Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה עם קטנוע ו-3 ילדים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אין תמרורים כל אחד צריך לתת ז"ק למי שמגיע מימינו, את זה לומדים בתיאוריה. אבל לפי דעתי, הבוחן וגם חלק מהמגיבים מתעלמים מהעובדה שהקטנוע התפרץ לכביש ומשלב מסויים לא ניתן היה למנוע תאונה. לדעתי לזכותך יש את העובדה שהפגיעה יחסית קלה (שבר ברגל) בזכות הבלימה שלך, לא ברחת - התקשרת למד"א ולמשטרה, והקטנוע היו רכוב ע"י 3 אנשים בלי רישיון וביטוח.

אני מתאר לעצמי שגם הרשות המקומית שבתחומה התאונה התרחשה התרשלה, האם היו תמרורים שמעידים על שינוי בהסדרי נסיעה? האם יכולת לראות את הקטנוע לפני שהוא נכנס לצומת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, GKME כתב:

אם אין תמרורים כל אחד צריך לתת ז"ק למי שמגיע מימינו, את זה לומדים בתיאוריה. אבל לפי דעתי, הבוחן וגם חלק מהמגיבים מתעלמים מהעובדה שהקטנוע התפרץ לכביש ומשלב מסויים לא ניתן היה למנוע תאונה. לדעתי לזכותך יש את העובדה שהפגיעה יחסית קלה (שבר ברגל) בזכות הבלימה שלך, לא ברחת - התקשרת למד"א ולמשטרה, והקטנוע היו רכוב ע"י 3 אנשים בלי רישיון וביטוח.

אני מתאר לעצמי שגם הרשות המקומית שבתחומה התאונה התרחשה התרשלה, האם היו תמרורים שמעידים על שינוי בהסדרי נסיעה? האם יכולת לראות את הקטנוע לפני שהוא נכנס לצומת?

לא היו תמרורים מקדימים לשינויים בהסדרי התנועה.

את הקטנוע ראיתי רק כשהוא היה בצומת, אני זוכר שהוא היה בצד המדרכה בצומת ואז פתאום הוא איבד שליטה על הכידון והקטנוע פנה והתפרץ לכביש.

יכול להיות שלשוטר סיפרתי שראיתי את הקטנוע מגיע מצד ימין בכביש... לא זוכר כבר...

צירפתי תמונה של אזור התאונה, יש שם באמצע הצומת מן בור כזה שהוא שמו עליו קרשים.. אין תמרור. שבוע לאחר מכן שמו תמרור.

כמה לפי דעתכם אמור לעלות עורך דין שייצג אותי בדיון? בהנחה וכן צריך אותו? כי ראיתי באינטרנט מחירים מטורפים מ-5000 עד 100000 ש"ח..

20200518_131303.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נמתין לתמונות מהזירה

תן לנו גם כתובת.

התחל בבירור לגבי ההיסטוריה של התמרור

משם נמשיך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, 2pac כתב:

אין כאן שייכות לביטוח המקיף.

מסתבר שיש. זה אומנם תחום פלילי, אבל הביטוח המקיף הוא זה שמעניק הגנה משפטית, לא רק בנושא נזיקין. צריך לבדוק את הפוליסה.

https://www.wobi.co.il/ביטוח-רכב/כתבות/סעיף-הגנה-משפטית-בביטוח-רכב/

״ברוב המקרים, סעיף הגנה משפטית יופיע במסגרת ביטוח מקיף או ביטוח צד ג', ולא בפוליסות הסטנדרטיות של ביטוח חובה. כאשר יוגשו נגד המבוטח תביעות ביטוח – בנושאים תעברותיים, פליליים, אזרחיים או אפילו מבחינת תקנות מס – תהיה רשאית חברת הביטוח לסייע, וזאת במספר מובנים.״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמגיעים לצומת ללא תמרורים הזכות תמיד לרכב שבא מימין. יתכן שיש כאן אשם תורם גבוה מצד רוכב הקטנוע והעובדה שהציבו תמרור כשבוע לאחר התאונה בוודאי יכולה לשחק לטובתך. אני מניחה שהוגש נגדך כתב אישום בגין תאונת דרכים. שים לב שאם אתה מואשם בנהיגה בקלות ראש, יש עונש מינימום של שולשה חודשי פסילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.5.2020 בשעה 21:58, NadavNew כתב:

1.jpg

רגע רגע... הקטנוע משתלב [בדרך לא דרך] לכביש תוך חציית נתיב הנסיעה של הרכב, בעוד הרכב נוסע ישר על נתיבו? 

אם השרטוט נאמן למקור אני יכול לספור על כף היד את הצמתים שאני מכיר שבהם יש לרכב תמרור ז"ק או עצור, בדר"כ בתוך שכונות או כבישים קטנים מקומיים. ברוב המוחלט של המקרים לקטנוע יהיה תמרור ז"ק או עצור [הבנתי מהתגובות שהכביש היה בשיפוצים ולא היה תמרור]
פות"ש, הכביש הוא כביש חד סיטרי דו כיווני או דו סיטרי?

או שלא הבנתי את הסיטואציה, או שאני צריך לעבור תיאוריה מחדש [הנה, המלצתי לעצמי אז אל תטרחו 😉] אבל עושה רושם שהרכב באמת לא אשם...
כמובן אמליץ על עו"ד, קח בחשבון שאם אין את הכסף לזה עכשיו, את הריבית דה-ריבית אם וכאשר תצטרך בטח שלא יהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, leon1.8 כתב:

אני יכול לספור על כף היד

כמה צמתים כאלה יש או אם אתה מכיר אותם או לא ממש לא משנה. אנחנו עוסקים בצומת אחד ספציפי, ועל פי תיאור פות״ש לא היה תמרור, כך שלא משנה אם זה הצומת היחיד בעולם כולו, ז״ק לרכב מימין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.5.2020 בשעה 00:47, 2pac כתב:

אין כאן שייכות לביטוח המקיף.

בהחלט יש שייכות וחבל שאתה נותן יעוץ שגוי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.5.2020 בשעה 22:12, עו"ד תעבורה כתב:

כשמגיעים לצומת ללא תמרורים הזכות תמיד לרכב שבא מימין. יתכן שיש כאן אשם תורם גבוה מצד רוכב הקטנוע והעובדה שהציבו תמרור כשבוע לאחר התאונה בוודאי יכולה לשחק לטובתך. אני מניחה שהוגש נגדך כתב אישום בגין תאונת דרכים. שים לב שאם אתה מואשם בנהיגה בקלות ראש, יש עונש מינימום של שולשה חודשי פסילה.

לפי מה שהבנתי תמיד מאשימים בנהיגה בקלות ראש.

הקטנוע פתאום התפרץ לנתיב שלי, מה אני אמור לעשות??? הוא בכלל לא היה אמור להיות שם אלא בבית ספר..

בתאריך 21.5.2020 בשעה 10:03, Be roo כתב:

כמה צמתים כאלה יש או אם אתה מכיר אותם או לא ממש לא משנה. אנחנו עוסקים בצומת אחד ספציפי, ועל פי תיאור פות״ש לא היה תמרור, כך שלא משנה אם זה הצומת היחיד בעולם כולו, ז״ק לרכב מימין.

כמו שכבר ציינתי, נתתי את כל הזכויות שבעולם, רק שהקטנוע פתאום איבד שליטה.

אני אסביר, בהתחלה הכל נראה סבבי בבי ואז פתאום פתאום איך שהגעתי לצומת הקטנוע איבד שליטה והכידון שלה פנה לנתב שלי.

כבר הזכרתי שהוא הרכיב עוד 2 ילדים קטנים?

בתאריך 21.5.2020 בשעה 08:40, leon1.8 כתב:

רגע רגע... הקטנוע משתלב [בדרך לא דרך] לכביש תוך חציית נתיב הנסיעה של הרכב, בעוד הרכב נוסע ישר על נתיבו? 

אם השרטוט נאמן למקור אני יכול לספור על כף היד את הצמתים שאני מכיר שבהם יש לרכב תמרור ז"ק או עצור, בדר"כ בתוך שכונות או כבישים קטנים מקומיים. ברוב המוחלט של המקרים לקטנוע יהיה תמרור ז"ק או עצור [הבנתי מהתגובות שהכביש היה בשיפוצים ולא היה תמרור]
פות"ש, הכביש הוא כביש חד סיטרי דו כיווני או דו סיטרי?

או שלא הבנתי את הסיטואציה, או שאני צריך לעבור תיאוריה מחדש [הנה, המלצתי לעצמי אז אל תטרחו 😉] אבל עושה רושם שהרכב באמת לא אשם...
כמובן אמליץ על עו"ד, קח בחשבון שאם אין את הכסף לזה עכשיו, את הריבית דה-ריבית אם וכאשר תצטרך בטח שלא יהיה...

שלום חברים,

עדכון: יצרתי קשר עם הביטוח 9000000 והם מביאים לי עורך דין שייצג אותי בתיק, אני משלם רק השתתפות עצמית נמוכה (כמה מאות).

לגבי שאלות ששאלו, אכן לא היה תמרור ביום התאונה, שמו תמרור ז"ק רק כשבוע לאחר מכן וצילמתי את איזור התאונה גם באותו היום וגם שבוע אחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, NadavNew כתב:

כמו שכבר ציינתי, נתתי את כל הזכויות שבעולם, רק שהקטנוע פתאום איבד שליטה.

אני אסביר, בהתחלה הכל נראה סבבי בבי ואז פתאום פתאום איך שהגעתי לצומת הקטנוע איבד שליטה והכידון שלה פנה לנתב שלי.

כבר הזכרתי שהוא הרכיב עוד 2 ילדים קטנים?

גם אם הוא איבד שליטה, הוא לא הגיע משום מקום, הוא לא נסע בכיוון ההפוך ולפתע הסתובב חזרה לצומת, אלא שסביר להניח שהוא היה כבר בתנועה לכיוון הצומת, מה שאומר שזכות הקדימה היתה שלו, ואם היה מקבל אותה לא היה מתנגש בך, אלא במשהו אחר, ואז זו היתה בעיה שלו בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Be roo כתב:

גם אם הוא איבד שליטה, הוא לא הגיע משום מקום, הוא לא נסע בכיוון ההפוך ולפתע הסתובב חזרה לצומת, אלא שסביר להניח שהוא היה כבר בתנועה לכיוון הצומת, מה שאומר שזכות הקדימה היתה שלו, ואם היה מקבל אותה לא היה מתנגש בך, אלא במשהו אחר, ואז זו היתה בעיה שלו בלבד.

זה לא שראיתי אותו מרחוק מגיע מכיוון מסויים לצומת.

הוא כבר היה בצומת בצד ליד המדרכה, ראיתי אותו מראש, ואז כנראה נתן גז ואיבד שליטה לכיוון אחר, חצה את הנתיב שלי. (כלומר הוא התכוון לתת גז ולהמשיך ישר)

לא ידעתי ולא נראה שהוא עומד לאבד שליטה, אם הייתי חושד בזה בוודאי שהייתי גם עוצר את הרכב עד שהבעיה תעבור.

אבל אני חושב שאולי דווקא כן אמרתי לבוחן בחקירה שהוא הגיע מרחוק ואז נכנס לי לנתיב, אני מקווה שלא אמרתי את זה ככה.

פשוט אחרי כמה זמן שיחזרתי שוב הכל ונזכרתי בעוד דברים, מקווה מאוד שלא יתפסו אותי במילה שאמרתי בחקירה.

עריכה אחרונה על ידי NadavNew
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עמד בצד פרק זמן ואז החל לנסוע בבת אחת ואיבד שליטה?
במקרה כזה יש צדק בדבריך שלא יכולת לצפות שרכב שנראה שעומד בצד יחל לפתע בנסיעה ללא שליטה. 

הבעיה היא להוכיח, ואולי העובדה שנראה שמדובר בהתפרעות של צעירים תעזור, מישהו מלבדך ראה את השניים שברחו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Be roo כתב:

הוא עמד בצד פרק זמן ואז החל לנסוע בבת אחת ואיבד שליטה?
במקרה כזה יש צדק בדבריך שלא יכולת לצפות שרכב שנראה שעומד בצד יחל לפתע בנסיעה ללא שליטה. 

הבעיה היא להוכיח, ואולי העובדה שנראה שמדובר בהתפרעות של צעירים תעזור, מישהו מלבדך ראה את השניים שברחו?

שאלה מעניינת.

אנשים שעבדו במוסך ליד הגיעו למקום התאונה ואני זוכר שבאותו הזמן 2 הילדים עדיין היו באזור ככה שהאנשים שהיו שם בוודאות

ראו 2 ילדים שבשלב מסויים ברחו מהאזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...