Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסכמים - שנה עם דאצ'יה סנדרו 2017

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יואב חיפש סופר מיני ידנית, מאובזרת, מעניינת ומשומשת. בסוף הוא החליט ללכת במקום זה על אחת חדשה ובסיסית.

כמה עולה ביטוח? איך התנהל תהליך המכירה והמסירה, ומה הוא חושב עליה באופן כללי שנה אחת אחרי.

MAIN-דאציה-סנדרו-2018.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים שהיא נסחרת ביד 2 לדעתי היא אופציה טובה, אני אוהב את הנוחות של רכבי דאציה כאשר החיסרון העיקרי הוא המנוע החלש שקיים גם אצלי בקליאו דור 3 והסל״ד הגבוה בשיוט.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

לגבי הפסים הכחולים בגריל - אתה יודע שזו מדבקה, שמגנה על פסי ניקל, ויש להורידה, כן?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

לגבי הפסים הכחולים בגריל - אתה יודע שזו מדבקה, שמגנה על פסי ניקל, ויש להורידה, כן?

בטח שיודע, אם אני זוכר נכון עוד באולם תצוגה הסבירו לי את הנושא. בנתיים לטעמי זה נראה טוב אז אני לא טורח להוריד אותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי, אבל היה חשוב לי לקבל אישור לכך שהרכב עבר טיפול לפני המסירה, לא הייתי מוכן לקחת את הסיכון ולנסוע עם שמן בן שנה ברכב, סתם להסתכן בתקלות מיותרות או לתת להם פתח להתנער מאחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך שנים רבות האופציה היחידה לרכב זול הייתה קוריאנית מבוססת איזו פלטפורמה משנות ה-80 על כל המשתמע מכך, וגם אז זה לא היה זול בכלל.

רנו שיחקו אותה בגדול והמכירות המרשימות בארץ ובעולם מוכיחות זאת.

האנטיתזה המושלמת לערימת הגדג'טים המתקלקלים על גלגלים שהגרמנים מתמחים בהם לאחרונה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לקרוא למכירות של דאציה מרשימות שכן הם לא בדיוק להיט מכירות בארץ.

דווקא אותם הגרמניות יקרות יותר מוכרות הרבה יותר.

דאציה זולה ביחס לגרמניות אבל זה מתבטא באיכות הרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה בחירה מוצלחת, למה פסלת את MG3?

עשיתי נסיעת מבחן על הסנדרו החדשה הרובוטית. מנוע מצוין, חזק ונמרץ. הגיר הרס את הנסיעה, החזרתי את הרכב אחרי 5 דקות.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"בתהליך ההזמנה הוספתי חיישני רברס בהתקנה מקומית, מרים שמשות, מתג כיבוי אורות וקודן"

מה הכוונה מתג כיבוי אורות?

מונע ממך לשכוח את האורות דולקים והם נכבים ביחד עם הרכב, מאמין שזה סטנדרטי בהרבה מכוניות אבל לא במקרה שלי.

נראה בחירה מוצלחת, למה פסלת את MG3?

עשיתי נסיעת מבחן על הסנדרו החדשה הרובוטית. מנוע מצוין, חזק ונמרץ. הגיר הרס את הנסיעה, החזרתי את הרכב אחרי 5 דקות.

פסלתי את הMG3 עקב המנוע האנמי (נחנק מהר מאוד, למרות שהוא חזק יותר ממה שיש לי), צריכת דלק גבוהה יותר וגם חלק מהגימור הפנימי שממש לא אהבתי.

שקלתי לחכות למתיחת הפנים, אבל ידעתי שגם אם היו מביאים ידנית לא הייתי קונה אותה ב50 אלף וזה כבר היה הגבול של התקציב שלי. אוטומט בכל מקרה לא היה אופציה בשום שלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לקרוא למכירות של דאציה מרשימות שכן הם לא בדיוק להיט מכירות בארץ.

דווקא אותם הגרמניות יקרות יותר מוכרות הרבה יותר.

דאציה זולה ביחס לגרמניות אבל זה מתבטא באיכות הרכב.

דווקא כמות הרכבים שניתן לראות על הכביש מפתיעה , לפחות לגבי חברה די אנונימית שנכנסה לחיינו לפני כמה שנים.

(כן אני יודע שדציה הייתה פה פעם) ואם נשווה את זה לכניסת הקוראניות בתחילת שנות ה 2000 אז בכלל ניתן לדבר על הצלחה

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאציה פה כבר כמה שנים, אבל לפי דוחות המסירה היא לא הצליחה לפרוץ אל השוק. אמנם אין מה להשוות את המכירות ל mg אבל עם ישראל לא ״עף״ עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...