Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם קטנוע ו-3 ילדים

שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כשנה הייתי מעורב בתאונה עם קטנוע.

נסעתי ישר בכביש ופתאום הגיע הגיח מצד ימין (כביש מתחבר צומת T) קטנוע רכוב על ידי נער כבן 15 ועוד 2 ילדים יותר קטנים מאחור, פשוט חצה את הנתיב שלי תוך איבוד שליטה על הכידון.

לא ראיתי את הקטנוע מגיע מימין אלא בדקה ה-90, בלמתי ולקראת סוף הבלימה שהרכב כמעט עצר פגעתי חזיתית קלות בצד הקטנוע, הקטנוע נפל, 3 ילדים נפלו.

2 ילדים קמו ברחו מהאיזור לא לפני שלקחו את הקטנוע וזרקו אותו לצד הדרך מאיזשהיא סיבה חשודה...

הילד ה-3 הנהג שבר את רגלו ונשאר על הכביש, הזעקתי אמבולנס ומשטרה.

מיותר לציין שהנהג קטין ללא רשיון נהיגה וביטוח חובה.

אני נסעתי בכביש ישר והגעתי לצומת T במהירות של כ-50 קמש, אני הייתי בצד המאוזן של ה-T והקטנוע הגיע מצד ימין מהצד המאונך של ה-T, כאילו רצה לפנות לצד שמאל.

הבוחן תנועה קבע שבהיעדר תמרור הייתי צריך לתת זכות קדימה לרכב שבא מצד ימין ולכן אני אשם בתאונה.

באותו זמן לא היה תמרור זכות קדימה לנתיב ממנו בא הקטנוע כי הכביש היה בשיפוצים (שבוע לאחר מכן ראיתי ששמו את התמרור).

מצחיק שכאשר שאלתי את הבוחן "האם הייתי יכול למנוע את התאונה הזאת" הוא השיב בשלילה גמורה, ושנה לאחר מכן הסתבר לי שהוא בכלל רשם לי

דו"ח שלא הגיע אלי.. פשוט רשם לי במקום דו"ח על אי נתינת זכות קדימה אפילו שהמשפט עוד לא היה.

שאלות:

1. מאיפה אני אמור לדעת אם יש או אין תמרור בצד הכביש של הקטנוע? האם בהגיעי לצומת כזאת אני אמור לעצור לגמרי את הרכב ולבדוק שאין מכוניות ותמרורים ואז להמשיך?

2. האם אני באמת אשם בתאונה למרות כל הנסיבות?

עריכה אחרונה על ידי NadavNew
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כשאתה מתקרב אל צומת דרכים, חלה עליך החובה להאט את מהירות נסיעתך, במיוחד אם אינך מכיר את תוואי הכביש וסימוניו.

2. אשמה ראשית הנה שלך, בשל אי מתן ז"ק.

אם רשיונך חשוב לך, חשוב להצטייד בעו"ד.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה שלתמרור עצור ותן ז״ק יש צורה מיוחדת שניתנת לזיהוי גם מגב התמרור.

לגבי הדו״ח, לא ברור, לא אמור להיות גם כתב אישום על גרימת תאונה וגם דו״ח על אותו ארוע, אמורים לאחד אותם לכתב אישום אחד. נסה ליצור קשר עם יחידת התנועה הרלוונטית ולברר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטרים הם כאלא, מתייחסים לדוחות וקנסות שהם נותנים לנהגים כמו שאנשים מתייחסים לנקודות באיזה משחק מחשב.

לא לגמרי הבנתי איפה בדיוק היית בצומת, אבל כל הסיפור הזה כפי שסיפרת נישמע כאילו ניתפלים אלייך כי זה הכי קל (יש להם את כל הפרטים שלך). האם בדוח שהוא רשם יש התייחסות לזה שבזמן התאונה לא היה תמרור ז"ק? האם יש לך צילומים של האיזור בזמן התאונה ואחרי שהוסיפו תמרור? מה עלה בגורל המישפטי של הילד, האם הוא נחקר?

לא יודע את כל הפרטים אז לא אקבע אם אתה אשם או לא אבל ללא ספק יש פה סיפור מוזר והמשטרה כן צריכה למצות את הדין עם הילד בין אם אתה אשם ובין אם לאו.

שקול שימוש בשירותיו של עו"ד.

עריכה אחרונה על ידי GKME
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי כלום

האם הוגש נגדך כתב אישום? במה אתה מואשם ?

האם קיבלת דו"ח?

שרטוט גם יעזור יותר להבין את הסיטואציה מי בא מאיפוא

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון, הרי שהיה אמור להיות שם (לקטנוע) תמרור ז''ק.

צלם את המקום עם התמרור. הטענה שלך: אתה נוסע שם בקביעות ומכיר את הכביש, ויודע שאתה אמור לקבל ז''ק. היה תמרור. אם יגידו לך בטעות כי לא היה תמרור, תטיל את האשמה על מבצע העבודות שלא טרח להציב את התמרור בעת קרות התאונה.

אינני עו''ד אך ה נראה לי כיוום הטענה הנכון ביותר. זה עדיין לא פוטר אותך לגמרי מאשמה אבל מוריד אותה לנניח, 5%.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לתינוקי שהעלה רעיון מעולה

תבדוק למי הכביש שייך  לרשות מקומית כלשהי או למע"צ 

ואז תבדוק מולם היסטוריה של התמרור הזה מחד ומי היה אחראי לשיפוצים בכביש מאידך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, ישה כתב:

אם הבנתי נכון, הוא נסע על ״ראש״ ה-T כאשר ה״רגל״ מצד ימין שלו, ומשם גם הגיע הטוסטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

תשובות:

לפני 6 שעות, kompy כתב:

1. כשאתה מתקרב אל צומת דרכים, חלה עליך החובה להאט את מהירות נסיעתך, במיוחד אם אינך מכיר את תוואי הכביש וסימוניו.

2. אשמה ראשית הנה שלך, בשל אי מתן ז"ק.

אם רשיונך חשוב לך, חשוב להצטייד בעו"ד.

1. זה בדיוק מה שעשיתי, בכביש יש במפרים כל 10 מטר והגעתי לצומת במהירות איטית, ואני אכן מכיר את הכביש אני כל הזמן נוסע שם.

2. מי אמר שלא נתתי זכות קדימה? הקטנוע איבד שליטה בעת הגעה לצומת בוודאות, ייתכן שאיבד שליטה אף לפני כן.

לפני 6 שעות, Be roo כתב:

זו הסיבה שלתמרור עצור ותן ז״ק יש צורה מיוחדת שניתנת לזיהוי גם מגב התמרור.

לגבי הדו״ח, לא ברור, לא אמור להיות גם כתב אישום על גרימת תאונה וגם דו״ח על אותו ארוע, אמורים לאחד אותם לכתב אישום אחד. נסה ליצור קשר עם יחידת התנועה הרלוונטית ולברר.

יש באיזור עמודי חשמל וצמחייה גבוהה ומכוניות שחנו בצד, אני מאמין שכל אלה היו מפריעים לי לראות עמוד תמרור גם אם הוא היה קיים.

יש לי כתב אישום, איך אני יודע שיש גם דו"ח? לפני כמה ימים עצר אותי שוטר ונתן לי דו"ח בגין עבירה קודמת, כששאלתי איזה עבירה קודמת הוא

ציין את התאונה מלפני שנה ועוד אמר שלדו"ח הזה אין קנס ואין ירידת נקודות... סתם דו"ח.

כששאלתי איך ייתכן שהוא נותן לי עכשיו דו"ח בהתבסס על תאונה שעדיין לא נשפטתי עליה הוא ציין שאין מה לעשות אך אם אני אצא זכאי במשפט תיהיה באפשרותי לבקש ביטול דו"ח בגין "היעדר עבירות קודמות".

לפני 3 שעות, ישה כתב:

לא ברור לי כלום

האם הוגש נגדך כתב אישום? במה אתה מואשם ?

האם קיבלת דו"ח?

הוגש כתב אישום בגין גרימת חבלה בגין אי מתן זכות קדימה, משטרת ישראל תובעת אותי ורשימת העדים שלהם כוללת את בוחן התנועה בלבד ללא הילד שנפצע וללא 2 החברים שלו.

העליתי 2 תמונות: 1 מצב ראשוני.  2 תוצאה סופית.

מחר אני אעלה תמונות מאזור התאונה ביום התאונה שבו אין תמרור ותמונות מהאזור כיום עם התמרור.

תודה רבה.

2.jpg

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה טוענת שלא נתת ז"ק, כשהפגיעה בקטנוע ורוכבו מעידים ע"כ, ולראיה הם הגישו נגדך כתב אישום.

אתה חופר לעצמך בור. עצם קיומם של עצמים אשר מסתירים את שדה הראיה, מראים שנהגת בדרך שלא ע"פ התנאים.

אין לך דו"ח נוסף. כתב האישום הנו הרישום שהשוטר ראה במחשב.

בקיצור, אתה זקוק לעו"ד, אחרת אתה תצא רע מאד במשפט.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, NadavNew כתב:

יש באיזור עמודי חשמל וצמחייה גבוהה ומכוניות שחנו בצד, אני מאמין שכל אלה היו מפריעים לי לראות עמוד תמרור גם אם הוא היה קיים.

מגוחך לקבוע שלא היית רואה תמרור שלא קיים כי אם היה קיים הוא היה מוסתר. ואם היה שם תמרור מוסתר, אז אתה שוב צריך לנהוג כאילו אין תמרור ולתת ז״ק.

ולא נתת ז״ק כי היתה תאונה. גם אם האופנוע איבד שליטה, הוא הגיע מהכיוון הזכאי לז״ק ואתה חסמת את דרכו. אם לא היית שם אולי הוא היה מתנגש בעץ או במדרכה, ואתה לא היית מעורב.

את כל השאר לא הבנתי, הסיפור על השוטר שנתן דו״ח על עבירה קודמת נשמע הזוי. למה השוטר הזה עצר אותך? על איזו עבירה ניתן לך הדו״ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, kompy כתב:

המשטרה טוענת שלא נתת ז"ק, כשהפגיעה בקטנוע ורוכבו מעידים ע"כ, ולראיה הם הגישו נגדך כתב אישום.

אתה חופר לעצמך בור. עצם קיומם של עצמים אשר מסתירים את שדה הראיה, מראים שנהגת בדרך שלא ע"פ התנאים.

אין לך דו"ח נוסף. כתב האישום הנו הרישום שהשוטר ראה במחשב.

בקיצור, אתה זקוק לעו"ד, אחרת אתה תצא רע מאד במשפט.

לפני 34 דקות, Be roo כתב:

מגוחך לקבוע שלא היית רואה תמרור שלא קיים כי אם היה קיים הוא היה מוסתר. ואם היה שם תמרור מוסתר, אז אתה שוב צריך לנהוג כאילו אין תמרור ולתת ז״ק.

ולא נתת ז״ק כי היתה תאונה. גם אם האופנוע איבד שליטה, הוא הגיע מהכיוון הזכאי לז״ק ואתה חסמת את דרכו. אם לא היית שם אולי הוא היה מתנגש בעץ או במדרכה, ואתה לא היית מעורב.

את כל השאר לא הבנתי, הסיפור על השוטר שנתן דו״ח על עבירה קודמת נשמע הזוי. למה השוטר הזה עצר אותך? על איזו עבירה ניתן לך הדו״ח?

שלום לכולם,

חשבתי שהסברתי את עצמי כראוי אך לפי התגובות האחרונות אני לא בטוח.

נסעתי במהירות איטית, איטית.

הקטנוע התפרץ לכביש בדקה ה-90, רכוב על ידי ילד בן 15.

היה תמרור או לא היה תמרור, השאלה ששאלתי היא איך אני אמור לדעת שיש או אין שם תמרור?

איך אני הייתי אמור לדעת שאני צריך או לא צריך לתת זכות קדימה?

זה שמישהו אמר שאם אתה לא בטוח שיש שם תמרור אז אתה צריך לחשוב כאילו אין תמרור אז סבבה, בכל זאת נסעתי לאט, מה מצפים ממני שאני אעצור את הרכב

בכל פעם שאני מגיע לצומת???

עורך דין אין לי כסף בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצפים ממך לדעת את החוק, מצפים ממך לזכור שכשלמדת לנהוג הסבירו לך שלתמרור עצור וז״ק יש צורה מיוחדת כדי שכל מי שמגיע לצומת מכל כיוון שהוא יוכל לזהות אותם ולדעת למי יש ז״ק. מצפים ממך לזכור שאם אין תמרור ז״ק ניתנת לרכב מימין. מצפים לתת ז״ק כי זו החובה שלך, וכן, זה כולל גם לעצור אם אתה לא רואה היטב.

הקטנוע לא הגיע משום מקום, הוא נסע בכביש מימינך והיית אמור לאפשר לו לעבור. אם אתה היית במהירות זחילה והוא נסע במהירות גבוהה שלא איפשרה לך לראות אותו ולהגיב בזמן, הבוחן אמור להוכיח זאת ואתה יכול להשתמש בזה כטיעון להפחתת האשמה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...