Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש טרטור מייד לאחר התנעה ״קרה״ של C5

bxgti
שימו לב! השרשור הזה בן 1846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

שמתי לב לאחרונה שכשאר אני מניע את הרכב כשהוא קר ישנו רעש טרטור של שניה בערך .

הרעש לא חוזר על עצמו בהתנעה שניה (כיביתי את הרכב והתנערתי מחדש) .

החשד שלי שמדובר בסטרטר

האם יש דברים אחרים שיכולים לגרום לרעש כזה ?

מדובר בסיטרואן מנוע 2000 C5 2010

בסרטון אפשר לשמוע את הרעש

עריכה אחרונה על ידי bxgti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזלך זה לא מנוע thp . בכל מקרה קשה להבין מהסרטון. לחצת גז אחרי שהרכב התניע בסרטון ? גש למוסך צרפתי עם אוזניים טובות לשחזר את הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תחליף פילטר שמן ויפה שעה אחת קודם וגם תבדוק את כמות השמן במנוע. לא מבטיח שזה הפתרון, אבל העובדה שבהתנעה שניה אין רעש כזה מחזקת מאוד את ההשערה שזה הענין.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להמשיך את הכוון של רועי (חוסר שמן / פילטר שמן סתום),

אבל כבר שללת את זה.

לרעש של סטראטר אמור להיות לדעתי צליל שונה מרעש של מנוע מטרטר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להמשיך את הכוון של רועי (חוסר שמן / פילטר שמן סתום),

אבל כבר שללת את זה.

לרעש של סטראטר אמור להיות לדעתי צליל שונה מרעש של מנוע מטרטר.

אין לי בעיה עם הרעש של המנוע

בסרטון שצרפתי אפשר לשמוע את הרעש בשניה 4 של הסרטון .

אם אני הולך למוסך אני צריך להשאיר את הרכב לכמה שעות טובות כדי שלמוסכניק יהיה את האפשרות אבחון הזאת (שזה חלון זמן של שניה) .

לכן אני מנסה את מזלי כאן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב pulley DEPHASER מרעיש שכנראה ונדפק בגלל סתימה בשסתום ה VVT שלו,כנראה משימוש בשמן לא איכותי. יש צורך לפרק את השסתום שיושב על הראש,לוודא תקינות ולנקות את הרשת שלו. במקביל לבצע החלפה לשמן בצמיגות 5-40 איכותי,ולשקול לבצע פלאש לפני. הסיכוי שהרעש יקטן במידה ניכרת הוא תלוי אם אין נזק PULLEY DEPHASER עצמו. בדרך כלל אין מנוס מהחלפה. וזהו עסק נורא יקר שמדובר בחלפים ברכישה מקומית.

שמת לב האם בזמן שהמנוע מונע בסרק,בטמפ עבודה, אתה שומע רעש חריג שנשמע כתקתוקים\דפיקות לפי קצב סיבובי המנוע? אם כן הסיכוי הוא גדול מאד שאכן מדובר ברכיב הזה.

ג'ובני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1846 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...