Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז 2019

nova2
שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דודה שלי בת 60 מחפשת לקנות רכב חדש

רק מהחברה

שיהיה לא גדול, משהו בסגנון של גולף

תקציב לא כזה קבוע מ100 אלף עד 140

שיהיה בו מערכות בטיחות כמה שיותר

נוח לנהיגה וסינון רעשים כמה שיותר טוב

אמין

הציעו לה הונדה ג'אז 2019 מה אתם אומרים עליו? לפי דעתי יש רכבים עדיפים עדיפים עליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקח אותה לנסיעת מבחן על ג'אז לגבי נוחות הנסיעה ובידוד רעשים. ובעיקר בנושא התאוצה/ סחיבה ( כאן באמת יש לא מעט רכבים עדיפים )

דווקא אני חושב שהרכב הזה פוגע בצורה טובה לדרישות, אבזור בטיחות עדיף ברמת גימור קופמורט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטווח המחירים הזה יש הרבה מאוד רכבים

אם אתה בכיוון של המיני הטובות

כמובן יש לך בנוסף לג'אז גם את הטויוטה יאריס, סוזוקי סוויפט שהם רכבים מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס לא נוחה וצפופה יותר ובגלל זה פסלתי אותה. את הסוויפט לא הייתי לוקח בגלל ציון בטיחות לא טוב בסטנדרטים של היום:

wgdz115ezdmn.jpg

זו סקירה שלי מהג'אז, החסרון באמת זה המנוע שמרגיש חלש (מקבל את המומנט בסל"ד גבוה, מצב ספורט משפר קצת את המצב)

חוצמיזה אוטו מרווח מאוד, חסכוני ברמה מדהימה (נסעתי איתו לצפון הלוך וחזור עם רכב מלא, מזגן דולק בלי הפסקה, פקקים של כשעה ועוד נסיעות עירוניות לא מעטות וקיבלתי צריכה מדודה מתדלוק לתדלוק 1:17.1, בממוצע אני מקבל 1:15) והכי חשוב - בטיחותית מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק אחת מ 2016.

מרוצה מאד.

אז ככה:

צריכת דלק מעולה , בעיקר כשנוסעים בדרכים בינעירוניות. פחות מצטיינת בפקקים.

צריכה בעיר/פקק כ 1:10

צריכה בבינעירוני : בקלות 1:20, ואפילו ראיתי 1:27 וגם 1:30.

בנסועה משולבת ,בתחנה הכי טוב שראיתי זה 1:19.5 והכי גרוע 1:14.5 , תלוי באופי הנסיעה.

אמינות : הרכב מגלה אמינות מוחלטת בינתיים (טפו,טפו,טפו,חמסה,חמסה,חמסה).

תא מטען: גדול, כמעט הכי גדול בקטיגוריה , 360 ליטר.

נוח מאד להכניס ציוד לרכב, מושבי המג'יק סיטס נותנים גמישות מצוינת , אפשר לקפל קדימה או אחורה את המושבים האחורים.

אבזור בטיחות: יש בדגם קומפורט התראת סטייה מנתיב, בלימה אוטונומית במהירות עירונית, חיישני קירבה מקדימה ומאחור, זיהוי תמרורים, הרכב שולט על האורות לבד.

לגבי סחיבה: הרכב סוחב.

זה לא רכב למירוצים, אבל סוחב בקלות אפילו עליות קשות כמו הקסטל לפני ירושלים, הציונות בחיפה ,וכדומה.

יחד עם זאת כשרוצים להאיץ מהר צריך להגיע לטורים גבוהים מה שגורר לא מעט רעש

בגלל הגיר הרציף.

טיפולים במורשה יבואן יקרים מעט בהשוואה לרכבים אחרים.

להלן צילומי מסך של צריכת דלק (למען ההגינות אציין שהנסיעות היו בלילה, ללא פקקים, והצריכה בפועל בדרך כלל גבוהה בעד 10% ממה שמראה המחשב)

ירושלים תל אביב:

8376646fe532cfd65e3a300210a78b12.jpg

חיפה תל אביב

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

0840ee03962be6be24b0941cfa37d736.jpg

עריכה אחרונה על ידי sidewinder
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב לפי האתר של יבואן הונדה גם בדגם טרנד יש בלימה אוטונומית עירונית, אבל אני בכל מקרה חושב שהקומפורט משתלם הרבה יותר:

https://www.honda.co.il/wp-content/uploads/2019/08/honda-jazz-catalog.pdf

אגב, יש שמועות על ג'אז חדשה שתוצג חודש הבא בטוקיו, מעניין איך היא תיראה ואיזה שינויים יהיו, ומתי תגיע לארץ.

לגביי המנוע, לפני כשבועיים שהייתי בטבריה, בחזור הרכב עלה את העליות במצב ספורט עם מזגן ורכב עמוס בלי ללחוץ על הדוושה עד הסוף.

נכון, בטורים גבוהים אבל בל נשכח שהוא מקבל את המומנט ב 5000 סל"ד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עולה עליות גם בלי ללחוץ עד הסוף וגם לא במצב ספורט.

העניין הוא שכשלוחצים עד הסוף המנוע מעט רועש, אבל לי זה לא ממש מפריע.

אם תגיע ג'אז עם המנוע החזק יותר, ה 1500, זו תהיה מציאה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...