Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מירור לינק לא עובד בקארוק אקסקלוסיב ... יש סיכוי שיעבוד?

qashoa
שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ב-Android Auto נדרש כבל מקורי.

לי יש גלקסי 7 והוא משתקף רק עם כבל של סמסונג

אצלי בקארוק סטייל עם טלפון של LG-V20 אנדרואיד אוטו עובד רק עם כבל מקורי. לא כל הטלפונים תומכים "במירור לינק".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מניסיון עם קודיאק, שאמור להיות מאוד דומה.

צריך להבדיל בין Mirror Link ל- Android Auto.

ה- Mirror Link הוא תקן לא מפותח ושגם לא יפותח ולא ממש נתמך (תשים לב שמרבית האתרים או הסברים על התקן הם בני מספר שנים ולא מתעדכנים). ניסיתי כל מיני טריקים וניסיונות ולא הצלחתי לגרום לו לעבוד.

ה- Android Auto מאידך עובד מצויין, למרות שאני לא מת על הרעיון שצריך גם חיבור חוטי ל- USB וגם חיבור בלוטות'. לא בלתי אפשרי ובנסיעות ארוכות מצדיק את הנוחות והגמישות. בנסיעות קצרות - סתם התעסקות של דקה+ בחיבורים.

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת קצת מבאס שצריך גם לחבר כבל וגם להפעיל בלוטות', לא מצאו עדיין דרך להעביר את השיקוף בצורה אלחוטית? זה טיפה מסורבל להתעסק עם זה לפני כל נסיעה כמו שאמרו מעלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם כבר מאוחר מדי עבורך, אבל אני דווקא מאד מרוצה מההתקנה המקומית של צ'מפיון. משתמש בזה רק לוויז.

כל שאר הזמן אני על המקורית.

לעניין, תבדוק שיש לך את הapk הכי עדכני של aa. לי בעבר זה לא עבד ואחרי עדכון הaa חזר לעבוד בצורה מצויינת.

מסכים שהחיבור עם כבל מעצבן.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש היום כבר התממשקות של Android Auto בצורה אלחוטית ללא חיבור כבל פיזי. כמובן שמערכות שמותקנות היום ברכבים עדיין לא נתמך אבל זה עניין של זמן.

לגבי הכבל לי אישית זה מאוד נוח שהטלפון שלי כל הזמן נטען וסוללה בניווט עם GPS כל הזמן נטענת בניגוד למה שהיה פעם. כמובן שהיום ברכבים חדשים יותר ויותר נכנס נושא של טעינה אלחוטית לכן כל נושא של הכבילה זה עניין של כמה שנים לפי דעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לקנות קוד פתיחה באיביי ולפתוח באחד המוסכים.

חפש מועדון בעלי סיאט בפייסבוק עושים את זה שם כל יומיים ויש מלא פוסטים בנושא.

מקווה שעזרתי :)

קידודים לרכבי VAG בחינם ולכולם!

http://www.obd.co.il

:x-mas:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עולה הרבה כסף, לא אמינה, ואפליקציה של המוזיקה כמו ספוופיילא עוברת דרך הרמקולים, אלא הרמקול המרכזי הקטן. סתם מערכת, עדיף לוותר

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עולה הרבה כסף, לא אמינה, ואפליקציה של המוזיקה כמו ספוופיילא עוברת דרך הרמקולים, אלא הרמקול המרכזי הקטן. סתם מערכת, עדיף לוותר

אמנם הרכב אצלי חדש מאד, נראה איך תתפקד בהמשך,

אבל עד כה, לא מסכים.

אני שילמתי עליה 600 שח סה"כ, כולל התקנה כמובן וסים עם חבילה לשנה.

הוויז טיפה איטי בהתחלה אבל חוץ מזה עובד מעולה.

הרבה יותר נוח לי היום להפעיל וייז דרך המסך ועם הפלאפון בכיס, להכניס מיד כתובת, או לדבר אותה מאשר לשים קודם את הכתובת בפלאפון, לחבר כבל ולהמתין שהaa יתעורר ואז לחפש בהיסטוריה את הכתובת באוטו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

600 שקל זה לא יקר, תכנס לקבוצה של סיאט וסקודה בפייסבוק, תראה את כמות התלונות על המערכת, זה פשוט לא נורמאלי, מבחינת המערכת עצמה, תראה את הסרטון שצרפתי, אני מסכים מאוד עם כל הנאמר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ש 80 אחוז ממה שהבחור אומר, לא נכון.

אצלם וידיאו של המערכת אצלי אם תבקשו, אבל הכל עובד מעולה.

וויז ורדיו ביחד. לחיצת כפתור בין מערכת אחת לשניה, וזה מהיר.

ובקיצור, לא המערכת הכי טובה בעולם, אבל ממש בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...