Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ספלאש 2014 אוט' או קיה פיקנטו EX 2013

petergr
שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט בין שני הרכבים סוזוקי ספלאש 2014 אוט' או קיה פיקנטו EX 2013 אוט'

אם איזה רכב יהיה נוח יותר לבצע נסיעות בין עירוניות?שני הרכבים בקילומטרז' נמוך יחסית.

מה הייתם ממליצים?

תודה

עריכה אחרונה על ידי petergr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינעירוני אף אחד מהם. לדעתי כדאי לקנות סופר מיני לכל הפחות.

אם חייב את שתיהן אז הספלאש כי היא קצת חזקה יותר ויותר צעירה.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושב אחרת - נסעתי עם שניהם לא מעט מחוץ לעיר,

הספלאש פשוט יותר מרווחת ומרגישה יותר רכב( ובונוס יותר חסכונית), אם אתה לא זקוק לתא מטען הספלאש רכב חביב מאוד.

אני איש גדול ולכן נשברתי מהקיה אבל היא נסעה לא רע בכלל גם במהירויות גבוהות לאורך זמן.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שוקל גם את יונדאי i10, הוא נוחה מהפיקנטו, לדעתי מושבים תומכים יותר, סלון משלוב שני צבעים, בידוד לא רע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביניהן הספלאש עדיפה ללא ספק.

אבל אם אתה שוקל אותן כנראה שהתקציב שלך הוא באזור ה30 אלף שקל ועם תקציב כזה אפשר למצוא רכבים שיתאימו ויתנו תמורה יותר טובה באופי הנסיעה שלך. (רכבי דיזל למשל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש את הספלאש - נהגתי עליה פעם אחת והספיק לי. גיר נוראי, מנוע חלש ורכב שפשוט מרגיש כאילו לא הייתה טיפת מחשבה מאחוריו. ממליץ לך לחסוך עוד קצת ולקנות רכב נורמלי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, llaavvii כתב:

אני איש גדול ולכן נשברתי מהקיה אבל היא נסעה לא רע בכלל גם במהירויות גבוהות לאורך זמן.

ועדיין זה לא הרכבים שהייתי ממליץ לקנות אם הוא מייעד אותם בעיקר לנסיעה בינעירונית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נסעתי כ 3 שנים על פנדה בעיקר בין עירוני, היה בסדר למעט המנוע חלש בעליות.

היונדאי חזקה יותר, בידוד די טוב, מתלים נוחים לא רואה בעיה עם מיני לנסיעות בין עירוניות גם אם הן קבועות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, dorsht כתב:

ועדיין זה לא הרכבים שהייתי ממליץ לקנות אם הוא מייעד אותם בעיקר לנסיעה בינעירונית.

וכאן אני אשאל אותך במידה והבחור נניח 1.75 על 75 קילו, ונוסע בעיקר לבד למה? כח מספיק יש, הרכב לא "עף ברוח", כזה נותן תחושה של רכב גדול ממנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, llaavvii כתב:

וכאן אני אשאל אותך במידה והבחור נניח 1.75 על 75 קילו, ונוסע בעיקר לבד למה? כח מספיק יש, הרכב לא "עף ברוח", כזה נותן תחושה של רכב גדול ממנו...

אני 1.75 על לפחות 10  פחות מ 75 ק"ג ולא עלה בדעתי לקנות את הפחונים הללו בטח לא עם מנוע 1000 בטח שלא לנסיעות בינעירוניות ולמטרות שלשמן אני זקוק לרכב (עובד לא מעט עם אחד מאחי בארועים והרכב משמש גם להעמסת ציוד במושב האחורי/לפעמים גם תא מטען).

אחרי טראומה עם 2 רכבים קטנים,על אף שאני רווק,אני מעדיף משפחתיות- יש לזה מחיר קצת בדלק אבל ההפרש בטיפולים לא כזה נורא- כל היבואנים אותו דרעק ובכמעט כולם תקבל את "אלמנט הברקסים" המפורסם כבונוס.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי שברולט ספארק ? יש להם מנוע לא רע, לא רכב מירוץ אבל גם די זריז בעיקר בעיר וללא בעיות אמינות מוכרות.

בגדול לנסיעות בין עירוניות הייתי מנסה אולי לרדת קצת בשנתון וללכת על סופר מיני כמו רנו קליאו 0.9 טורבו זריזה ומהירה, או אולי סוזוקי סוויפט מנוע 1.5 שגם נחשבת אמינה עם מנוע VVT מצויין. שתיהן ישבו קצת יותר כבד על הכביש ויתנו הרגשה יותר בטוחה בנסיעות מחוץ לעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, llaavvii כתב:

כח אולי מספיק יש, אבל למה לא לקנות משהו שיסחוב יותר טוב וייתן זמינות כוח עדיפה?

למה לא משהו שיהיה יותר נעים לשייט בו גם במהירויות של כביש 6? רכב עם יותר הילוכים שיעבוד בסל"ד נמוך יותר למשל.

אני פחות מ-1.70 מטרים ועדיין אני מעדיף לנסוע בסופר מיני מחוץ לעיר, מבחינת גודל נכנסתי יפה גם בפיאט 500, אבל הרבה יותר נעים לעשות את הנסיעות למרכז עם רכב חזק שמשייט בשקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אנ מעדיף סופרמיני לנסיעות בינעירוניות, אם מדובר ביותר ממשהו מינימלי. על 20 ק"מ בכיוון לא הייתי נלחם, עם 40 זה כבר סיפור אחר.

מכל מקום - להזכיר לכם שמבחינת מערכת ההנעה הספלאש זהה לסויפט. בכל זאת הייתי מעדיף סויפט, העוד כמה ס"מ הלה יכולים לעשות הבדל בטיחותי, ולגבי הסויפט אני יודע שהוא גם יציב מאד.  אני לא מדבר על הנוחות, הניסיון שלי עם הספלאש ב-2013 (דגם זהה ל-2014) היה ישיבה של 2 דקות בסוכנות, ממנו עברתי לסויפט שעמד לידו, והיה הרבה יותר נוח, וגם הוזמן. הסיבה לבחירה בסויפט היתה נוחות, למרות שהוא עלה כמה אלפי ש"ח יותר ובאותו זמן הייתי בתקופה של שיפוץ ומעבר דירה, כך שכל שקל נחשב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...