Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אטראז' במקור ליסינג/צה"ל ב- 20K - מציאה או מלכודת?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב לשאול, אטראז זה לא ספייסטאר עם טוכעס? למה חלק ממליצים על ספייסטאר ואומרים להתרחק מהאטראז?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, Shaike.Zam כתב:

חייב לשאול, אטראז זה לא ספייסטאר עם טוכעס? למה חלק ממליצים על ספייסטאר ואומרים להתרחק מהאטראז?

נסעתי בשתיהן, ההבדל הוא שהספייס מספיק קטנה וזולה כדי להצדיק את הקניה, והאטראז' כבר לא. אולי גם יש הבדל באבזור, והספייס טיפה פחות מכוערת כל עוד לא הדביקו לה שני פסים לבנים כאילו זו איזו וייפר מהאייטיז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, פבל כתב:

האטראג' באופן כללי... איך אומר זאת בעדינות? היא גורמת לספייס סטאר מההודעה של @GhostBuster להרגיש כמו פרי האהבה של C63 עם בנטלי מולסאן. למיטב זכרוני, האטראז' היא המכונית הכי גרועה שיצא לי לנהוג בה. ובפער לא קטן. ונהגתי בכמה וכמה מכוניות לא מאוד טובות.

מעניין אם גם לך יבואו ויכתבו עדת המעריצים של הספייס סטאר / אטראז' שאתה לא מבין.

-----------------------------------------------

כדאי לשים לב שבתקופת הקורונה קצינים וחיילים ביצעו משימות כמו שמירה בבתי אבות, חלוקת מזון למבודדים וחולים וכו', הרכבים שביצעו את זה היו אטראז'ים, והרבה פעמים אלו היו אטראז'ים שלא צמודים לאותו קצין שאחראי על אותה משימה (משמע הרכב של השכן הטייס, משמש את הקצין לוגיסטיקה נניח).

אצל אשתי באטראז' יש כבר שנתיים תקלת חשמל אקזוטית שלמרות כניסה למוסכים מומחים ומוסך יבואן, עוד לא גילו את המקור אליה ולא תיקנו אותה.

לפחות לפי כל המומחים זה לא מייצג את הדגם, אבל אני לא מכיר מספיק אקזמפלרים כדי לדעת.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הפרסומת המצויינת לרכישת של אסטון מרטין  משומשת עם דוגמנית שמרמזת שאם הבחורה מספיקה יפה לא ממש ממש אכפת לך מי היה איתה קודם...

האטראז' אמנם מכוערת, א-ב-ל אישית לא חושב שמס' הנהגים שנהגו ברכב קובע משהו. יתרה מזאת כמעט בכל שרשור שמדבר על רכישה מליסינג יש את הצדקנים שאומרים שליסינג זה ח*ה ולך רק על פרטי.

אז יש לי חדשות בשבילכם - לא מעט רוכשים מפרטי משלמים מחיר גבוה בשביל נבלה שטופלה פחות טוב מבחברת הליסינג הכי בזויה, ורכב שבעליו או ילדיו של בעליו קרעו לו את האמממאא

במקרה זה הקונה ישלם מה שהנבלה שווה פחות או יותר ואולי יקבל אחריות. יש אנשים שיתאים, ואלה שלא - אפילו לא יבואו לראות...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל אין לי שום דבר נגד רכישה מליסינג, יש רכבים שמתוחזקים יותר טוב ויש פחות טוב כמו פרטיים

רק לשים לב שפה מדובר על חוזה ארוך, ככה שלרוב הרכבים האלו היה יותר מנהג קבוע אחד, זה לא כמו החוזה ליסינג הסטנדרטי שנגמר אחרי מקסימום 3 שנים או במקרה ממש קיצוני 4.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, yosilogen כתב:

לקנות רכב שהיה בצבא לא מומלץ.

תחפש ביד 2 ותראה מספיק מציאות.

תחפש את הגרסה עם הבקרת שיוט והמולטימדיה.

בעיקרון הרכב מאוד חסכוני ואמין, יש נטייה  להחליף רפידות מוקדם בגלל שחיקה (אין כמעט עצירת מנוע).

אם לא מעניין אותך מרוצי רכב , ואתה רוצה לנסוע בשלווה, זה הרכב בשבילך.

במצב רגיל אכן לא קיימת בלימה, אבל כאשר עובדים למצב ds זה מוסיף בלימת מנוע לא רעה בכלל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, אייל כתב:

לא הייתי מנסח טוב יותר.

אני ממתין ליום בו יקחו את פח האשפה הזה מאישתי ויתנו לה משהו נורמלי ( נשתדל לקבל איביזה ששם הבעיה אחרת- תא מטען קטן שעשוי לאלץ אותי להצטרף לעולם הסדאן בקונסטלציה מסויימת)

אגב הרכב של אישתי שנת 2015 עם 70 אלף ק"מ מהסיבה הפשוטה שאנחנו כמעט לא משתמשים בו .משמש לה לבית עבודה בלבד , כל הנסיעות המשפחתיות עם הרכב שלי למרות שיש ליסינג בבית. בטח יילך מעל המחירון בגלל קמ נמוך :-D 

בעיקרון רכבי ת"ש מדגם איביזה מיועדים לקצינים קרביים, הג'ובניקים מקבלים יונדאי. אבל הצבא, כמו כל מוסד שמכבד את עצמו, רווי בקומבינות, אז לך תדע. ואם אשתך היא סמג"ד בשיריון או משהו כזה אז ההשתדלות ממילא מיותרת.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרו שתהיה בחירה לקצינים קרביים ולג'ובניקים יתנו מה שנשאר?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, רועי5 כתב:

בעיקרון רכבי ת"ש מדגם איביזה מיועדים לקצינים קרביים, הג'ובניקים מקבלים יונדאי. אבל הצבא, כמו כל מוסד שמכבד את עצמו, רווי בקומבינות, אז לך תדע. ואם אשתך היא סמג"ד בשיריון או משהו כזה אז ההשתדלות ממילא מיותרת.

בצבא כמו בצבא הכל בלאגן אחד גדול. גם בכתבה לא ברור חד משמעית מי מקבל מה. 

ההשתדלות היא יותר בתוך התרחיש של "מה שיוצא אני מרוצה".

אם יהיה תרחיש בו יש גם וגם ביום הקבלה ויש כאלה שלא ממש אכפת להם, אז יהיה חלון הזדמנויות להשתדלות.

אגב, 20K זה לא חמישית ממחיר חדש.

אני מכיר מקרה מצער בו נרכש רכב כזה חדש ע"י מישהו פרטי מבחירה והתשלום היה 70 אלף.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי פורום חובבי רכב הפך למקום של אנשים שמעוניינים לקנות אטראז' (מבחינתי מהווה זלזול מוחלט בבטיחותם/בטיחות יקריהם) ועוד מליסינג צבאי?

• מעניין 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פראייר מה שיקנה אטראז' ב20אלף.

אגב מה קרה לקיה ריאו 4 דלתות שהיתה בשירות שלי?  מאד חיבבתי אותו ואולי הוא יתן קצת יותר תמורה מהאטראז' לסטונדטים שזקוקים לרכב זול. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Fraysa כתב:

ממתי פורום חובבי רכב הפך למקום של אנשים שמעוניינים לקנות אטראז' (מבחינתי מהווה זלזול מוחלט בבטיחותם/בטיחות יקריהם) ועוד מליסינג צבאי?

הפורום הוא לא רק לחובבי רכב - יש פה לא מעט גולשים המגיעים לקבל עזרה פונקציונלית - עבורם הרכב הוא אמצעי להגעה מא' לב'. כמו"כ מי מאתנו המוחזק בקרב מכריו כ"מבין" בוודאי יקבל שאלות, יצטרך לתת תשובות.

אגב בטיחות - האטראז' נבחנה במחני ריסוק באוסטרליה וקיבלה ציונים די סבירים.

לפני 15 דקות, David17 כתב:

אגב מה קרה לקיה ריאו 4 דלתות שהיתה בשירות שלי?  מאד חיבבתי אותו ואולי הוא יתן קצת יותר תמורה מהאטראז' לסטונדטים שזקוקים לרכב זול. 

הקיה ריו הרבה פחות חסכונית מהאטראז' והגיעה בזמנו עם מפרט די בסיסי עם 2 כריות אוויר בלבד.

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצה"ל היה ריו מהדור השני:

2010_Kia_Rio_sedan_rear_--_02-19-2010.jp

במשטרה היו גם מהדור השני וגם מהשלישי (לדעתי עדיין בשירות):

2012_Kia_Rio_(UB_MY12)_Si_sedan_(2016-01

2012_Kia_Rio_(UB_MY12)_Si_sedan_(2016-01

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...