Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטראז' במקור ליסינג/צה"ל ב- 20K - מציאה או מלכודת?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו שקרא וראה את ה"כתבה" שאל אותי לדעתי בעיקר בשל העובדה שמקבלים שלוש שנים אחריות על המנוע והגיר.

עניתי ש(אם יהיה לו לו מזל) והרכב לא יעשה בעיות בשלוש שנים שהוא אצלו, חמש דקות אחר כך עם 300000 ק"מ על מד המרחק - הוא לא יהיה שווה הרבה יותר ממשקלו בברזל...

עכשיו הוא צריך לענות לעצמו האם שווה לשלם 20-25000 ש"ח בשביל רכב לשלוש שנים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אצלנו החשיבה היא שאם יציעו במחיר מתאים נשקול, כשאצלנו מתאים זה פחות מ-10K.

לקבל רכב 2016 עם פחות מ-100K ק"מ, אחריות ל-3 שנים וכו' ב-10K, אחרי זה כל דקה שיחזיק מעמד זה רווח, כשיתקלקל משהו יותר מדברים שוטפים שילך לברזל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, dorsht כתב:

למה סטודנט צריך רכב עם בגאז' גדול?

רוב הסטודנטים שהיו איתי בלימודים (וגם אני למעשה) היו עם מכוניות מיני וסופר מיני, זה די והותר בזמן התואר.

היחידים שאולי צריכים רכב עם בגאז' גדול זה בעלי משפחות עם ילדים.

אני לא רואה איך אטראז' יכולה להתאים כרכב עבודה לבעל מקצוע. אולי לטכנאי מחשבים או מנעולן. 

זה שהן עברו טיפולים בזמן לא מונע את ההתעללות והיחס המחפיר שחלקן קיבלו.

אז שיהיה בגאז זה בונוס, בחיאת מה זה משנה? ולא כולם שבורות, האמן לי רכב שלא טופל בזמן ועבר הזנחה ב20 ללא אחריות ממש לא משתווה לרכב שכן טופל בזמן, נקרע מידי פעם אצל חיילים עם אחריות ב20.

במחירים האלה כמו במחירים האלה החבילה שנותנת את התמורה הכי טובה תנצח, לא נשכח שזה סוס עבודה של רכב.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אולי סוסי עבודה אבל לרוב שחוקים.

לי לדוגמא כרווק זה כאב ראש רכב ארוך יותר לטובת בגאז' מיותר - זה ממש לא בונוס, מידיי פעם זה ההבדל בין למצוא חנייה ללא למצוא אחת.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב,

הם ימכרו אותם, בזה תהיו בטוחים,

בכל סניף מכירה שתכנסו בטוח תשמעו סיפורים,

״זאת? זאת הייתה של קצין בשייטת 13 שרוב זמנו היה בפעילות, שמר עלייה, הכי שמורה שיש לי פה״,

סניף 2: ״בוא בוא יש לי אחת של הבן של הרמטכל, הכי שמורה שיש, בגלל זה היא בלי מצבר ומאחורי כל הרכבים האחרים״.

וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, CRuzer669 כתב:

אז שיהיה בגאז זה בונוס, בחיאת מה זה משנה? ולא כולם שבורות, האמן לי רכב שלא טופל בזמן ועבר הזנחה ב20 ללא אחריות ממש לא משתווה לרכב שכן טופל בזמן, נקרע מידי פעם אצל חיילים עם אחריות ב20.

במחירים האלה כמו במחירים האלה החבילה שנותנת את התמורה הכי טובה תנצח, לא נשכח שזה סוס עבודה של רכב.

תסביר לי, איך זה בונוס אם אתה חי (למשל) בעיר צפופה ונאבק על מקומות חניה?

חוץ מזה, אני בטוח שגם ב-20-25 אלף ש"ח אפשר למצוא רכבים פרטיים שמורים, הרבה יותר איכותיים, נוחים ובטיחותיים מהאטראז' הזאת.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שנהג על כזה בצבא הרבה, בוא נלך למצב הכי אופטימי שאתה נופל על רכב שיחסית שמרו עליו או ששימש מישהו שנסע מהמרכז לקריה גם אז הרכב הזה בינוני מינוס.

חלש מאוד, (אם אני לא טועה הוא גמר רציף) אולי בדלק הוא סבבה, לנסיעות ארוכות הוא פשוט בלתי נסבל ולא נח בשום צורה.

אם זה רכב לנסיעות קטנות באיזורים מישוריים אז יש לך מלא אלטרנטיבות אחרות מעולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, dorsht כתב:

תסביר לי, איך זה בונוס אם אתה חי (למשל) בעיר צפופה ונאבק על מקומות חניה?

חוץ מזה, אני בטוח שגם ב-20-25 אלף ש"ח אפשר למצוא רכבים פרטיים שמורים, הרבה יותר איכותיים, נוחים ובטיחותיים מהאטראז' הזאת.

זה לא.

בעיקר שזה רכב סדאן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...