפתעות במוסך או בתחנת הדלק, זה הרכב בשבילך.

תיקנתי.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, yosilogen כתב:

אם לא מעניין אותך מרוצי רכב , ואתה רוצה לנסוע בשלווה, זה הרכב בשבילך.

לא כל כך, הרכב לא שקט במיוחד.

חוץ מזה, לא צריך "להתעניין במירוצי רכב" כדי לרצות רכב עם ביצועים סבירים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממבט זריז ביד 2 בעשרים אלף אפשר לקנות רנו פלואנס 2013-4 מנוע 1.6 וגיר רציף. אני לא בטוח שהיא תהיה אמינה פחות מאטראז' במילואים והיא וודאי הרבה יותר אוטו. 

לא הייתי פוסל גם פיג'ו 301 או סיטרואן סי עליזה. הן רחוק משלמות מוטורית אבל לעומת האטראז' מדובר בלקסוס וגם כאן מדובר ביחידת הכח האמינה האחרונה של PSA (מנוע NFU משודרג עם גיר AL4 שכבר סיים עם הבעיות בשנים הללו).

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...