Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקירה- רכישת טויוטה קורולה סטיישן היברידית

green
שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בישראל לא.

בחו"ל כן עם עוד אבזור רב נוסף שלא מגיע לישראל כגון חניה אוטומטית, חיישני חניה אחוריים וקדמיים, מושבי עור, מושבים חשמליים, מראה מתכהה, ג'נטים גדולים יותר, גג פנורמי, דיפון פנימי מפואר יותר ועוד

חבל שלא מציעים גרסאות מאובזרות יותר בתוספת תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהביאו את האוריס עם גג פנוראמי וראיתי שהציגו את הקורולה בחו"ל עם גג פנוראמי נפתח, הייתי בטוח שנראה את זה פה. חבל, לדעתי היה מושך הרבה לקוחות, זה פריט איבזור די ייחודי לסגמנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק קראתי מבחן השוואתי בין הגרנד קופה 1.3 החדש, לבין אוקטביה 1 ליטר, לבין הקורולה היברידי החדש:

https://cars.walla.co.il/item/3229407

במבחן ציינו תופעות בגיר של האוקטביה שהם לא אהבו, רשמו שהתיבה משתהה מאד ובאופן גס ולא נעים (השתהות אני מבין אבל מה זה אומר באופן גס ולא נעים אני לא יודע, האם היא קופצנית, האם הזינוק לא לינארי?) וכן צויין שהתיבה סרבנית מעט בהורדת הילוכים ונראה שהתיבה שתמיד נמצאת שני הילוכים גבוה מדי והמנוע מפיק צליל של ״נחנק״.

אלו, בין היתר, התופעות מהן חששתי שיהיו בסיאט אטקה אותה התבלטתי לרגע אם לרכוש במקום הקורולה. אמנם באטקה יש מנוע חזק יותר 1.4 ליטר שאולי מבטל או מרכך חלק מהתופעות (אולי הגיר גם מכויל אחרת?) אבל כנראה שעדיין התופעות הללו קיימות במידה זו או אחרת והיו מפריעות לי.

דרך אגב הקורולה היה מהיר יותר מהאוקטביה במבחן בכל מצב, למרות היותו היברידי ירוק ולמרות נתון תאוצה רשמי איטי יותר ואמרו שיחידת ההנעה נעימה מאד ושקטה וזה מה שהרגשתי בנסיעת המבחן. וזה כאמור מה שאני אוהב בשילוב של גיר רציף טוב עם יחידת הנעה עם כוח זמין, הנסיעה רציפה בלי צורך בהתערבות הנהג, ואין צורך אפילו בתפעול ידני של הגיר עקב כך (תפעול ידני גם לא קיים בקורולה. רכב עם גיר אוטומטי או דו מצמדי לא הייתי שוקל אפילו לרכוש בלי תפעול ידני לאור התופעות הללו).

מנגד ציינו שיש בקורולה רעשי כביש גם במהירויות עירונית, ואני גם שמעתי כאמור רעשים שנשמעים כמו מיסב תקול מקדמת הרכב ואלה כנראה אותם הרעשים. מעצבן.

קראתי שבגירסת הספייס יש יותר בידוד בתא המטען מאשר בגירסת האצ׳בק לאור גודלו של תא המטען, חבל שזה רק מאחורה ולא מקדימה :(

ראיתי כבר כמה קורולה סדאן על הכביש, הרכב מאד נמוך, נמוך יותר אפילו מרכבים משפחתיים אחרים, כנראה לצורך מקדם גרר נמוך, לא אוהב את זה, לא את המראה הנמוך ולא את הכניסה והיציאה הפחות נוחים מהרכב ולא סתם יש נהירה לג׳פונים, שחלק מהם גם יותר מרווחים עקב המבנה הגבוה. לפחות כשיושבים בתוך הרכב זה פחות נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי בקורולה החדשה, גם בסדן וגם בהאצ'בק. אני גם לא מעט נוסע בקורולה הקודמת. לדעתי, החדשה יותר צפופה מאחורה, גם הראש קרוב מדי לקורה למעלה למי שיושב בצדדים במושב האחורי, כן יש בליטה קטנה ברצפת הרכב ( מה שלא קיים בכלל בדגם הקודם ).

כמובן, המיזוג מאחורה זה שיפור, כל הסביבה מקדימה - שיפור באיכות ובעיצוב פנים.

בהאצ'בק הרכיבו צמיגים יותר רחבים ובחתך נמוך ( פאלקן 914, פעם ראשונה שאני רואה את הצמיג ה budget הזה על רכב משפחתי מהיבואן ) - נראה לי לא מוסיף לשיפור הנוחות בכביש משובש. הבגאז' בהאצ'בק מצחיק, אבל עיצוב חיצוני שך הרכב מגניב.

בכל הדגמים לא אהבתי את הריפודים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

הי.

רכשנו טויוטה קורולה הברידית 2020. אם לא נוסעים ברכב לפחות חצי שעה ביום, המצבר מתרוקן ולא ניתן להניע את הרכב.

מישהו שמע על הבעיה?

פתרונות? (פרט מלשכור נהג שיוציא את הרכב לנסיעה יומית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שיש תקלה..

איזה התקנה מקומית או בעיית חשמל אחרת.

אצלי באוריס אחרי מספר ימים הרכב מניע כרגיל. ואותם נתונים מקורולות זהות לשלך בחברה שבה אני עובד.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן תקלה כלשהי, מעניין שיש גם שרשור מקביל בקטגורית "טכני אחזקה וטיפולים" לגבי בעיה דומה בטויוטה ראב 4 היברידי.

אצלי בקורולה היברידית אין בעיה כזאת ולמעשה הרכב הניע גם לאחר 17 ימים רצופים בהם הייתי בחו"ל והרכב חנה ללא שהניעו אותו בכל התקופה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסדר הטוב, אציין כי לאחר השרשור הזה, פתחתי שרשור נוסף לאחר קבלת הרכב.

חלק מההתרשמות הראשונית מנסיעת המבחן, השתנתה לאחר קבלת הרכב ובמהלך האחזקה בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...