Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב יד2 - אתר חדש

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבוקר נכנסתי ליד2 ראיתי ששדרגו את האתר אחרי אינספור שנים שתקעו לי את הדפדפן.

Untitled.png

כמובן שכמות הפרסומות לא ירדה, אבל לפחות זה לא פופאפ מציקים שלוקחים פוקוס מהדף הראשי.

אתר מסחרי רציני ראשון בארץ שאני רואה שכתוב ב Vue.js שאפו.

Untitled.png

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני די בטוח שלא, שבוע שעבר נכנסתי לבדוק משהו וזה עדיין היה האתר הישן

בנובמבר חיפשתי רכב וכבר האתר החדש היה באוויר. מה שכן היה אפשר לחזור לאתר הישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשק גרוע , מסורבל . שינמוך לעומת הקודם.

ויזואלית פחות נוח .

מבחינת חיפוש זו הליכה אחורה. פעם אופציות הסינון היו בלתי מוגבלות , עכשיו זה הכי בסיסי שאפשר.

סתם דוגמא : אם רוצים לעשות חיפוש מתקדם על רכב מסויים ולבחור ב5 רמות גימור+מנועים מתוך 20 שיש לאותו דגם , אי אפשר.

כל פעם חיפוש רק על דגם ספציפי אחד בלבד.

אגב גם אצלי עד השבוע שעבר עלה האתר הישן תמיד....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שמח אילו נמצאה הדרך לסנן מהאתר את כל החרטטנים / אלה שבודקים את השוק וכו'.

פורק תסכול עכשווי

אני ממש מסכים.

אני מחפש עכשיו רכב לאחי הקטן ואני רואה שאנשים פשוט לא רוצים למכור אלא סתם "בודקים את השוק".

אתה מתקשר פעם אחת, אומר להם שאתה רוצה לבוא לראות את הרכב, אחרי זה פשוט לא עונים ואתה רואה שממשיכים להקפיץ את המודעה.

לגביי מה שאייל כתב, מסכים בהחלט. באתר הקודם לפחות היית יכול לבחור כמה יצרנים וכמה דגמים ולחפש במקביל.

למשל, הייתי מחפש כמה דגמים של יצרנים שונים, מסנן עד 50 אלף ק"מ ורושם את המילה "מורשה". זה היה מקצר לי את החיפוש משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לקודמיי. ביטול האפשרות לחיפוש מרובה של יצרנים/דגמים היא צעד ענק לאחור.

למשל, הייתי מחפש כמה דגמים של יצרנים שונים, מסנן עד 50 אלף ק"מ ורושם את המילה "מורשה". זה היה מקצר לי את החיפוש משמעותית.

ואם המוכר לא היה מרוצה מהמורשה הראשון ועבר למורשה אחר וכתב "מטופלת במוסכים מורשים", לא תקנה? ואם הוא מעדיף את הז'רגון "מטופלת בחברה" או רצה לדייק וכתב "כל הטיפולים במוסך המרכזי"? :wink:

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו צריכים ללמוד מאתרים כמו אוטוטריידר, שהרשימה המצומצמת תציג לא רק שנה מחיר ודגם, אלא תציג גם קלומטר, זה עוזר בסינון ראשון מהר מאוד.

החיפוש עצמו לוקח יותר זמן כי כל לחיצה על יצרן טוענת את הדגמים, שהם לכשעצמם לא מסודרים לפי סדר אלפבתי.

ומלבד זאת אין אפשרות לבחור באופציות מרובות, דבר תמוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...