Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש חבילת גלישה גיל קאר טויטה קורולה 2019

green
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב טויוטה קורולה 2019 (ספייס פלוס).

ברכב מתוקנת מערכת מולטימדיה מקורית של טויוטה עם התקנה מקומית של מערכת "אחורית" של גיל קאר שהגיעה  עם הרכב שרכשתי חדש (יש בה ווייז, תחנות רדיו אינטרנטי ועוד).

נגמרה חבילת גלישה לשנה שקיבלתי בחינם וצריך לחדש.

גיל קאר מציעים כמה חבילות חידוש כאשר האטרקטיבית ביניהן (והמומלצת על ידם) היא חבילה ל- 3 שנים, 2 GB לחודש במחיר של 490 ₪.

איך נראה לכם מבחינת המחיר וכמות ה- GB? (נוסע כ- 15 אלף ק"מ לשנה).

כרטיס הסים הוא של פלאפון.

יש לי בעיה קבועה שהמערכת לא מוצאת רשת בכביש שמוביל מהבית שלי במרחק של 1 ק"מ עד שהרשת נמצאת. מדי פעם גם במקומות אחרים יש בעיות כאלו שמצריכות אתחול של המערכת שפותרת את הבעיות..

אולי זה קשור לפלאפון וחברה אחרת תהיה טובה יותר? (בטלפון הסלולרי שלי יש סים של פלאפון ואין בעיות כאלו).

קבעתי פגישה בגיל קאר לבדיקת המערכת עוד שבוע, אבל כרגע החבילה נגמרה ואני לא יודע אם יוכלו לבדוק ללא חבילה.

מצד שני לעשות חבילה חדשה ולגלות שהבעיה היא ברשת פלאפון גם לא כדאי אולי.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש באפליקצייה שנקראת MacroDroid שמאפשרת לקבוע תנאים מסויימים שבמידה והם מתקיימים קוראת פעולה בפלאפון.

הגדרתי אצלי שברגע שהבלוטות' של הפלאפון מתחבר למערכת, הפלאפון פותח אוטומטית נקודת גישה והמערכת מתחברת אליה - ככה שאני "רוכב" על חבילת הגלישה של הפלאפון. (באותו אופן הגדרתי הפוך - ברגע שהבלוטות' מתנתק נקודת הגישה נסגרת).

הייתי מנסה לעשות את זה לפני שאני רוכש חבילת גלישה חיצונית, ועל הדרך בודק האם בעיית הקליטה נפתרת.

החיבור מספיק חזק - Waze, Spotify, YouTube והכל שאר האפליקציות עובדות חלק.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר, לך לכל חברת סלולר תביא בים ב-20 שקל ל-20 ג’יגה לחודש, כפול 12 חודשים = 240 לשנה.

עריכה: לא שמתי לב של-3 שנים זה סביר יוצא 13 שקל לחודש אומנם הכמות ג’יגה גלישה נמוכה.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, elad_w כתב:

אני משתמש באפליקצייה שנקראת MacroDroid שמאפשרת לקבוע תנאים מסויימים שבמידה והם מתקיימים קוראת פעולה בפלאפון.

הגדרתי אצלי שברגע שהבלוטות' של הפלאפון מתחבר למערכת, הפלאפון פותח אוטומטית נקודת גישה והמערכת מתחברת אליה - ככה שאני "רוכב" על חבילת הגלישה של הפלאפון. (באותו אופן הגדרתי הפוך - ברגע שהבלוטות' מתנתק נקודת הגישה נסגרת).

הייתי מנסה לעשות את זה לפני שאני רוכש חבילת גלישה חיצונית, ועל הדרך בודק האם בעיית הקליטה נפתרת.

החיבור מספיק חזק - Waze, Spotify, YouTube והכל שאר האפליקציות עובדות חלק.

מדובר אצלי במערכת סגורה שלא ניתן להוריד אליה אפליקציות.

אני מניח שאפשר לפרוץ אותה ואז להוריד אליה אפליקציות. אתה יודע איך? או איפה?

אבל אני לא יודע אפילו אם יש אפשרות טכנית לנקודת גישה אישית במערכת גם אם המערכת תיפרץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר אצלי במערכת סגורה שלא ניתן להוריד אליה אפליקציות.

אני מניח שאפשר לפרוץ אותה ואז להוריד אליה אפליקציות. אתה יודע איך? או איפה?

אבל אני לא יודע אפילו אם יש אפשרות טכנית לנקודת גישה אישית במערכת גם אם המערכת תיפרץ?

את האפליקציה מורידים לפלאפון, לא למערכת של הרכב.
במידה ויש לך אפשרות להתחבר ב-wifi מהמערכת של הרכב אני מניח שהכל אמור לעבוד כמו שצריך

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשלם שקל יותר כפול? יש לך כבר אינטרנט בנייד שעליו משלמים ונייד בדרך כלל תמיד איתך. כמו שכתבו תגדיר נקודת עבודה מנייד ומערכת ברכב מתחברת לאינטרנט דרכו. אם האפליקציוה שהמליצו לך זה עוד יותר פשוט היא עושה הכל לבד. חבילות אינטרנט של היום מספיקות לכל הדרישות וצרכים גם אודיו וגם וידאו.

לא הייתי מתחייב ל-3 שנים גם אם זה שקל לחודש (זה מה שגיל קאר הציעו לך בגדול עם חבילה של 2Gb זה בדיחה היום).

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעלתי wifi במערכת המולטימדיה ברכב ובטלפון הפעלתי נתב אלחוטי נייד וגם שימוש כמודם בלוטוס.

לא עזר כלום, לא ראיתי שמערכת המולטימדיה מחפשת רשתות wifi. כתוצאה מכל הוייז של מערכת הקונקטד של גיל קאר במערכת המולטידמיה לא עובד (רשום מחפש רשת).

הפעלתי גם בטלפון שיקוף מסך וחיברתי עם כבל usb למערכת המולטימדיה. המסך בטלפון שלי הפך לשחור ולא מגיב לכלום. אחרי כמה לחיצות על כפתורים בטלפון מופיעה הודעה קצרה שהטלפון מחובר למערכת ברכב ולאחר מכן ההודעה נעלמת והמסך בטלפון שוב הופך לשחור.

במערכת המולטימדיה, נרשם שהיא מחפשת מכשיר אבל לאחר חיפוש היא לא מוצאת.

אולי היבואן או גיל קאר נטרלו את האופציה הזאת בארץ?

נראה לי שהפעלת wifi במערכת המולטידמיה גורמת למערכת המולטימדיה להפוך לנקודת גישה אישית אליה ניתן להתחבר ממכשירי טלפון סלולרי ולא להיפך שמערכת המולטימדיה מחפשת נקודת גישה אישית להתחבר אליה במקום חיבור סלולרי עם הסים שמותקן בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מצאתי דרך לעשות שיקוף מסך אלחוטי, באמצעות לחיצה על smart view בטלפון שלי ובחירה בטויטה טאצ' (כמו לעשות שיקוף של הטלפון לטלויזיה).

כך אני יכול גם לשקף את הוייז במסך המולטימדיה  והוא עובד גם ליד הבית שלי בעוד הוייז במערכת הקונקטד של גיר קאר לא עבד ליד הבית שלי.

הענין הוא שמדובר רק בשיקוף ללא שליטה בטלפון על ידי מסך מערכת המולטימדיה. השליטה בוייז מתבצעת ישירות דרך הטלפון ולא דרך מסך המולטימדיה שזה פחות נוח לי.

לא מצאתי דרך שמערכת המולטימדיה ברכב תתחבר לרשת הסלולרית של הטלפון שלי במקום לסים המותקן בה (כרגע החבילה בסים נגמרה כאמור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך אפשרות חיבור דרך Car Play או Android Auto במולטימדיה של הרכב אין צורך בשום שיקוף מסך.

1. נכנס להגדרות Wifi ברכב ורואה שמערכת אנדרויד מחוברת לרשת אלחוטית של גיל קאר (זה דונגל קטן שנמצא בדרך כלל בתא כפפות בגודל דיסק או קי עם אפשרות להכניס סים והוא משדר חיבור Wifi איתו מתחברת המערכת אנדרויד)

2. נכנס בנייד שלך להגדרות Wifi ומגדיר אותו כמודם/נקודת גישה (תלוי בטלפון שלך) כאשר פותחים את האפשרות מופיע לך אפשרות להגדיר שם הרשת וסיסמה לרשת. זה מאפשר לכולם לראות את הנייד שלך כנתב אלחוטי בשם של הרשת אותה בחרת ולהכנס עם סיסמה (תגדיר סיסמה מספר טלפון נייד שלך זה בדיוק 10 ספרות ולא תשכח אחרי).

3. תראה שבמערכת אנדרויד ברכב אתה מתחיל לראות גם את הרשת שכבר מחוברת של גיל קאר וגם רשת חדשה שהיא הנייד שלך. תתחבר אליי וזה הכל. מערכת מקבל חיבור לאינטרנט מנייד ולא מדונגל של גיל קאר

במידה ואתה לא רואה את הנקודת גישה של הנייד שלך ברשתות של מערכת אנדרויד של הרכב זה אומר שהם חסמו אפשרות זאת וצריך לפרוץ את ההגנה עם קוד טכנאי.

אני יודע שברכבים של אוטומקס זה לא חסום אתמול עשיתי את זה ברכב של אבא שלי קורולה חדשה.

בהצלחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מסך כזה אצלי, הוא חסום על ידי גיל קאר.

בינתיים מצאתי קבוצת פייסבוק שנקראת "נפגעי גיל קאר" ויש שם מידע על פריצת המערכת כך שניתן לאחר מכן להוריד בחופשיות אפליקציות וכן להתחבר לנקודת גישה חמה בטלפון הסלולרי.

מחר אני אנסה ואעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפליקציית וייז מופיעה במסך האפליקציות של מערכת הקונקטד. לוחצים לחיצה ארוכה על לחצן home שנמצא במסגרת מסך המולטימדיה ואז עוברים למערכת הקונקטד. 

פירסמתי שרשור נפרד על הפתרון שמצאתי, כדי שהפתרון יהיה נגיש יותר למי שמחפש מידע בנושא:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצוין, הכוונה שלי הייתה שצריך להכנס להגדרות Wifi במערכת אנדרויד שרואים בתמונה ולא של מסך ראשי בממשק טויוטה.

שם אתה צריך לראות נקודת גישה של אינטרנט מהטלפון הנייד שלך (כמובן תפעיל אותה לפני).

לחיצה ארוכה על כפתור Home מעבירה אותך מממשק מקורי של טויוטה לממשק של מערכת קונקטד של גיל קאר שמתקינים בארץ והיא מבוססת אנדרויד.

תעשה את השלבים אשר רשמתי קודם במסך של מערכת של גיל קאר ותראה שאתה מצליח לראות בהגדרות>רשתות את החיבור נוסף של נייד שלך ומצליח להתחבר אליו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...