Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטראז' במקור ליסינג/צה"ל ב- 20K - מציאה או מלכודת?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 9.6.2020 בשעה 12:35, m3x7r3m3 כתב:

אם וכאשר תגיע ההצעה נראה בכמה.

אבל בהתחשב בזה שהמחירון הלא משוקלל זה בערך 20, וזה רכב חברה שאפילו לא נהג יחיד, לפני הפחתה של צבא, זה לא נשמע לגמרי מנותק.

האלטרנטיבה למכור אותן בסכום כזה זה למכור אותן לברזל או להעמיס את המגרשים שגם ככה עמוסים

יש סעיף בחוזה שמחייב אותם למכור את הרכב בלפחות אחוז הנחה כלשהו,אני דיי בטוח שראיתי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם בלי סעיף כזה כוחות השוק יכתיבו הנחה.

רכב חברה, מרובה נהגים, עבר צבאי, ולרוב גם קילומטראז' גבוה.

המחירון הלא משוקלל נראה ליד זה כמו סתם מספר לא קשור.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ראיתי את הפרסומת הנ"ל של אלדן באוטו:

https://www.auto.co.il/article/roadcartest/133744-pre-owned-auto-mitsubishi-attrage

רמת אמינות של "כתבה" שהיא פשוט מדהימה, מהגימוד של החסרונות(זה בסדר למשפחה) עד לסיפורים על היתרונות של רכישה מאלדן(אחריות! מימון! מעט כסף לאוטו!) ולקינוח - ה"בדיקה" של האטראז' בת ה5 עם ה248 קילומטר בקומפיוטסט עם התוצאה החד משמעית של הבוחן שלא הונדסה בכלל.

אני ממש התביישתי בשם קטלוג הרכב עליו גדלתי על הדבר הזה.

• רעיון טוב! 3

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 אלף לרכב כזה עם אחריות זו אופציה מבורכת.. חסכוני אמין מאובזר עם בגא'ז גדול מה אתם מתלוננים?

נכון שיש שבורות וצריך לדעת ממה להתרחק אבל הם עוברות טיפול בזמן שזה הכי חשוב וגם שמן גיר. במחיר הזה רוב הרכבים בשוק זבל לא מטופלים שבורים ללא אחריות. רכב שיכול לספק צרכים של עבודה, סטודנטים, ועוד.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אדגיש שוב, מנסיון כמובן, ההחלפות במוסך מורשה (קל וחומר במוסך שאינו מורשה יבואן) של שמן גיר הם חלקיות , ולא תואמות לדרישות היצרן(החלפות מלאות בלבד). זה יכול להיות בסדר בטיפול אחד או שניים, אבל לא הייתי נוגע במקל ברכב עם הגיר הזה מעל 150 אלף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, CRuzer669 כתב:

20 אלף לרכב כזה עם אחריות זו אופציה מבורכת.. חסכוני אמין מאובזר עם בגא'ז גדול מה אתם מתלוננים?

נכון שיש שבורות וצריך לדעת ממה להתרחק אבל הם עוברות טיפול בזמן שזה הכי חשוב וגם שמן גיר. במחיר הזה רוב הרכבים בשוק זבל לא מטופלים שבורים ללא אחריות. רכב שיכול לספק צרכים של עבודה, סטודנטים, ועוד.

למה סטודנט צריך רכב עם בגאז' גדול?

רוב הסטודנטים שהיו איתי בלימודים (וגם אני למעשה) היו עם מכוניות מיני וסופר מיני, זה די והותר בזמן התואר.

היחידים שאולי צריכים רכב עם בגאז' גדול זה בעלי משפחות עם ילדים.

אני לא רואה איך אטראז' יכולה להתאים כרכב עבודה לבעל מקצוע. אולי לטכנאי מחשבים או מנעולן. 

זה שהן עברו טיפולים בזמן לא מונע את ההתעללות והיחס המחפיר שחלקן קיבלו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2020 בשעה 23:32, m3x7r3m3 כתב:

גם בלי סעיף כזה כוחות השוק יכתיבו הנחה.

רכב חברה, מרובה נהגים, עבר צבאי, ולרוב גם קילומטראז' גבוה.

המחירון הלא משוקלל נראה ליד זה כמו סתם מספר לא קשור.

רוב כוחות השוק לא יודעים שהרכב היה בצבא בעברו, יבואו יקבלו את הרכב מליסינג נהג יחיד...

שלא נדבר אחרי שהרכב יעבור עוד יד מי יזכור מהיכן הוא הגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימוש סטנדרטי של אטרז' בצבא: עמידה ממושכת עם מזגן (של כמה שעות), נסיעה במאמץ על מנוע קר (נהגים חיילים), חוסר התחשבות טוטלית כלפי הרכב.

בקיצור - לא מציאה בכלל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין, על המגזין שגם אני גדלתי עליו והיה כמודל חיקוי בעיניי, מרגיש לי כמו כתבה ממומנת יותר מדיי, 

לפני מספר שנים, בוחני רכב היו משפילים את הרכב הזה מכל כיוון ופתאום הוא מקבל כתבת יח"צ על כדאיות במחיר הנ"ל (לא מדובר ברכבים שעברו חיים קלים ואני אסביר),

לזכרוני כשהייתי בצבא, אחד הקצינים קרא לרכב הזה "כלוב התהפכות", כי הוא טען שכל פעם שסיבב את ההגה הרגיש שהרכב עומד לאבד שליטה,

באחד הפעמים לקח אותי טרמפ חייל בבסיס, אני לא רוצה אפילו לתאר מה הרכב הזה עבר באותו יום, לחיצות של 0-100, ברקסים, סיגריות, עוד קצת גז ומשחק עם ידית ההילוכים,

וזה רכב אחד מעוד מספר שראיתי.

לא יודע, מבחינתי במחיר הזה, למשפחה עם 3 ילדים, עדיף לרדת קצת בשנים או לעלות קצת בתקציב, לקנות רכב עם קילומטרז סביר יותר ורכב יותר בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי במילואים, יצא לי לדבר עם כמה נגדים, כולם אמרו שצריך קורס נהיגה לרכב הזה כי בכל סיבוב הם מרגישים שהם עוד שניה מתהפכים, וזה עוד היה כשהרכבים היו חדשים עם צמיגים של מותג מוכר ולא עם צמיגים סיניים.

למשפחה עם 3 ילדים אטראז' תהיה מאוד צפופה ואפילו רכב משפחתי יהיה צפוף.

לצורך העניין רנו סניק עם מנוע וגיר של קשקאי (2000 וגיר רציף) יכולה להיות אופציה הרבה יותר טובה למשפחה.

זה ידרוש ירידה בשנתונים בודדים, אבל זה רכב הרבה יותר איכותי ונעים לנסיעה ונהיגה למשפחה ועדיין לא יקר.

מסכים שלמשפחה עדיף רכב בטיחותי יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שחווייתי על בשרי מה חיילים עושים לרכבים ידניים בצבא, בואו נאמר שלא רציתי להיות זה שירכוש את אותו רכב.
למזלם זה ברלינגו שעוד יכול לסחוב את ההתעללות לאורך זמן, אבל זה הרג טוטאלי לרכב. ממש ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, llaavvii כתב:

רוב כוחות השוק לא יודעים שהרכב היה בצבא בעברו, יבואו יקבלו את הרכב מליסינג נהג יחיד...

שלא נדבר אחרי שהרכב יעבור עוד יד מי יזכור מהיכן הוא הגיע.

אם תיקח 1000 יחידות אטראז' ותבדוק היסטוריה שלהן, כנראה 999 מהן היו בצבא.

זה דגם שהוא יהיה כל כך מזוהה עם הצבא שיהיה קשה למחוק את הקישור הזה.

לפני 31 דקות, Pecan כתב:

אחרי שחווייתי על בשרי מה חיילים עושים לרכבים ידניים בצבא, בואו נאמר שלא רציתי להיות זה שירכוש את אותו רכב.
למזלם זה ברלינגו שעוד יכול לסחוב את ההתעללות לאורך זמן, אבל זה הרג טוטאלי לרכב. ממש ככה.

זה לא ידני, זה אוטומטי עם תיבה רציפה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מביכה של אוטו שככל הנראה נכנע גם הוא למשבר הכלכלי ולוקח מה שנותנים.

התמונה של האינטריור לא תואמת את הדגם הצה"לי ובאופן כללי הרכבים שבתמונה צולמו לפני שנמסרו לצבא.

הרכב הזה כן יכול להתאים למחפשי מציאות שמחפשים מקסימום שנתון ואיבזור לשקל בהנחה שהתחנה הבאה שלו זה מכירה לברזל. 

האמת שיש יותר נמוך כזה : לקבל ממקום עבודה שהוא לא הצבא את הרכב הזה וברמת הגימור הנמוכה (שההבדל בינה ל"מפוארת" היה כ1000 ש"ח כחדשה) , ראיתי כמה כאלה. 

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ידני, זה אוטומטי עם תיבה רציפה
ידוע לי, במקרה נתתי דוגמה לחוסר ההתחשבות הטוטאלית ברכבים צבאיים על ידי חיילי חובה שכל שהם רוצים זה לסיים את המשמרת עם הרכב, על כל המשתמע מכך.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.6.2020 בשעה 19:50, פבל כתב:

אני לא אגיב לגבי המצב של המכוניות המשומשות. אני מניח שכמו בכל דבר בעולם, יש ספקטרום - החל ממכוניות כמו זו של בעלה של חברה של אשתי שנוסע בעיקר בתוך תל אביב ולהורים בצפון ועד מכוניות שנראות כמו הדימקס שנהגתי עליה באחד המילואימים האחרונים שלי, שאחרי 130 ומשהו אלף ק"מ, רק רציתי לקחת אותה לאיזו דיונה מאחורי צאלים ולגאול אותה מייסוריה. 

האטראג' באופן כללי... איך אומר זאת בעדינות? היא גורמת לספייס סטאר מההודעה של @GhostBuster להרגיש כמו פרי האהבה של C63 עם בנטלי מולסאן. למיטב זכרוני, האטראז' היא המכונית הכי גרועה שיצא לי לנהוג בה. ובפער לא קטן. ונהגתי בכמה וכמה מכוניות לא מאוד טובות.

מסכים, לגמרי הרכב הכי גרוע שנהגתי בו בכל מדד.

לא הייתי קונה אותו לא משנה מי נהג בו קודם.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...